مرد مظنون به قتل مسافری خود را در سن جکینتو سقوط دستگیر

A 20-year-old man رو ممکن است فضایی, قتل, اتهام, به اتهام قتل اتومبیل خود را مسافر در حالی که در حال فرار از معاونین کلانتر در سن جکینتو نزدیک به دو سال پیش بود که در زندان در $1 میلیون وثیقه.

مسیحی Pinon, از پومونا بازداشت شده بود روز شنبه پس از رسیدگی به یک تصادف ماشین در سپتامبر. 29, 2018 که اتفاق پس از معاونان تعطیل غیر قانونی استقلالی در اگوا مانسا جاده و قهوه ای خیابان کلانتر مقامات گفت.

یک استقلالی است تجمع غیر رسمی از علاقه مندان به خودرو که اغلب تعطیل خیابان های شهر به طور غیر قانونی انجام خطرناک کلاهبرداری خودرو در مقابل تماشاگران.

با توجه به Sgt. موبایل Esquibel از کنار رودخانه شهرستان کلانتر, ورود نمایندگان را دیدم و اقدام به کشیدن بیش از Pinon را در سال 2006 Pontiac GTO بود که رانده نامنظم در تقاطع.

GTO در ابتدا متوقف شد اما پس از آن سرعت خاموش و تقریبا آمار دو کلانتر گشت وسایل نقلیه قبل از crashing پایین خیابان. یک مرد در ماشین, درگذشت, با توجه به زخمی شدن. نام او بلافاصله در دسترس است.

محققان دستگیر Pinon در دانا پوینت در اورنج کانتی زندان سوابق نشان می دهد. او رزرو در پریسلی بازداشتگاه در ریورساید ظن فضایی, قتل, حمله با سلاح مرگبار یک افسر صلح و فرار. او در انتظار او تفهیم اتهام در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>