مرد مظنون به ضرب و شتم زن در لیک ال سینور به ضرب گلوله کشته و مجروح توسط صاحب مغازه

یک مرد مظنون به آزار یک زن و یک صاحب مغازه در روز شنبه در لیک ال سینور به ضرب گلوله کشته شد توسط صاحب مغازه, پایان دادن به, حمله, مقامات گفت. مشکوک شد و بعد از آن به اتهام خشونت و جنایات دیگر.

این حادثه صورت گرفت در 100 بلوک از خیابان اصلی حدود 12:35 بعد از ظهر, Riverside County کلانتر مقامات گفت: در انتشار اخبار. محققان بر این باورند که صاحب یک فروشگاه شاهد یک مرد بارها و بارها با مشت و لگد و یک زن قربانی و اقدام به متوقف کردن او را. مظنون چپ اما بازگشت دقیقه بعد.

صاحب فروشگاه به کارگردانی قربانی به بازگشت به فروشگاه و تلاش برای ایستادن در راه خود را ضارب اما رانده شد و به زمین کلانتر مقامات گفت. مظنون اقدام به اعتصاب و پا زدن قربانی که او نیز بر روی زمین و سپس برگرفته از یک شی فلزی و حمله با انتشار گفت.

صاحب کسب و کار و سپس خود یک اسلحه گرم در این مظنون که قصد حمله به او را کلانتر مقامات گفت. او ادعا مهاجم هنگامی که باعث او را به فرار از طریق پشت فروشگاه.

کلانتر مقامات وارد شد و یک هلیکوپتر اعزام شد به قرار دادن مظنون با توجه به این گروه را آزاد کند. او در بر داشت در نزدیکی سفال و Adobe خیابان مبتلا به زخم گلوله به شکم خود نوشته است که تهدید کننده زندگی و هودار.

زخمی مشکوک شناسایی شد توسط کلانتر مقامات به عنوان وینسنت بنتون, 31, از لیک ال سینور که تا به حال مشروط شده برای قبل از حمله. او به اتهام خشونت خانگی حمله با سلاح مرگبار ساخت جنایی تهدید و جنایت نقض آزادی مشروط. او در ازای $50,000 وثیقه در Cois M. برد بازداشتگاه در دره, یکشنبه شب, اهل بیت سوابق نشان می دهد.

مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد حمله به تماس لیک ال سینور کلانتر ایستگاه در 951-245-3300 و تماس یا معاون Verostek یا محقق Alkire.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>