انسان محکوم به زندگی در زندان برای قتل عمو در فوند دو لک رزرو

Gokee کمک به ساخت پل برای جامعه بومی آمریکا به عنوان یک دیرین رسمی در دانشگاه ویسکانسین سیستم. او ایجاد یک زبان اردوگاه در صخره سرخ, رزرو, که در آن خانواده اش آغاز شده سنتی powwows حدود 40 سال پیش. در هفته های پایانی زندگی خود Gokee مشغول به کار بود به نگه داشتن زبان Ojibwe از ناپدید شدن در فوند دو لک رزرو.

نزدیک به دو سال پس از او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در سن 56 توسط برادرزاده اش Gokee خانواده است که هنوز هم در جستجوی پاسخ و برخورد با خرید اینترنتی از آنچه آنها به عنوان “وحشتناک و غم انگیز از دست دادن” به جمعی بومیان آمریکا جامعه است.

“زندگی خود را گرفته بود خیلی زود” مادر هالی Gauthier گفت. “او خواهد شد از دست رفته است.”

Andrew Gokee (Photo courtesy of WDIO-TV)

اندرو Gokee (حسن نیت ارائه میدهد عکس از WDIO-تلویزیون)

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک تعداد انگشت شماری از اعضای خانواده جمع آوری شده در Carlton County Courthouse روز دوشنبه, فوریه. 24 به عنوان Gokee قاتل 34 ساله جیمز فرانسیس Montano شد و به طور رسمی محکوم به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

که سرنوشت مهر و موم شده بود در ماه گذشته هنگامی که یک هیئت منصفه در بر داشت Montano جرم عمد و قتل درجه اول برای باز کردن آتش بر عموی خود را در خارج از پدرش اقامت در فوند دو لک رزرو در 20 آوریل سال 2018 است. او همچنین به جرم اقدام به قتل عمد برای عکسبرداری در پسر عموی خود را Gokee را هادسون Gauthier بود که قرق با یک گلوله به پشت سر.

چون مینه سوتا قانون مقرر یک عمر بدون آزادی برای قتل عمد وجود دارد کمی به استدلال می کنند در روز دوشنبه شنیدن اما این فرصتی برای اعضای خانواده به افتخار Gokee حافظه.

هالی Gauthier توصیف او به عنوان پدر او را “بزرگترین حامی.” تنها چند ماه قبل از Gokee مرگ Gauthier پسر 14 ساله Jason پرو بود به ضرب گلوله توسط یک کلانتر معاون بد رودخانه رزرو.

“من هنوز هم خودم را برای رسیدن به, تلفن, تمایل به تماس با پدرم مثل من هر روز” او در بیانیه ای گفت به دادگاه.

هالی Gauthier که رنج می برد از دست دادن بینایی کمک کرده بود به مشاور جدول به گوش دادن به صوتی و بیانیه او از پیش ضبط شده پخش شد در دادگاه. او گفت دخترش گریه می کند هر شب بیش از Gokee مرگ در حالی که جوانترین پسر او نمی خواهد که هیچ خاطره ای از پدر بزرگ خود را.

Gokee آغاز شده بود یک موقعیت جدید با فوند دو لک گروه بود و ماندن در Kari جاده خانه برادر خود را در قانون Michael Montano, زمانی که او کشته شد.

با توجه به شواهد ارائه شده در دادگاه Gokee آماده شد برای رفتن به دیدن دوست دختر خود را در ویسکانسین رها کردن خود را در سیاه و سفید خرس کازینو زمانی که تیراندازی رخ داده است حدود 11:30 p. m. دادستان به هیئت منصفه گفت که جیمز Montano برگرفته از یک تفنگ گذاشته و در صبر در مقابل Gokee را SUV تیراندازی مردان.

Gauthier فرار آسیب جدی اما Gokee زده شد و نزدیک به ضرب گلوله به معبد و دو روز بعد درگذشت. دادستان گفت: Montano به تعقیب به Gauthier در اطراف ملک قبل از مایکل Montano مداخله اجازه می دهد Gauthier برای بازیابی یک هفت تیر از محل اقامت. Gauthier شهادت دادند که او به ضرب گلوله جیمز Montano در قفسه سینه زمانی که او حاضر به عقب نشینی.

دفاع ناموفق ادعا که Gauthier شد یک مسئول قتل پدر خود گفتن داوران که Montano آیا کسی شلیک نمی کند.

Carlton County وکیل Lauri Ketola به نام دفاع از نظریه یک “حمله بزدلانه” در یک عزادار پسر.

“چگونه می توانم شما حتی شروع به قرار دادن کلمات به تاثیر اقدامات جیمز Montano تا به حال در هادسون Gauthier?” دادستان خواسته است.

قاضی لسلی Beiers اعطا Ketola درخواست به حکم Montano به 15 سال زندان به دلیل تلاش برای قتل Gauthier به خدمت متوالی با عمر — نمادین به رسمیت شناختن است که دو قربانی هدف قرار گرفتند توسط چه قاضی به نام “همانگونه که از خشونت است.”

Gokee بود پدر چهار و پدربزرگ 10. عضو Red Cliff گروه او دیرین مدیر بومی آمریکا مرکز در دانشگاه ویسکانسین در استیون پوینت و کار بر روی یک مدرک دکترا در زمان مرگ او.

خانواده اش به دادگاه آورده بیانیه صادر شده توسط اسکات واکر فرماندار ویسکانسین ، تجلیل Gokee پس از مرگ او. این سند قرائت شد به این رکورد توسط دستیار Carlton County وکیل جف بوچر.

Beiers در زمان حاضر به طور مستقیم به آدرس خانواده قبل از صدور حکم Montano.

“هیچ حکم خواهد آورد آقای Gokee,” او گفت:. “من فقط می توانم امیدوارم که خاطرات فوق العاده را به راحتی و شما قادر به پیدا کردن یک راه به افتخار میراث او. چیزی که شما را دوست دارم بیشتر در مورد او.”

پرسید: اگر او تا به حال چیزی برای گفتن Montano پاسخ داد: “نه در این زمان خود را افتخار.”

تحت مینه سوتا قانون هر گونه درخواست تجدید نظر در این مورد را به طور مستقیم به مینه سوتا دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>