مرد مرده پس از تیراندازی و تصادف در Moreno Valley

یک مرد درگذشت سه شنبه شب پس از یک تصادف و تیراندازی در Moreno Valley, و یک مرد دیگر دستگیر شد و اتهام قتل به کنار رودخانه شهرستان کلانتر گفت.

نمایندگان در ابتدا در پاسخ به 23500 جلوگیری از Sunnymead تگزاس پارک وی پس از گرفتن گزارش از یک اختلال در منطقه با حداقل یک فرد مسلح با اسلحه گرم بخش کلانتر گفت. در حالی که در راه خود را به صحنه نمایندگان رو گزارش دیگری که وسایل نقلیه در منطقه حجاز.

دو نفر بازداشت شدند توسط نمایندگان پس از یک خودرو کشیده شد بیش از نزدیکی Heacock و پارک راه, مقامات گفت.

بخش کلانتر گفت که در عرض چند دقیقه از تماس اولیه یکی دیگر از تماس با آمد و در مورد آتشباری و همچنین به عنوان یک تصادف در منطقه Sunnymead تگزاس پارک وی و پرریس بلوار.

زمانی که نمایندگان رو به سایت از سقوط آنها در بر داشت یک دوج شارژر سقوط کرده به دیوار, مقامات گفت. یک مرد پیدا شد با چند زخم گلوله. او منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او از جراحات وارده درگذشت.

“یکی از مردان بازداشت شده در ترافیک متوقف شد به یک مظنون” مقامات گفت.

که مرد شناخته شد Jayvonte Wilkinson, 24, از Moreno Valley. ویلکینسون شد به اتهام قتل و رزرو به رابرت پریسلی بازداشتگاه اوایل روز چهارشنبه با توجه به زندان سوابق.

مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شد شناخته شده به عنوان Jared Lewis, 23, از Moreno Valley, بخش کلانتر گفت.

بخش کلانتر گفت: این حادثه هنوز در دست بررسی و هر کسی با اطلاعات می توانید با آن در 951-955-2777.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>