مرد به اتهام توفنده SUV به کلانتر وسایل نقلیه در هایلند

سان برناردینو مرد دستگیر شد سه شنبه به ظن حمله با سلاح مرگبار در برابر اجرای قانون پس از سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: آمار سه گشت وسایل نقلیه و زده groundskeeper در یک مجتمع آپارتمانی در حالی که طفره رفتن از نمایندگان در یک نقره Ford SUV.

بخش کلانتر در یک بیانیه گفت: نمایندگان از آن کوهستانی ایستگاه در پاسخ به گزارش صدای شلیک گلوله در کوه نسیم ویلا آپارتمان مجتمع در 25000 جلوگیری از پایه و خیابان است.

“چند واحد گشت و کلانتر هلیکوپتر اعزام شدند به محل” در بیانیه ای گفت:. “پس از ورود هلیکوپتر ناظر دیدم یک نقره Ford SUV در رانندگی با سرعت زیاد از طریق پارکینگ در مجتمع.”

مرد داخل SUV سوار از طریق پارکینگ و بر روی عابر پیاده حیاط منطقه به منظور جلوگیری از نمایندگان, مقامات گفت. او به یک مجتمع آپارتمانی groundskeeper در حالی که اجتناب از نمایندگان.

که groundskeeper بود برای درمان جراحات جزئی و منتشر شد.

در حالی که رانندگی در اطراف انسان متوقف وسیله نقلیه خود را چندین بار و معکوس نسبت به نمایندگان قابل توجه سه گشت وسایل نقلیه کلانتر گفت.

زمانی که انسان سعی به ترک این مجتمع و معاونان خود استفاده گشت وسایل نقلیه به فشار SUV به یک وسیله نقلیه پارک شده.

بخش کلانتر مرد گفت: تلاش برای اجرا پس از وسیله نقلیه خود را متوقف شد اما او را متوقف و دستگیر کردند. این مرد شناسایی شد و به عنوان Lasean Corell جکسون, 28, سان برناردینو.

“جکسون خودرو جستجو شد و کارآگاهان در واقع لود handgun” مقامات گفت. “این تفنگ را کالیبر همان کالیبر از اخراج پوسته پوسته موجود در صحنه است.”

دیگر آسیب های گزارش شده توسط مردم یا توسط نمایندگان در صحنه کلانتر گفت.

جکسون بود به اتهام حمله با سلاح مرگبار در برابر اجرای قانون و جرم فرار با توجه به زندان سوابق. کلانتر بخش اشاره کرد جکسون نیز تا به حال هیچ قید وثیقه جنایت حکم تخلف پس از انتشار جامعه شرایط نظارت.

جکسون بود به رزرو غرب دره بازداشتگاه روز سه شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>