59-سال-مرد مظنون به شروع یک آتش است که پاره از طریق یک توستین مجتمع آپارتمانی در این هفته بوده است به اتهام آتش سوزی با توجه به شکایت کیفری که همچنین نشان داد که او یک قبلی اقدام به قتل محکومیت در سن برناردینو کانتی.

توسعه آمد و دو روز پس از فروغ چپ حداقل 62 نفر آواره از چتم روستای آپارتمان در Williams Street.

قبل از سپیده دم آتش فرستاده ساکنان در حال اجرا خارج از ساختمان صبح روز چهارشنبه. در آن زمان 120 آتش نشانان در ساعت برای خاموش کردن شعله های آتش.

آن شب پاتریک اندرو Ceniceros, 59, راه می رفت به توستین اداره پلیس ایستگاه به طور داوطلبانه بخش گفت. پس از صحبت با محققان از اداره پلیس و اورنج کانتی آتش اقتدار Ceniceros دستگیر شد سوء ظن از شروع آتش.

پنج زنگ خطر آتش پاره پاره از طریق یک ساختمان آپارتمان در 15751 ویلیامز سنت نزدیکی McFadden خیابان در توستین CA در چهار شنبه, فوریه 12 سال 2020 است. (OnScene.TV)

توستین پلیس گفت: Ceniceros شد یکی از ساکنان مجتمع و زندگی در این واحد که در آن فروغ را شکست.

روز جمعه او متهم شد با تک جنایت شمارش هر یک از تشدید آتش سوزی با خسارت بیش از $8.3 میلیون و آتش سوزی از ساکنان اموال و آتش سوزی اموال و حیوانات بی سرپرست اسناد دادگاه نشان می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد حیوان آزاری متهم شد و بلافاصله در دسترس است.

این آتش سوزی از اموال شارژ ناشی از Ceniceros گفته تنظیم آتش به یک سال 2001 فورد موستانگ. معلوم نیست اگر این خودرو نیز در توستین مجتمع آپارتمانی.

شکایت کیفری مدعی است که Ceniceros استفاده می شود “یک دستگاه طراحی شده برای سرعت بخشیدن به آتش و تاخیر احتراق.”

شکایت کیفری ظ روز شنبه همچنین نشان می دهد Ceniceros قبلا به اعدام محکوم شده در اکتبر 2009 از اقدام به قتل در سن برناردینو کانتی. سوابق دادگاه و جزئیات این حادثه در دسترس نیست جمعه.

Ceniceros هنوز recuperating در یک بیمارستان در روز جمعه بعد از ظهر با یک ویدئو کنفرانس اجازه می دهد او را به نظر می رسد از راه دور قبل از اورنج کانتی برتر قاضی دادگاه کیمبرلی Menninger. صفحه نمایش قابل مشاهده نیست به مخاطب در قضاوت Menninger را در دادگاه سانتا آنا.

Ceniceros’ را وارد کنید درخواست. او وثیقه تعیین شد در $1 میلیون و جلسه بعدی برای … 27.

اگر محکوم Ceniceros چهره تا 30 سال به زندگی در زندان است.

محققان هنوز در تلاش برای تعیین یک انگیزه برای چرا Ceniceros گفته شروع فروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im