مرد متهم به سرقت خودرو در knifepoint در فارگو

FARGO — یک مرد در بازداشت چهار شنبه, مارس 18 پس از اتهام سرقت یک خودرو در knifepoint در دو سقوط و فرار از پلیس.

در حدود 4:30 p. m. روز شنبه پلیس در پاسخ به یک گزارش از یک سرقت در نزدیکی کلیسای جامع سنت مری در مرکز شهر فارگو.

یک دزد تهدید چاقو به یک فرد مگر اینکه او کلید ماشین با توجه به فارگو اداره پلیس. سرقت شد, تصادفی, پلیس گفت:.

مظنون سوار دور در خودرو و سقوط یک ماشین در 800 بلوک 10 خیابان جنوبی — حدود یک مایل در جنوب اتهام سرقت — brandishing یک چاقو در کارکنان قبل از رانندگی, پلیس گفت:.

پلیس خال خال مشکوک اما او فرار کرد زمانی که آنها در تلاش به جلو و او را بیش از. بعد افسران فرستاده شدند و به تصادف در جنوبی دانشگاه درایو و بین ایالتی 94 که در آن مشکوک گزارش در ادامه رانندگی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مظنون سپس سوار به مورهد که در آن یک خشت شهرستان کلانتر و معاون او را تعقیب و در نهایت با استفاده از یک گودال مانور برای غیر فعال کردن وسیله نقلیه خود را در I-94 و 34th Street.

مظنون دستگیر شد و به عنوان 30 ساله جان توماس Poitra از هیچ آدرس دائم. پلیس فرستاده اتهام سرقت با استفاده از تهدید با سلاح ارعاب و تشدید بی پروا خطر افتادن و در حال فرار در یک وسیله نقلیه به Cass County وکیل دولت ،

Poitra برگزار می شد روز شنبه در رس زندان شهرستان به اتهام در اختیار داشتن یک خودرو به سرقت رفته و آوردن سرقت مغازه به مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>