Mammoth Mountain طول می کشد coronavirus احتیاطی به عنوان بزرگ برف پیش بینی شده است

با بارش برف سنگین پیش بینی برای چند روز آینده, Mammoth Mountain Ski Area, ادامه عملیات اما مقامات در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از مهمانان و کارکنان از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

با توجه به تک شهرستان در بخش بهداشت و درمان به عنوان 3 p. m. روز شنبه, مه 13 وجود دارد موارد گزارش شده از COVID-19 در هر دو مونو یا Inyo شهرستانهای استان است.

هنوز ماموت مقامات در حال تغییر هستند و چگونه آنها را به کار گیرند.

گوندولا کابین — سفر به midmountain McCoy در ایستگاه و به قله — بارگذاری خواهد شد فقط 50 درصد ظرفیت و به طور مرتب ضد عفونی. دیگر اسکی آسانسور نیز بارگذاری خواهد شد در کمتر از ظرفیت است.

ماموت کوه و شهر شاتل خواهد بود در لود 50 درصد ظرفیت با هیچ ایستاده مجاز در این زمان.

گنجایش اصلی دره و عقاب لژ نیز کاهش خواهد یافت و با حذف برخی از میز و صندلی اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله — باقی مانده حداقل 6 فوت از دیگران است.

دست عفونی و فاضلاب, ایستگاه های اضافه شده در لژ و دیگر مناطق پر ترافیک. نیز وجود دارد افزایش خواهد یافت ضد عفونی از مناطق عمومی مانند حمام و سرویس بهداشتی, مواد غذایی, سالن, دستگیره درب, جداول, رستوران ها, میله های درس و اجاره چک در شمارنده و جمعی از کامپیوتر های ایستگاه های کاری

پیش بینی طوفان — بسیار خوش آمدید در غیر منتظره ای فصل خشک — انتظار می رود که به رسم اسکی بازان و مرزها برای رفت و آمد مکرر با وجود نگرانی از ویروس. وجود بارش برف در ماه فوریه در حالی که بیش از 200 اینچ کاهش یافت و در ماه فوریه 2019.

مارس شده است بهتر است با 12 اینچ در هفته گذشته و چند روز آینده انتظار می رود به کاهش تا شش پا در اجلاس و چهار پا در اصلی تسلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>