افزایش عمده آموزش پزشکی در اینده نزدیک

ما در تمام طول شده است دفاع برای انجام بیشتر و در اولویت برای افزایش امکانات پزشکی و ایجاد زیرساخت های لازم در جامو و کشمیر. ما notin اختلاف با این سطح از تلاش های که ساخته می شود در این جهت که برای اولین بار در دهه بیشتر دانشکده های پزشکی در جامو و کشمیر شده اند تحریم به طور دقیق به عنوان بسیاری که نه دانشگاه به همراه دو AIIMS . نیازی به تاکید این ابزار بسیار زیاد در این منطقه از خدمات پزشکی این بیشتر دانشکده های پزشکی قرار بود برای ارائه به کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی که قرار بود برای بهبود بیشتر در حتی پایه و چه چیزی مهم تر است آن را با هدف ترویج و ارائه مقرون به صرفه آموزش پزشکی در اتحادیه خاک به سختی می توان شک . بیشتر راههای آموزش پزشکی فراتر از فارغ التحصیلی در سطح خاص تر بودند شانس جامو و کشمیر به عنوان یک مدل در قلمرو اتحادیه در ارائه مراقبت های پزشکی کافی و امکانات علاوه بر حل و فصل به حدی بزرگتر کمبود پزشکان . بیشتر به حفاظت از چشم انداز چنین اتحادیه وزارت بهداشت تحریم های اضافی 67 کرسی را در دوره های تحصیلات تکمیلی در پزشکی و جراحی در جامو و کشمیر. این تصمیم گیری از دولت مرکزی به ویژه گرفته شده در طول آن همه تلاش صرف در مبارزه با COVID-19 اپیدمی شایستگی یک تحسین. ما در همان زمان به اشتراک گذاری مثبت افزایش احساسات واجد شرایط جزوات از UT بیش از این تصمیم گیری از دولت مرکزی به عنوان آن را به مقدار عبور از نقطه عطف دیگری در سفر به سوی هدف بهتر و کافی و با کیفیت مراقبت های پزشکی در جامو و کشمیر.
بالا موسسات پزشکی جامو و کشمیر دولت کالج پزشکی جامو دولت کالج پزشکی سرینگر و Sher-e-کشمیر موسسه علوم پزشکی Soura سرینگر می کنید در مجموع 50 کرسی در رشته های مختلف علاوه بر 17 کرسی با توجه به افزایش اعضای هیئت علمی. از 50 کرسی GMC ,Jammu خواهد دریافت 25 کرسی و دو نفر دیگر موسسات در سرینگر 19 و 6 بود. در حالی که این تصمیم واقعا باید مورد ستایش قرار داد اما سوال خاصی انجام دهید بوجود می آیند به عنوان آنجا که در حال حاضر بعد از فارغ التحصیلی کرسی در دانشگاه تهران از موجود 493 قرار بود که افزایش یافته و به 560 برای جلسه علمی از 2020-21 شد تمام پزشکان در نتیجه آموزش و نورد از این موسسات رفتن به خدمت بخش جامو و کشمیر که ما به آنها نیاز دارید بیشتر ؟ بدون شک بیشتر و بیشتر دانشجویان پزشکی آمده از این حرفه ای کالج ها در هر سال به طور کامل آموزش دیده به عنوان تمرین پزشکان , چرا خرج کردن از کمبود پزشکان همچنان احساس می کنید ؟ موقعیت بدتر است در روستایی ما و حتی نیمه مناطق شهری که در آن با توجه به محدودیت های نسبتا بیشتر از مناطق شهری حتی در امور جایگزین به شدت با آن مواجه هستند. پس رشته های متنوع و زمینه های مانند پزشکی عمومی عمل جراحی, Paediatrics, فیزیولوژی آناتومی, جامعه, پزشکی, بی هوشی, آسیب شناسی Radiodiagnosis و غیره را شامل می شوند در ترویج بالاتر آموزش پزشکی پس از اتمام سه سال دوره در هر یک از رشته های خدمات پزشکان باید تضمین شود مورد استفاده در UT جامو و کشمیر . باید وجود داشته باشد مناسب مقررات صادر و اجرا و تعهدات به دست آمده است .هر پرواز از استعداد جلا آموزش دیده و آمادگی کامل در UT سطح باید صورت نمی گیرد از جامو و کشمیر برای ‘بهتر’ و مراتع سبزتر.
این فرض است که اما به طور فعال به دنبال و توصیه برای افزایش کرسی توسط پزشکی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با هدف به رسیدگی خواسته های نگران جزوات از UT جامو و کشمیر به بعد از فارغ التحصیلی دوره های آموزشی در رشته های متنوع موجود در UT خود را اعلام کرسی اضافی نشده اند ممکن است تا به سرعت. علاوه بر این بخش اعمال می شود برای 225 -DNB صندلی است که برگزار می خواهم پس از اتمام بازرسی و دیگر اجباری تشریفات که رو به تعویق افتاد با توجه به بحران جاری از COVID-19 بیماری همه گیر . هنگامی که این برنامه از DNB در سراسر UT شروع می شود که نوید یک دوره تخصصی و فوق تخصصی بهداشت و درمان در سراسر جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>