حفظ هماهنگی موثر counter-terror پاسخ: DGP

DGP Dilbag Singh chairing a meeting at Police Control Room Srinagar.
DGP Dilbag سینگ ریاست جلسه در کنترل پلیس اتاق سرینگر.

Excelsior خبرنگار
سرینگر ژوئن 2: برای بررسی امنیت سناریو و اندازه گیری بر روی زمین در نظر Coronavirus همه گیر Dilbag سینگ مدیر کل پلیس (DGP) به ریاست یک نشست سطح بالا در کنترل پلیس اتاق بعد از ظهر امروز در اینجا.
این جلسه با حضور IGP کشمیر ویجی کومار حفاری مرکزی کشمیر محدوده محمد Suleman چودری SSP سرینگر Dr Haseeb مغول و محدوده حفاری شمال کشمیر و جنوب کشمیر. منطقه SSPs با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.
DGP پس از اخذ منطقه عاقلانه ارزیابی غالب وضعیت امنیتی و چالش های ناشی تصریح کرد: اهمیت حفظ و نگهداری مستمر و نزدیک در وضعیت زمین. او تاکید کرد که باید برای حفظ پایدار در زمان واقعی هماهنگی بین نیروهای امنیتی موثر counter-terror پاسخ. او گفت که نیروهای نیاز به فوق العاده محتاط و هشدار به پاکستان با قصد بد است با بهره گیری از وضعیت حال حاضر با فشار دادن تروریست ها در اینجا.
او گفت که J&K پلیس با خواهر دیگر سازمان است در مواجهه با چالش های سختی و موفق به حفظ احساس امنیت در میان اذهان مردم است. همکاری مردم کمک کرده است تا به تلاش های ما پربار و سازمان دادن است با توجه به اهمیت تقویت روابط خود با مردم برای ریشه کن کردن جرایم و مواد مخدر تهدید از جامعه او اضافه شده است.
DGP اضافه شده است که حتی در حال حاضر بهداشت و درمان بحران های بسیاری از عملیات موفق ضد تروریستی جبهه که در آن بسیاری از فرماندهان مختلف ترور لباس حذف شدند برجسته تعهد و عزم نیروهای اضافه شده است که ما نیاز به ادامه ماموریت ما صلح با بیشتر فداکاری برای اطمینان از ماندگاری طولانی صلح در جامو و کشمیر.
سینگ گفت که مکانیسم نوآورانه در محل قرار داده است توسط نهادهای مجری قانون به فویل بد طرح های ضد ملی ، او به افسران برای حفظ نظارت بر عناصر تلاش برای اخلال در فضای صلح آمیز و همه اقدامات پیشگیرانه به فویل خود بیمار طرح است. او گفت که ما باید برای مقابله با چنین عناصر بصورتی پایدار و محکم با استفاده از آخرین فن آوری و مبارزه منفی خود را ایدئولوژی. این DGP نیز تحت تاثیر قرار بر این افسران به تدبیر قصد دارد برای دیدار با هر فاجعه طبیعی.
منطقه SPs جریان DGP در مورد اقدامات انجام شده در جبهه های مختلف با توجه به ایمنی و امنیت مردم در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.

مقاله قبلیاختلاس در سطوح BDO دفتر Bhoond
مقاله بعدیسابق اتحادیه وزیر می میرد, تاج 2 دختر تست +ve

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>