ایمیل پیوند: پس از مارس انتخابات meltdowns است در شخص رای گیری خود را از دست دادن درخواست تجدید نظر ؟

از L. A. شهرستان به اورنج کانتی به امپراتوری درون مرزی و در سراسر کشور رای دهندگان رنگی به پای صندوق های رای در روز سه شنبه به آغوش دموکراسی ترین عمل مقدس است.

در بهترین حالت آن را صاف — سریع و دوستانه رها کردن در یک رای گیری به اتمام میز صبحانه. یا چند شیپور خاموشی بر روی صفحه نمایش لمسی. سیلی که “من رای دادند” دشنه و از درب.

اما در بسیاری از حوزه های رأی گیری در لس آنجلس که صرف 300 میلیون دلار به تعمیرات اساسی آن سیستم رای گیری ساکنان مواجه صف های طولانی, tech اختلال در عملکرد ضعف کارکنان bottlenecked حضورها و تلفن کمک پاسخ داده نشده.

طرح دعوی در دادگاه هدفمند گفته گیج کننده بر روی صفحه نمایش دکمه. افراد بی خانمان تا به حال بارها و بارها دوباره حوزه های رأی گیری به تکمیل برگه های رای. صف های طولانی snaked کردن درهای بسیاری از رای دهندگان مراکز بسیاری مجبور به باز ماندن طولانی تاریخ و زمان آخرین زمان بسته شدن. جمعه شب حدود 700,000 آراء — در حدود یک سوم از آراء — باقی مانده uncounted. نامزدهای teetering در لبه “رواناب خط” نمی دانم سرنوشت خود را برای روز.

آن را فقط لا. در هوستون رای گیری سایت رای دهندگان مواجه ساعت-صبر-زمان — عمدتا در بیشتر اقلیت محله. و Sacramento County رای دهندگان نمی خواهد دریافت نتایج نهایی برخی از مسابقات محلی تا زمانی که حداقل هفته پس از انتخابات.

رای دهندگان در صف انتظار در شرمن اوکس/شرق دره بزرگسالان سایت مرکز لس آنجلس’snew رای-مرکز سیستم. به آنها گفته شد صبر coudl تواند به عنوان طولانی به عنوان سه ساعت است.عکس: برندا Gazzar

نه هر کس رنج می برد. نارنجی شهرستان افتتاح خود رای دهندگان سیستم مرکز بدون مسائل. ریورساید و سان برناردینو گزارش های پراکنده تاخیر اما هیچ چیز مانند گرفتاری در LA.

اما همه این جوامع تا به حال چیزی در مشترک. به طور فزاینده مردم بیشتر ایمیل خود را از برگه های رای.

در میان تمام تکنولوژی و جنجال و هیاهو است ultra-old-school گزینه Sates متحده خدمات پستی آینده رای گیری?

در اورنج کانتی ثبت نیل کلی گفت که حدود 400,000 پست الکترونیکی-در برگه بازیگران در انتخابات روز زد 40% پیش از سال 2016 و 60 درصد از سال 2012.

سه میلیون نفر از L. A. شهرستان 5.5 میلیون ثبت نام رای دهندگان دائمی رای-با-ایمیل رای دهندگان.

Inland Empire مقامات نیز دیدن نشانه ها. “این روند در شهرستان ما شده است یک افزایش تدریجی در, درصد از رای دهندگان ما تقاضا برای دریافت پست الکترونیکی رای گیری گفت:” ملیسا Eickman سخنگوی سان برناردینو کانتی ثبت نام از رای دهندگان. “ما انتظار داریم این روند را ادامه دهد.”

و پیش از مارس 3, انتخابات, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا تخمین زده است که در این سال رای-با-پست الکترونیکی شمارش خواهد شد و رسیدن به 63% — یک عدد دفتر خود می گوید افزایش خواهد یافت در سال به آمده است.

“وجود دارد روشن تغییر در نحوه رأی دهندگان” کلی گفت و اضافه کرد که حتی قبل از اینکه بخش روشن به مراکز رای هفت نفر از هر 10 رای دهندگان در شهرستان انتخاب شدند پست گزینه است.

انتخابات تزار پدیللا عقب رانده با پستی با طعم صعود — “من می خواهم در لس آنجلس به ایمیل هر ثبت نام رای دهندگان رای گیری برای نوامبر. 3, 2020, کلی, انتخابات, در علاوه بر این به بهبود عملکرد مراکز رای او گفت:” در یک نامه مختصر و مفید به L. A. شهرستان ثبت Dean لوگان.

بن آلن D-Redondo ساحل و دولت از سوی دیگر ، باب Hertzberg, D-Van Nuys نوشت: این قانون که در سال 2016 عرضه می نماید رای گیری-مراکز مفهوم است که با هدف به روند در دسترس بیشتر مردم از طریق گزینه هایی مانند توقف مراکز رای گیری زود هنگام انتخابات و در همان روز ثبت نام.

بازرس سارا Ghanbariami کمک می کند تا رای دهندگان از طریق این خط در مرکز مدنی در Irvine, CA در روز سه شنبه 6 نوامبر 2018. مرکز ایرانیان ندارد, گزارش از هر رای گیری مشکلات. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

روز پس از روز انتخابات آنها معرفی یک لایحه جدید که نیاز شهرستان به افزایش تعداد مراکز و یا — شما آن را حدس زده — ارائه تمام رای دهندگان در شهرستان با رای-توسط-mail برگه های رای.

آن را به عنوان معلوم است که تحت آلن و Hertzberg رای دهندگان انتخاب عمل ماموت L. A. تنها کانتی در کالیفرنیا — در میان 15 (از جمله اورنج کانتی) که هم تراز با قانون — که معاف از ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای رای دهندگان می باشد.

مجلس قانونگذاری اعطا شده در این شهرستان معافیت به دلیل تدارکات که L. A. شهرستان گفت: درگیر شدند به گفته وزیر امور خارجه ، L. A. شهرستان ثبت دفتر نیست پاسخ با مهلت یک سوال چرا آن را تحت فشار قرار دادند برای معافیت. اما نمایندگان مجلس می گویند وجود دارد نگرانی در مورد هزینه ها و امکان سنجی. و وجود اعتماد در لوگان و شهرستان رهبران.

“آنها قوی ساخته شده تعهدات به ما و دولت است که آنها را از این حق” آلن گفت.

برای لوگان رای توسط پست تنها بخشی از فرمول کاهش روند رای گیری در بزرگ و پر جمعیت شهرستان است.

در پاسخ به پدیللا روز پس از انتخابات, او هشدار داد که فشار به پست الکترونیکی رای گیری به 2 میلیون بیشتر رای دهندگان باید شامل ارزیابی از هزینه های ظرفیت و قابلیت اطمینان از ارائه دهندگان و سیستم های.

و صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر L. A., اورنج کانتی و اینلند امپایر هنوز هم به رای دادن در فرد است. و در آخر ممکن است بعد.

سه شنبه ارائه یک فرمول مناسب برای یک 11th-ساعت له. مردمی که رأی گیری زود هنگام در معرض خطر “هدر رفتن” رای خود را در یک متعاقب اصلی و پرجمعیت دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه است. و مطمئن شوید به اندازه کافی اواخر holdouts حق داشتند — هزاران نفر از همسالان خود رای دادند قبل از سه نفر از نامزدهای متمایل کردن: Pete Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer. پست الکترونیکی رای گیری نمی کند, جلوگیری از اواخر رای گیری.

“رای توسط ایمیل چیز خوبی است اما در همان زمان برای بسیاری از رای دهندگان آنها صبر کردم و فقط می خواستم برای رفتن و رای دادن در این مرکز رای گیری گفت:” جیک Jeong یک نامزد برای L. A. شهرستان 2nd Supervisorial منطقه, که گفت که او با تماس آب گرفتگی از حامیان با نگرانی در مورد سیستم جدید است. “به هر دلیل آنها تا به حال دلایل خود را برای رفتن به رای دادن. ما فقط نمی تواند آنها را به انجام آن یکی از راه نمی دهد گزینه برای دیگران.”

هنوز هم آن را همه چیز در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری لوگان پیشنهاد در پاسخ به پدیللا. آن را در مورد پرداختن به علل ریشه ای است که می تواند جلوگیری از صف های طولانی و مسائل دیگر که گرفتار یک منطقه که در آن داشتن یک انتخابات است “پیچیده” و “خواستار” لوگان گفت.

آلن به نظر می رسید به اکو که. “اگر سیستم نورد شده به عنوان وعده داده شده,” او گفت: رای گیری-توسط-mail گفتگو ممکن است اتفاق می افتد.

“شاید به رای دهندگان به عنوان بسیاری از گزینه های که ممکن است بهترین راه برای رفتن گفت:” کلی.

برخی از رای دهندگان فکر چه همه سر و صدا بود. آن زمان سیلویا پرز دقیقه صرف به رها کردن او به اتمام رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در شرمن اوکس شرق دره بالغ مرکز در روز سه شنبه شب striding گذشته رای دهندگان که می خواهم انتظار بیش از سه ساعت در یک خط طولانی است که زخم از طریق حیاط.

پرز اخیرا در بازگشت از سفر به ال سالوادور او گفت و مطمئن بود اگر او می خواهد به بازگشت به خانه در زمان برای رای دادن.

“من احساس می کنم بزرگ,” او گفت:. “این فوق العاده بود.”

دیگر رای دهندگان نورد چشمان خود را و یا دست هایش را که خواسته در مورد آشفتگی. آنها در آینده برنامه ریزی شده. آنها زود است. آنها پرسش و پاسخ. آنها کمک کردم. آنها رای دادند.

آدم بارون از داونی میدارد تا خود را به “من رای دادند” دشنه از نظرسنجی workerBonnie یوسف و پس از رای گیری در داونی الک تسلیم در سهشنبه, آوریل 3.عکس: تام بری, SCNG

آدم بارون از داونی خندیدی به عنوان نظرسنجی کارگر بانی یوسف دست خود را به او “من رای دادند” دشنه در داونی الک تسلیم در صبح روز سه شنبه. “این آسان بود,” او گفت:. “اگر شما می توانید دستورالعمل شما می توانید رای بدهید.”

با تکنولوژی بالا رای مراکز با هزاران لایه از خدمات آینده برخی از کارشناسان می گویند. اما مقامات باید به حق آن را دریافت — با مخاطرات مگا بالا آمده نوامبر.

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر ما در حال رفتن به حرکت بیشتر به رای گیری از طریق پست” گفت: جسیکا لوینسون مدیر Loyola Law School عمومی خدمات موسسه و متخصص در مبارزات. “به نظر می رسد مانند قطار ایستگاه را ترک کرده.”

خبرنگاران برندا Gazzar و تام برای کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>