Mahnomen, Minn., مرد می گوید Amtrak او را لگد کردن قطار او را به خاطر سیاه

خاویر ادیسون یک آمریکایی آفریقایی تبار از Mahnomen County, اتهام در دادگاه اسناد ثبت شده روز شنبه, فوریه. 26 که Amtrak خود را نقض حقوق مدنی هنگامی که یک هادی مشخص شده در طرح دعوی در دادگاه به عنوان “John Doe” خواستار ادیسون خروج یک قطار که عازم شهرهای دوقلو در مه 29, 2019. او را متهم به هادی از ساخت “توهین آمیز و تبعیض آمیز نظرات.”

“متهمان اعمال قدرت مطلق بر آقای ادیسون در حالی که روی قطار و مورد آزار قرار گرفته که قدرت بیشتر (هادی به) تبعیض آمیز نیت است که باعث می شود رفتار خود شدید و ظالمانه و فراتر از همه مرزهای نجابت” طرح دعوی در دادگاه گفت: متهم در Amtrak ساخت ادیسون مانند یک “نفرت انگیز تروریستی به دیگر مسافران است.”

ادیسون سوار قطار در دیترویت لیکز با برنامه ریزی برای سفر به شهرهای دوقلو برای دیدن فرزند خود را با توجه به طرح دعوی در دادگاه. او اقدام به حرکت به یکی دیگر از صندلی زیرا کسی که بوی الکل به او نشسته مدنی شکایت گفت.

“هادی بود که ظاهرا به کارگردانی (دیگر) مسافری که صندلی با صدای بلند و abusively فریاد زد آقای ادیسون برای بازگشت به صندلی خود و یا دیگری او بود به او لگد کردن قطار” طرح دعوی در دادگاه گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شکایت گفت: مسافران اجازه داده شد به نشستن در جایی که آنها می خواستند و بلیط نمی کرسی اختصاص داده اند. هادی نیست دولت چه جرم ادیسون متعهد است که موجه بودن اخراج کردن قطار و ادیسون گفت: “نمی آدرس هادی به شدت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

اسناد دادگاه نیست جزئیات آنچه ادعا دیدگاه هادی ساخته شده به ادیسون است که سوء استفاده.

زمانی که هادی شنید ادیسون تماس 911 به گزارش رویارویی این تصادف مرگبار کارمند به دستور ادیسون به خروج قطار بلافاصله در توقف بعدی این طرح دعوی در دادگاه ادعا.

مسلح Amtrak پلیس همراهی ادیسون قطار, کت و شلوار گفت.

“او به عنوان (ادیسون) گرفته شد, قطار, آقای Doe بود ایستاده در درگاه خودنمایی در آقای ادیسون با پوزخند و خنده به عنوان قطار خاموش” طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد.

اسناد دادگاه گفت: هادی به ادیسون نام های مختلف نسبت داده شده بود به پلیس. در این شکایت همچنین ادعا می کند Amtrak آگاه بود, از تبعیض نژادی شکایت علیه هادی اما نمی اقدام انضباطی علیه این کارمند.

ادیسون قادر به هیئت مدیره یکی دیگر از آموزش و هادی در این خط گفت: او می تواند نشستن در هر نقطه اسناد دادگاه گفت. او گفت: او دچار تحقیر عاطفی و روانی ناراحتی و از دست دادن مالی است و می خواهد حداقل 300.000 دلار خسارت.

Amtrak بازگشت نیست یک پست صوتی را ترک توسط Fargo Forum, و نه آن را ظ در پاسخ به ادیسون طرح دعوی در دادگاه.

ادیسون وکیل کارن Bryan از مینیاپولیس کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد پس از آن در حال انجام است اما او گفت: رزا پارکس حاضر به “نشستن در پشت اتوبوس بنابراین این اتفاق می افتد در سال 2019 و 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>