مهاراجه Ranjit سینگ نام بزرگترین رهبر جهان در نظرسنجی بی بی سی

لندن: مهاراجه Ranjit سینگ قرن 19 فرمانروای امپراتوری سیک در هند را مورد ضرب و شتم رقابت از سراسر جهان به نام “بزرگترین رهبر تمام وقت” در یک نظرسنجی انجام شده توسط ‘BBC World تاریخ مجله’.

بیش از 5 ، 000 خوانندگان رای در نظرسنجی. رای گیری بیش از 38 درصد از آرا سینگ ستایش بود برای ایجاد یک جدید تحمل امپراتوری.

در جایگاه دوم با 25 درصد از آرا آفریقایی است استقلال جنگنده Amílcar Cabral که ایران بیش از 1 میلیون Guineans به خود را از اشغال پرتغالی و در نوبت رو بسیاری دیگر از colonised کشورهای آفریقایی به ظهور و مبارزه برای استقلال.

بریتانیا جنگ در زمان نخست وزیر وینستون چرچیل است که در شماره سه با 7 درصد آرا را برای خود تصمیم گیری سریع و تیز سیاسی آژيتاسيون که نگه داشته بریتانیا در جنگ.

بیشتر پایین لیست جمهور آمریکا آبراهام لینکلن است که در چهار و پادشاه الیزابت من است که بالاترین رتبه در زنان رهبر در پنج. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>