پاکسازی ابراز همبستگی با PM بیش از مرگ و نابودی در طوفان Amphan

دهلی نو: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ابراز همبستگی خود را با نخست وزیر نارندرا مودی بیش از مرگ و نابودی ناشی از طوفان Amphan در غرب بنگال و اوریسا منابع دیپلماتیک گفت.

در یک نامه پاکسازی ابلاغ به مودی که فرانسه آماده بود برای گسترش هر پشتیبانی که هند ممکن است در نظر لازم برای آمدن به کمک کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این طوفان گفتند.

طوفان, ضربه بخش هایی از غرب بنگال و Odisha on May 20, ترک یک دنباله از مرگ و ویرانی. این ادعا 98 زندگی در غرب بنگال و حداقل شش کرور مردم به طور مستقیم تحت تاثیر آن است.

Amphan همچنین در سمت چپ lakhs از مردم آسیب دیده در Odisha.

“پس از طوفان Amphan در هند رئيس جمهور امانوئل پاکسازی نوشت: نخست وزیر مودی. به نمایندگی از مردم فرانسه رئیس جمهور پاکسازی منتقل و خود را صمیمانه تسلیت و همبستگی کامل” یک منبع گفت.

فرانسه آژانس توسعه به پایان رسید در حال تهیه یک وام اعطایی از 200 میلیون یورو است که تقویت بانک جهانی در ارائه اضافی حفاظت اجتماعی به آسیب پذیر ترین در هند, منابع گفت.

در این نامه پاکسازی همچنین بر اهمیت همکاری بین دو کشور در چند جانبه در سطح آنها اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>