میراث درمان ضایعات انجام شده توسط JMC در Bhagwati نگر نیز راه اندازی شد

جامو : معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu امروز e–افتتاح جامو شهرداری شرکت را دولت از هنر فرماندهی و کنترل مرکز در حضور Sh. Jugal Kishore Sharma, MP; Sh. من Subrahmanyam رئیس و دبیر Sh. Dheeraj, Gupta, اصلی, وزیر مسکن و توسعه شهری بخش. علاوه بر راه اندازی GPS مبتنی بر ردیابی خودرو و مدیریت سیستم (VTMS) تصویر مبتنی بر تلفن همراه نرم افزار حضور و غیاب کارکنان حوزه ساختمان و ساخت و ساز نرم افزار تلفن همراه برای نظارت بر زمان واقعی از فعالیت های انجام شده توسط شرکت.

شهردار Jammu شهرداری, شرکت, Sh. Chander موهان شارما; بخشی کمیسر جامو Sh. Sanjeev Verma; معاون شهردار, JMC, Adv. Purnima Sharma; جامو شهرداری کمیسر خانم Avny Lavasa در میان دیگران نیز در حال حاضر در e-افتتاح از خدمات.

مبله با حرفه ای مدولار تجهیزات فرماندهی و کنترل مرکز مجهز شده با درجه صنعتی سایبر. این مرکز همچنین در خدمت به عنوان پایه ای برای مدیریت عملکرد و نظارت بر جیپیاس بر اساس فضایی ردیابی, سیستم مدیریت, برنامه GPS/ تصویر مبتنی بر e-حضور و غیاب نرم افزار برای زمینه کارکنان شرکت ساختمان و نظارت بر ساخت و ساز برنامه و به تدریج برای آینده آن مربوط به طرح های این شرکت است.

جلسه Lt فرماندار, کمیسر, Jammu شهرداری شرکت اشاره کرد که این طرح توسط این شرکت به ارمغان خواهد آورد بهره وری در عملیات به عنوان 126 وسایل نقلیه برون سپاری شده است و توسط شرکت به صورت درب به درب مجموعه ای از زباله در حالی که یکی دیگر از ناوگان 142 وسایل نقلیه در حال کار بر روی ثانویه حمل و نقل در این شهر از زباله است. GPS بر اساس VTMS کمک می کند تا در پیگیری بهداشت وسایل نقلیه, ساعت, محل و منطقه عملیات. سیستم را فراهم دیجیتال ورود کتاب و گزارش های روزانه در منطقه تحت پوشش. بیشتر e-حضور و غیاب نرم افزار کمک خواهد کرد که پیگیری بهداشت کارگران و سرپرستان در نتیجه منجر به بهبود نیروی انسانی دست زدن.

معاون فرماندار مطلع شد که ساختمان نظارت بر ساخت و ساز برنامه به شما کمک در آپلود و نقشه برداری از تایید پلان ساختمان ward-حکیم برداری از اجرای بازرسان e-گزارش از نقض حقوق بشر در تصویب طرح ساختمان و مورد عاقلانه پیشرفت برنامه.

زودتر Lt فرماندار همچنین راه اندازی بلندپروازانه و پروژه های مهم از میراث درمان ضایعات انجام شده توسط جامو شهرداری شرکت در Bhagwati نگر, Jammu به موجب آن چندین دهه زباله دامپینگ سایت پاک می شود.

این منطقه استفاده شده است به عنوان یک سایت برای آزادسازی زباله شهری برای سی سال گذشته. این افسردگی از زباله در حال حاضر به عنوان میراث زباله به توان علمی درمان هر ملی سبز, دادگاه دستورالعمل. جامو شهرستان تولید حدود 350 تن زباله در هر روز و مدیریت آن و درمان این است که یک کار چالش برانگیز پیش رو است.

جامو شهرداری شرکت کرده است پیش بینی شده این پروژه علمی درمان از میراث زباله از طریق چند روش درمان شامل کمپوست از طریق زیستی-فرهنگ ها برای تجزیه مواد آلی ایجاد مواد بهبود امکانات (MRF) برای بازیافت و landfilling شایستگی زباله. کل پروژه طراحی شده است مقرون به صرفه و محدود به زمان, بنابراین به عنوان برای دیدار با ملی سبز, دادگاه مهلت مدیریت مواد زائد جامد قوانین و خداحافظ قوانین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de