LS می گذرد مالیات مستقیم Vivaad Se Vishwas لایحه

دهلی نو: یک لایحه برای ارائه یک فرصت برای مالیات دهندگان به خود را حل و فصل اختلافات مالیاتی با پرداخت فقط به دلیل مالیات با چشم پوشی از منافع و پنالتی مارس 31 تصویب شد Lok سبها در روز چهارشنبه.

مستقیم مالیات Vivaad Se Vishwas لایحه 2020 که معرفی شد توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در خانه در مارس 2 تصویب شد در میان din.

مخالفت شده است در اعتراض به موضوع دهلی خشونت و خواستار فوری بحث است.

به عنوان بسیاری از 4.83 لاخ مالیاتهای مستقیم موارد تومان ارزش 9.32 لاخ کرور در حال قفل کردن در های مختلف استیناف مرجع تخصصی مانند کمیسیون (تجدید نظر), ITAT بالا, دادگاه, دیوان عالی کشور و بازیابی بدهی دادگاه.

همچنین در جستجو و تشنج که در آن عملیات بازیابی به Rs 5 کرور این طرح می تواند availed هنگامی که این لایحه تصویب شده توسط مجلس.

تحت پیشنهادی طرح مالیات دهندگان مایل به حل و فصل اختلافات باید اجازه کامل چشم پوشی از منافع و مجازات اگر آنها پرداخت کل مبلغ مالیات در اختلاف با 31 مارس این سال و پس از آن 10 درصد اضافی مورد اختلاف مالیاتی باید به پرداخت بیش از و بالاتر از بدهی مالیاتی.

بیشتر که معوقه مربوط به اختلاف منافع و یا مجازات تنها پس از آن 25 درصد از مناقشه مجازات و یا علاقه باید پرداخت شود و اگر پرداخت شده در مارس 31, فراتر از آن همان خواهد بود افزایش به 30 درصد است.

طرح باز خواهد ماند تا 30 ژوئن 2020. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>