LPGA لغو CP زنان باز مجموعه برای ونکوور در ماه سپتامبر


Yealimi Noh نقش یک شات از یک پناهگاه در پنجم سوراخ در Cambia پورتلند کلاسیک در کلمبیا اجواتر باشگاه کشور. جهان بهترین LPGA گلف بازان نخواهد بود عازم ونکوور در ماه سپتامبر به دلیل COVID-19 محدودیت های مسافرتی. Troy Wayrynen / USA TODAY Sports

تور LPGA روز سه شنبه گفت که این رویداد را در بازگشت فصل آینده در اواخر ماه اوت در ونکوور Shaughnessy گلف و باشگاه کشور

LPGA لغو CP زنان باز برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 3 تا 6 در ونکوور با توجه به “در حال انجام سفر و مرز محدودیت ها” در کانادا.

تور LPGA در بیانیه ای گفت که این روز رویداد را بازگشت فصل آینده — Aug. 26 تا 29 2021 — در ونکوور Shaughnessy گلف و باشگاه های کشور که قرار بود به میزبانی 2020 مسابقات است.

“CP زنان باز است که واقعا در سطح جهانی رویداد و مورد علاقه توقف برای همه ما در تور LPGA,” LPGA کمیسر مایک Whan گفت. “من درک می کنم این یک تصمیم دشوار برای همه درگیر است اما با توجه به محدودیت مواجه شده بود وجود دارد به سادگی هیچ چیز دیگری که می تواند انجام شود که ما را قادر به اجرای این رویداد در سال 2020 است.


طرفداران کانادا گلف ستاره مانند بروک هندرسون نا امید خواهد شد در به تعویق افتادن CP زنان باز بود که به شده اند در Shaughnessy در ونکوور در ماه سپتامبر.

اریک Bolte / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

“این ناامید کننده است به دست ملی کانادا قهرمانی و من می دانم که من صحبت می کنند برای همه تور LPGA بازیکنان و کارکنان وقتی که من می گویند که ما نگاه به جلو به پشت در ونکوور در سال آینده.”

Whan آدرس نیست امکان پر کردن نقطه خالی در حال حاضر به صورت مختصر 2020 LPGA برنامه.

تور تنظیم شده است به بازگشت به تاریخ 31 ژوئیه در تولیدو اوهایو, سایت LPGA رانندگی در مسابقات قهرمانی.

از آن خواهد شد برای اولین بار متوالی رویدادهای برنامه ریزی شده بود در اوهایو. ماراتن کلاسیک در سیلوانیا اوهایو قرار است برگزار شود, Aug. 6 به 9.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>