ریپور: اتحادیه وزیر Dharmendra Pradhan در روز پنج شنبه گفت: LPG قیمت ها ممکن است پایین آمدن ماه آینده.

وزیر نفت و گاز و فولاد است که در یک سفر دو روزه به Chhattisgarh بود در گفتگو با خبرنگاران در هنگام ورود خود را در Swami Vivekananda فرودگاه در اینجا.

پاسخ به یک پرس و جو در مورد ثابت افزایش LPG قیمت Pradhan گفت: “این درست نیست که قیمت (LPG) به طور مداوم در حال افزایش است. در این ماه آن بود پیاده با توجه به بازار بین المللی است. اما نشانه های وجود دارد که ممکن است قیمت ها پایین می آیند در ماه آینده است.”

در طول زمستان LPG مصرف را افزایش می دهد که باعث ایجاد فشار در این بخش است. در این ماه قیمت ها افزایش یافته است در حالی که در ماه آینده آن را کاهش می دهد, او گفت:.

هفته گذشته پخت و پز گاز LPG قیمت پیاده توسط یک شیب تومان 144.5 هر سیلندر به علت جهش در معیار جهانی نرخ سوخت است. اما به عایق کاربران داخلی دولت تقریبا دو برابر یارانه آن را فراهم می کند و در سوخت به هر سیلندر سبقت گرفتن تقریبا بدون تغییر.

در طول دو روز تور Pradhan مراجعه کنید بالای کارخانه فولاد (BSP) واقع شده در دورگ منطقه از دولت و برگزاری جلسات با گیاه مقامات نمایندگان اتحادیه ها و دیگران است.

او همچنین بازدید از معادن سنگ آهن از بالای کارخانه فولاد در Dallirajhra شهر همسایه بلد منطقه و ذخیره کردن پایه و اساس بهره گیاه وجود دارد.

“BSP دارای جایگاه مهمی در کشور ما صنعت فولاد به خصوص برای راه آهن هند به عنوان آن را مطابق 98 درصد از این نیاز از راه آهن…چگونه ما بیشتر می تواند به بهبود ظرفیت تولید این کارخانه خواهد بود مورد بحث با مقامات آن در طول سفر من” این اتحادیه با وزیر گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im