دوستداران و دوستان جشنواره می افزاید: دوم تاریخ با خانم Lauryn Hill, TLC و بیشتر

با مردم صحبت کرده و آنها عشق جدید عاشقان و دوستان متحرک.

این جشنواره که در حال آمدن است به دلایل کارسون کرامت بهداشت ورزشی پارک در روز شنبه, مه 9 خواهد شد اضافه کردن یک دوم نشان می دهد در جمعه, مه 8. صف صدر توسط خانم Lauryn Hill, Usher Ludacris Lil Jon و TLC در میان ده ها تن از هنرمندان دیگر و آنها را انجام دهد در هر دو روز.

بلیط برای دو روز به فروش 10 صبح جمعه ، 21 طریق loversandfriendsfest.com و عبور از شروع در $145 به علاوه هزینه.

وجود دارد برخی از تفاوت بین ترکیب اولیه.

دوجا Cat, Akon, Donell Jones و Mya اضافه شده به مه 8 صف. اما مگان تو Stallion, مونیکا بعدی و Ginuwine تنها انجام on May 9.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

این حرکت از دو برابر را در یک روز جشنواره نیست بی سابقه ای برای Goldenvoice. پس از جایگزین رقص راک با مضمون درست مثل بهشت متحرک در کوئین مری حوادث پارک در ساحل طولانی فروخته شده در سال گذشته پروموتر اضافه شده یک ثانیه بعد با یک تقریبا یکسان صف از هنرمندان که شامل ققنوس, Yeah Yeah Yeahs و جذبه در ماه مه گذشته.

به طور مشابه, Once Upon a Time in the LBC جشنواره که در صدر بود Snoop Dogg و نیز برگزار شد در پارک مجاور به کوئین مری بسیار محبوب بود و به فروش می رسد از روز اول خود را در کمتر از یک ساعت پس از بلیط رفت و در فروش در ماه مارس 2019. این باعث Goldenvoice برای اضافه کردن یک دومین روز جشنواره است که اتفاق افتاده است در اواخر ماه جولای.

این داستان در حال توسعه است دوباره برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان