عشق در زمان coronavirus: طولانی, ساحل, زن و شوهر weds در جهان را تغییر داد

وجود دارد هیچ عاج پارچه میز. هیچ گرد و خاکی رز دستمال. هیچ طلا جدول اعداد.

اما هالی تیلور تا به حال حجاب یک گل تزیینات از پیشانی بند و یک طبقه و طول لباس شب با لایه های توری و sequins.

تیلور ازدواج نامزد یعقوب فرانک در یک مراسم کوچک در حیاط خلوت در پالوس وردس شبه جزیره اوایل شب شنبه, مارس 28 زیر دسته هایی از ابر نارسایی بهار, آسمان, اقیانوس آرام زني در فاصله.

هالی تیلور و یعقوب فرانک ازدواج کردم در یک مراسم کوچک در حیاط خلوت در پالوس وردس شبه جزیره روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد لیز Erban عکاسی)

آن را روز زن و شوهر صرف قبل از دو سال برنامه ریزی; در روزها و هفته های منتهی به انتخاب تاریخ عروسی رمان coronavirus گسترش آن رسیدن به دورتر گوشه و کنار کشور و جهان پیشرو دولت برای تعطیل کردن حوادث بزرگ و کوچک به بنیادی گسترش آن.

عروسی خود را در اصل قرار است که شامل 98 نفر در لانگ بیچ, موزه هنر کاهش به حدود 80 و پس از آن 50 تا زمانی که در نهایت آن هفت نفر — همراه با زن و شوهر 4 ساله چوپان استرالیا/بوکسور مخلوط در یک نقطه منزوی همراه ساحلی صخره.

آن روز آنها تصور است. اما آن را به عنوان آنها را همیشه به یاد داشته باشید بعد آنها را برای همیشه لطفا برای در اغوش گرفتن زندگی خود را روز دو یکی شد.

♦ ♦ ♦

تیلور 28 و فرانک, 27, ملاقات کرد زمانی که آنها هر دو در مدرسه ابتدایی در سبرینگ, اوهایو, یک روستای نیمه راه بین کلیولند و پیتسبورگ با یک جمعیت کمی بیش از 4000 نفر است.

آنها با حضور در مدارس مختلف اما خود را از منطقه جمع آوری آن استعداد دانش آموزان ابتدایی — از جمله تیلور و فرانک — به همان فضا به صورت هفتگی کلاس.

تیلور یک چهارم گریدر در آن زمان بود که یک دانش آموز خوب کسی که او را دوست داشت و رشد کرده بود موهایش را تا زمانی نزدیک به آن ضربه پشت زانو های خود را.

فرانک, در, کلاس سوم, عینک مشخصی مو با مات راهنمایی — “این واقعا سرد بود و پشت در ’90s” تیلور به تازگی به یاد می آورد — و یک پوسته puka گردنبند.

“او بسیار کالیفرنیا برای یک اوهایو بچه” تیلور گفت. “او فقط بیش از حد سرد است.”

آنها هر دو تحت تأثیر قرار نمیگیرند.

“من به یاد داشته باشید برای رفتن به کلاس سوم, دوستان, بودن, مانند,” اوه, من این دختر اما او می رود به یک مدرسه متفاوت, مثل, شما بچه ها نمی دانید که او,'” فرانک گفت: “و آنها مانند ‘Shut up بدون شما نیست.'”

آنها تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه پس از آن چه آن له خواهد شد — از خود گذشتگی است که آنها را در سراسر کشور از دو دهه در به آرام بلوف در روشن بهاری در روز است.

♦ ♦ ♦

در یکی دیگر از جهان که در آن یک ویروس تا به حال گسترش در سراسر جهان, که در آن ماسک های پزشکی و کاغذ توالت در سنگین عرضه آن است و نه غیر قانونی به جمع آوری در فضاهای عمومی شنبه نگاه بسیار متفاوت میانه زن و شوهر است.

دو هفته پیش حتی در این جهان طرح دیگری را گشوده است.

زن و شوهر — که در حال حاضر زندگی در یک آپارتمان در شرق روستا و محله خود را با سگ Kismet — تعيين شد بحباله نکاح در اوردن, در جدید خود را از دست می دهند.

هالی تیلور و یعقوب فرانک ازدواج کرده بودند در یک مراسم کوچک در حیاط خلوت در پالوس وردس شبه جزیره روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد لیز Erban عکاسی)

“همه آنها می خواستند ما را به ازدواج در اوهایو” تیلور گفت: از این جفت ارز را با خانواده و دوستان به شرق “اما ما مثل, ‘هیچ وجه ما در حال رفتن به ازدواج در کالیفرنیا و شما بچه ها در حال رفتن به می آیند برای ما.”

آنها امن ساحل طولانی موزه هنر ارائه می دهد که یک وسيع چمن برای مراسم و پذیرایی مشرف به شرق سن پدرو خلیج در نرخ تنزیل از آنجا که تاریخ خود سقوط کرد و درست قبل از اوج فصل عروسی آغاز خواهد شد.

“ما واقعا هیجان زده به آن را خارج از” تیلور “و به همه خانواده ما آمده و به ما مراجعه کنید.”

دعوت نامه فرستاده بودند به 120 نفر و صندلی چیده شده بود برای 98 که گفت آنها خواهد آمد. باز هوایی محل خواهد بود با تکمیل روستایی لمس مانند تخته سیاه نشانه های کوچک و سرخ و سبز جوانه گلدان.

“این رفتن به یک غیرمتعارف نوع التقاطی نوعی سبک” تیلور گفت. “من تا به حال بسیاری از ایده ها و درست شد واقعا هیجان زده در مورد گرفتن به دیدن آن همه با هم.

“و اکنون” او هفته گذشته گفت: “این هرگز اتفاق خواهد افتاد.”

♦ ♦ ♦

اولین مورد از این رمان coronavirus در ایالات متحده گزارش شد Jan. 21 در واشنگتن با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

دو روز بعد دولت چین دستور داد یک مستند از هوبئی استان در خانه به ووهان — کانون از آنچه سازمان بهداشت جهانی بعدها اعلام جهانی همه گیر.

فرانک که در میان خود را به بیمارستان اقامت حفظ بود نزدیک چشم در شیوع بیشتر.

اما در اوایل او فکر نمی کنم این امر تاثیر برنامه های خود را.

“ما از آن آگاه نیست اما مصرف بیش از حد جدی” او گفت:, “و سپس موارد فقط نگه داشته در حال توسعه است.”

موارد تایید شده در ایالت ایلینوی است. کالیفرنیا. نیویورک. New Hampshire.

7 مارس, سه هفته قبل از تیلور و فرانک عروسی در روز بیش از دو دوجین متحده گزارش شده بود تایید موارد coronavirus.

سپس در مارس 9, اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد سه تن از ساکنان به حال قرارداد این ویروس در دولت اول موارد تایید شده. DeWine اعلام وضعیت فوق العاده در اوهایو همان روز.

“این آغاز تغییر از” هر کس برای رفتن به آمده,'” فرانک گفت: “به ‘کسانی که با شرایط بهداشتی و یا کسانی که مسن تر هستند ممکن است قادر به.'”

سه روز بعد تیلور یک تماس از او خواهر در قانون به اجازه شوهر می دانم که او و تیلور زاده — که قرار بود گل دختر — آمده نمی تواند.

“کار او اساسا گفتند که آتش او اگر او آمد” تیلور به یاد می آورد. “برای من که بود” اوه خدای من است و حتی آن را به ارزش آن را انجام نمی شود؟'”

بذر شک و تردید در مورد اینکه آیا روز می تواند ادامه کاشته شد اما تیلور و فرانک تصمیم به انصراف از عروسی. هنوز رتبهدهی نشده است.

یک آبشار از دولت سفارشات و توصیه های تبدیل شدن همیشه سختگیرانه تر و به دنبال آن بیش از هفته آینده; خود را در لیست مهمان winnowed.

تیلور و فرانک منتظر شنیدن از محل در مورد اینکه آیا لغو خواهد بود لازم است.

در نهایت در آخرین پنج شنبه, مارس 19 ساحل طولانی با صدور دستور منع همه حوادث بیش از 10 نفر.

موزه نماینده رسیده به اجازه شوهر خود می دانند عروسی لغو خواهد شد.

یعقوب فرانک و هالی تیلور برنامه ریزی عروسی خود را به صورت مارس 28 سال 2020 در ساحل, موزه هنر, اما تا به حال به لغو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ساحل طولانی در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. این زن و شوهر هنوز برنامه ای برای بحباله نکاح در اوردن, اما این جشن با خانواده و دوستان را به صبر. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

“ما در حال حاضر آمدن به شرایط با آن” تیلور گفت.

“هر روز ما فقط نوع بتواند در نی,” او گفت:. “مانند” ما هنوز هم می توانید این اتفاق می افتد ؟ می تواند ما هنوز جای چند نفر که می خواستم به آمده ای؟”

هر بار که آنها مستحکم یک طرح جدید آنها را مجبور به شروع دوباره.

“فقط آن را نگه داشته در حال سقوط از هم جدا” تیلور گفت.

♦ ♦ ♦

بعد از گردان یکدیگر برای کل زندگی تیلور و فرانک به طور خلاصه به تاریخ در دبیرستان قبل از رفتن به دانشگاه ایالتی اوهایو. آنها پیوست در پاییز سال 2013 شده اند و هم زمان.

این جفت ارز فرود در ساحل طولانی در سال 2018 پس از فرانک همسان با یک برنامه اقامت در اینجا.

روز زن و شوهر متوجه آنها خواهد بود در حال حرکت به سواحل غرب تقریبا دقیقا دو سال پیش دیگری است که indelibly اچ به خاطرات خود را.

آن شب در شام احاطه شده توسط خانواده و دوستان — ظاهرا به جشن فرانک اخبار — او را بر روی یک زانو.

“من می تواند بی مبالات اگر من این فرصت را گفت:” تیلور “به درخواست شما به صرف بقیه عمر خود را با من.”

دو سال و یک صلیب کشور حرکت بعد آن را روشن بود روز عروسی خود را خواهد بود که یکی از آنها برنامه ریزی شده است. اما تیلور و فرانک حل و فصل شد به حرکت به جلو با آن به هر حال.

عکاس آنها برای استخدام اولیه باش لیز Erban است مقرر به officiate عروسی; او ارائه شده به ازدواج زن و شوهر در یک elopement به سبک مراسم در تاریخ آنها در حال حاضر رزرو اگر آنها می خواستند به جلو حرکت کند با آن است.

تیلور و فرانک به توافق رسیدند.

“ما احساس می کنیم در حال شکستن قانون ازدواج غیر قانونی” تیلور گفت. “اما من خیلی مصمم به بیشتر از آن را.”

به طوری که آنها انجام داد.

به عنوان خورشید میدرخشید کردن بر روی آنها شنبه شب آنها متعهد خود را به هر یک از دیگر, برای, بهتر, بدتر, برای غنی تر و فقیر — در بیماری و در سلامت.

در حالی که coronavirus خروشان در ادامه به تحت الشعاع قرار دادن زندگی روزانه در سراسر جهان تیلور و فرانک خود را اضافه شده کمی نور است.

“من خوشحالم که ما آن را” تیلور گفت. “من فکر می کنم آن را یک لحظه خوب. از آن خواهد شد یک حافظه مبارک.”

این زن و شوهر قصد دارد به یک بزرگتر جشن با خانواده و دوستان به احتمال زیاد تابستان آینده در اوهایو.

نبود روز آنها پیش بینی, اما آنها هنوز هم سپاسگزار برای آن — و بسیاری دیگر از بخت و اقبال.

“در پایان روز, من هنوز هم یک کار” فرانک گفت. “هالی هنوز هم یک شغل است. نسبت به همه چیز و همه هزاران نفر از افرادی که شغل خود را از دست این که بد نیست.”

اگر هر چیزی, زن و شوهر توافق کردند که به نوبه خود از وقایع به آنها کمک کرد به یاد داشته باشید آنچه واقعا مهم است.

“همه نگرانی در مورد هر جزئیات کمی از عروسی خود” فرانک گفت. “من به یاد داشته باشید کمتر از دو هفته پیش ما مجادله در مورد اینکه آیا سایه های خاکستری من groomsmen پوشیده بودند مطابقت خواهد بود.”

در حالی که دوستان و خانواده رسیده اند به سهم خود همدردی تیلور گفت: برخی از کسانی که احساسات نابجا هستند.

“ما با دوستان و خانواده است که مانند” من می توانم آن را باور نمی. این خیلی غم انگیز’,” او گفت: “و من گفتم:” شما فقط از دست رفته خود را ، که بسیار بدتر از داشتن به انصراف از عروسی ما.’ بسیاری از مردم رنج می برند بسیار بدتر است.”

هالی تیلور و یعقوب فرانک ازدواج کردم در یک مراسم کوچک در حیاط خلوت در پالوس وردس شبه جزیره روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد لیز Erban عکاسی)

بنابراین زن و شوهر در حال حاضر و پیدا کردن لنت نقره ای.

“این تقریبا فقط کمک می کند تا شما آن را در چشم انداز و تمرکز انرژی خود را در جای دیگر غیر از عروسی” تیلور گفت. “شما باید برای نگاه در سمت روشن از آنچه بود ممنون.”

اگر چه لیست مهمان کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز, زن و شوهر لیستی از نعمت افزایش یافته است. و آنها در حال حاضر سمان چه آنها شناخته شده اند برای مدت طولانی — که هر یک از دیگر و قرار دادن در بالای این لیست را در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای تحمل و قدرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>