از دست دادن شریک زندگی ممکن است با افزایش خطر مرگ ناشی از سرطان پوست: مطالعه

لندن Mar 4: افرادی که تجربه از دست دادن یک شریک در صورت افزایش خطر مرگ ناشی از سرطان پوست و کمتر به احتمال زیاد مبتلا به این بیماری بدخیم با توجه به یک مطالعه که ممکن است منجر به مداخلات برای تشخیص ملانوم اولیه.
محققان از جمله کسانی که از دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری در انگلستان ارزیابی اینکه آیا سوگوار افراد در معرض خطر بیشتر از اینکه تشخیص داده و یا در حال مرگ از سرطان پوست نسبت به غیر سوگوار.
در مطالعه منتشر شده در مجله انگلیسی از پوست آنها استفاده می شود داده ها از دو جمعیت بزرگ-بر اساس مطالعات انجام شده بین سال های 1997 و 2017 در انگلستان و دانمارک.
آنها دریافتند که بیماران مبتلا به ملانوم که تجربه سوگ تا به حال 17 درصد بیشتر در خطر مرگ ناشی از این بیماری در مقایسه با کسانی که نمی شد سوگوار.
کسانی که تا به حال از دست رفته یک شریک بودند 12 درصد کمتر احتمال دارد مبتلا به ملانوم در مقایسه با غیر سوگوار افراد با توجه به مطالعه است.
دانشمندان اشاره کرد که 620 و 1667 سوگوار تشخیص داده شد و در انگلستان و دانمارک به ترتیب بیش از 20 سال دوره در مقایسه با 6430 و 16,166 غیر سوگوار.
در حالی که پژوهش های پیشین نشان داده یک ارتباط بین انواع مختلف استرس و پیشرفت ملانوم دانشمندان گفت: توضیح دیگری می تواند باشد که سوگوار مردم دیگر نزدیک فرد به کمک متوجه تغییرات پوست.
آنها گفتند: این ممکن است تاخیر در تشخیص ممکن است رشد غیر طبیعی بر روی پوست و در نتیجه تشخیص تا زمانی که سرطان پیشرفت کرده و به مراحل بعد زمانی که آن را به طور کلی تهاجمی تر و سخت تر برای درمان.
این مطالعه اشاره کرد که میزان بقای بیماران مبتلا به ملانوم نسبتا بالا است بسته به اینکه در چه مرحله ای که سرطان در تشخیص است.
تشخیص زود هنگام و درمان بسیار مهم برای بهبود بقا دانشمندان گفت.
“عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار می ملانوم بقا. کار ما نشان می دهد که ملانوم ممکن است دیگر برای شناسایی در مردم سوگوار به طور بالقوه از آنجا که همکاران نقش مهمی در لکه بینی نشانه های اولیه سرطان پوست گفت:” فرشته Wong نویسنده سرب از مطالعه از دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است.
“پشتیبانی به تازگی سوگوار مردم از جمله نشان میدهد که چگونه به درستی آنها را بررسی کنید پوست می تواند حیاتی برای تشخیص زود هنگام سرطان پوست و در نتیجه بهبود بقا” وانگ گفت.
دانشمندان با این حال اشاره کرد که مطالعه تا به حال چند محدودیت هایی از جمله عدم اطلاع از برخی از عوامل خطر ملانوم مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب یا سابقه خانوادگی. (PTI)

مقاله قبلی دردولت تصویب بیشتر در اصلاحات مربوط به قانون شرکت های

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>