به دنبال فراتر از Coronavirus

Harsha کاکر
هند به آرامی مسطح منحنی Coronavirus. ملی رهبری آگاه است که افزایش مستندات تنها سرعت گسترش ویروس آن را متوقف کند.در حالی که در برخی از کشورهای مستند ادامه خواهد یافت در حالی که به عنوان وجود دارد در ادامه به نقاط متعدد در اکثر دیگران از آن خواهد شد به طور پیوسته برداشته. برخی از صنایع شده اند مجاز به باز کردن در حالی که دیگران خواهد بود با توجه به سیگنال سبز به زودی. کار ساخت و ساز همراه عمده دالان آغاز شده است و بنابراین برداشت. بازار نیز آغاز باز به آرامی.
اما زندگی خواهد بود نه معمولی و نه بی خیال به عنوان باقی مانده از ویروس باقی خواهند ماند و عقب کشیدن تنها با مقدمه ای از واکسن. ماسک خواهد بود منظور از بعد اجتماعی همراه با فاصله. عمده سرگرمی, راههای از جمله مراکز و خانه سینما را شاهد محدود بازدید کنندگان است.تجمع جمعی باقی خواهد ماند معلق برای برخی از زمان. حمل و نقل عمومی خواهد اغاز عامل به آرامی و موسسات آموزشی را با پست تابستان خود را شکستن.
آسیب اقتصادی به کشور با توجه به این مستند بسیار زیاد شده است و اقتصاد در حال حاضر باید به دنبال به جلو برای بهبود. بسته شدن صنعت نهفته است بازار کار بسیاری از آنها را نقل مکان کرد به روستاها. بازگشت آنها می شود. بیکاری و عدم پرداخت حقوق توسط بسیاری از MSMEs خواهد اضافه کردن به بدبختی طبقه کارگر است.
جدا از ملزومات کسب و کارهای دیگر بعید به witnessnormalcy در فروش برای برخی از زمان. صندوق بین المللی پول پیش بینی اقتصاد هند به رشد متوسط 1.9% این سال است. هند در میان دو کشور که صندوق بین المللی پول انتظار دارد که به یک چشم انداز مثبت دیگر اینکه چین است.
این ویروس باعث شده است تا دولت را به بازنگری در سیاست های خود و جمعیت به بررسی اولویت های خود را. دولت می توانست حاوی آن پس از Coronavirus ‘راه اندازی مجدد اقتصاد” استراتژی. وجود دارد برخی از درس های که به ملت آموخته است که باید قبل از هر چیز در نظر گرفتن در حالی که تدوین این استراتژی است.
برای اولین بار است که این کشور باید به منظور کاهش وابستگی به واردات و حرکت به سمت خودکفایی. همانطور که مشهود بود این بیماری همه گیر در زمان بحران سازمان ملل مبارزه با تنهایی. جهان پرداخت و به شدت با ایجاد جهانی مرکز لجستیک در چین است. به عنوان درس آموخته کاهش وابستگی به چین و تغییر واحدهای تولیدی از آنجا شکل می بخشی و از هر کشور توسعه یافته را بازسازی کرده است.
از این رو چندین واحد تولیدی چین را ترک خواهد کرد. تغییر صنعت نیز حاکی از انتقال تکنولوژی که هند باید آماده به encash ، برای هند آن را باید در جای استراتژی خود را برای باز کردن درب با مزایای سودآور برای این واحدهای تولیدی است.هند شده است از دست دادن نبرد برای تبدیل شدن به یک تولید جهانی hub به ویتنام و دیگر کشورهای آسه آن که ارائه بهتر مالیات و landsops اما نمی تواند مطابقت با اندازه و قدرت خود را از بازارهای هند و طبقه متوسط هند. هند باید برنامه در حال حاضر و حق ارائه می دهد بر روی میز است.
آن ممکن است منجر به پذیرش کاهش مالیات بر جریان برای کوتاه مدت به تعادل افزایش اشتغال و افزایش جریان در دراز مدت. علاوه بر این دولت باید حمایت خود را از صنعت به ایجاد دوباره و دوباره ساخت.
دوم این است که ایجاد زیرساخت های پزشکی. Coronavirus pandemicmay بود که برای اولین بار در سالهای اخیر به ضربه با قدر است. آن را نمی خواهد آخرین. ممکن است امواج متعدد از همان یا یک ویروس تغییر قابل توجه جهان در ماه های آینده و یا حتی سال. ملی سلامت زیرساخت باید آماده مسئولیت رسیدگی به رشد بحران پزشکی. این شامل ایجاد امکانات تولید برای کلید های پزشکی ضرورت از جمله هواکش ها و لباس های محافظ. در کنار این باید سرمایه گذاری در تحقیقات پزشکی به تولید واکسن و دارو.
دولت باید با افزایش سرمایه گذاری در توسعه زیرساخت ها است. آن است که توسعه زیرساخت های آن را فراهم خواهد کرد اشتغال به انبوه جمعیت روستایی در حالی که بهبود اتصال در سراسر کشور است. علاوه بر این ملت نیاز به اختصاص بودجه برای پژوهش در هوش مصنوعی و رباتیک که راهنمای آینده تحقیق و تولید.
با همه گیر تأثیر صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل در سطح جهانی تقاضا برای آموزش و پرورش در هند خواهد بود در حال افزایش است. افزایش موسسات آموزشی و استاندارد های آموزش و پرورش است به همان اندازه ضروری است. به طور همزمان دولت باید رسیدگی به این مسئله از سهمیه. افزایش سهمیه وادار قادر به دانش آموزان به عجله در خارج از کشور به علت عدم باز رقابتی صندلی. میلیون ها نفر از دانش آموزان هندی مجبور شدند برای انجام این کار. همه گیر خواهد معکوس کردن جریان. دانش آموزان مشغول به تحصیل در هند کار در هند اضافه کردن به آن قادر به نیروی کار.
همه گیر افزایش یافته هندی ناسیونالیسم. این امر آشکار در سرخپوستان به دنبال خرید بیشتر از بازارهای محلی و تولید محصولات به جای از شناخته شده جهانی تجارت الکترونیک شبکه و کالاهای وارداتی است. این امر همچنین تغییر بخش گردشگری با متوسط هند بازدید از داخلی توریستی و نه جهانی.
دفاع بخش در حال حاضر بانکی بر واردات برای اکثر نیازهای خود را با وجود برخی جنبه های برون سپاری به بخش خصوصی است. وجود دارد بسیار زیاد است دامنه را برای بومیسازی و تولید محلی است. را در هند باید هنجار و نه استثنا است که به دنبال در حال حاضر.
نیروی دریایی منتقل شده به این با آن داخلی طراحی و توسعه اداره است. نیروی هوایی است که تهیه Tejas در راه هر چند مولفه های کلیدی از این هواپیما هنوز در حال وارد شده است. ارتش طراحی دفتر هنوز برای تبدیل شدن به موثر است. بنابراین در آینده واردات دولت باید به دنبال انتقال فناوری های کلیدی به جای جبران به عنوان بخشی از آن می پردازد. این صنعت عمدتا DRDO باید قابلیت جذب این فن آوری. تنها با این رویکرد است که می تواند تغییر نظامی هند وابستگی در سال های پیش رو است.
در حالی که این ممکن است هدف بلند مدت برای کوتاه مدت سفارشات باید قرار داده در داخل برای فعال کردن صنعت داخلی به دوباره بجای اول برگشتن به جای حمایت از تولید کنندگان جهانی. حمایت داخلی تحقیق و توسعه باید منظور از روز است. هند دارای تکنولوژی و توانایی تولید به عنوان قابل رویت بود در به تازگی به این نتیجه رسیدند نمایشگاه دفاع و باید آن را تشویق کرد.
دولت استراتژی پست Coronavirus باید در جای خود قرار داده به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و صرفا به دنبال آن. باید آن را همه جانبه و تهیه کنون به آینده تر بود فقط کوتاه مدت و موقتی است. هند باید از افزایش ویروس قوی تر و بیشتر متکی به خود و نسبت به قبل. درس های آموخته شده از این ویروس نباید نادیده گرفته شود.
نویسنده Major General (Retd)
[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>