‘ساعت های طولانی از تاریکی را پیش رو دارد,’ Walz می گوید به عنوان مینه سوتا جنگ coronavirus همه گیر

اما فرماندار در دوران دوم دولت از دولت نشانی گفت: به اعتقاد او Minnesotans شد تا برای چالش و از آنها تشکر برای تلاش های خود را برای محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در طول 12 دقیقه سخنرانی از فرماندار اقامت زیرزمین Walz با اشاره به شدت تهدید مطرح شده توسط COVID-19 و تشبیه این بیماری همه گیر به خصوص وحشیانه زمستان که Minnesotans خواهد شد که برای آماده سازی و مبارزه را از طریق قبل از ظهور به بهار. Walz تحویل آدرس توسط تصویری از فرماندار اقامت زیرا او باقی مانده است در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض یک گارد امنیتی که تست مثبت برای COVID-19.

“این چند هفته گذشته دشوار بوده است — و آن را تنها برای گرفتن سخت تر است. ساعت های طولانی از تاریکی ها پیش رو” Walz گفت. “این رفتن به یک زمستان سرد است. چگونه ما می توانید از طریق یک زمستان سرد ؟ ما از طریق آن با هم به عنوان یکی مینه سوتا است.”

نظرات آمد ساعت پس از مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش داد که تعدادی از Minnesotans که تست مثبت برای COVID-19 رسیده 935 و 29 فوت ناشی از بیماری یا از عوارض. در مجموع 26,777 مردم در دولت تا به حال تست شده برای این ویروس که از یکشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او با اشاره به مالی و تلفات عاطفی از دولت دستور به تعطیل کردن مدارس و رستوران ها و مناطق عمومی تفریحی و کسب و کارهای دیگر و گفت: تا زمانی که بیشتر شناخته شده است در مورد COVID-19 و چگونه از آن جلوگیری, بهترین روش اقدام برای محدود کردن بیماری بالقوه گسترش یافته است.

این دستور اجرایی باید roiled اقتصاد کشور. پس مارس 16, بیش از 320,000 Minnesotans در زمینه بیمه بیکاری بالاترین نرخ تا کنون ثبت شده است.

در همان زمان این محدودیت کمک کرده اند محدود کردن فشار بر مینه سوتا بیمارستان ها و ارائه شده دولت به زمان بیشتری برای ساخت لوازم و واحد مراقبت های ویژه تخت است که به احتمال زیاد مورد نیاز خواهد بود زمانی که دولت می بیند یک قله در COVID-19 موارد Walz گفت.

“Minnesotans زحمتکش هستند افرادی که گام در کمک به. در بسیاری از طوفان است که به معنی شخم کردن محله خود را پر کردن کیسه های شن یا trudging از طریق برف به بررسی شما عزیزان. در حال حاضر که به معنی ماندن در خانه. آنچه شما انجام می دهند نمی فلج — این اقدام” Walz گفت. “ماندن در منزل است که تنها واکسن ما در حال حاضر است.”

قانونگذاران دولت را تایید و فرماندار است امضا و به قانون بیش از $550 میلیون دلار در COVID-19 کمکهای جهانی به تاریخ. و قانونی رهبران گفت: بودجه اضافی خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز برای مقابله با بحران و ضربه به اقتصاد کشور انتظار می رود به دنبال دارد.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake جلوتر از آدرس گفت که او آماده به کار با فرماندار در بیشتر قوانین و بودجه مورد نیاز برای مقابله با بحران. Gazelka گفت که او امیدوار فرماندار را در نظر گسترش اجازه کار تحت اقامت در خانه سفارش شامل فضای کار مناسب اجتماعی فاصله و گلف به عنوان یک مجاز فعالیت در فضای باز.

“ما باید به این نکته هم” Gazelka گفت. “ما می خواهیم فرماندار موفق باشد و ما می خواهیم رئیس جمهور موفق باشد. این مهم نیست که آیا شما در حال جمهوریخواهان یا دموکرات ها آنها را به موفقیت.”

Walz گفته او با توجه به گسترش اقامت در خانه سفارش فراتر از مارس 10 تاریخ پایان و گسترش برخی از محدودیت های اعمال شده در زیر آن است.

در حالی که جمهوری خواهان گفت: آنها به خصوص در مورد گرفتن اقتصاد کشور و در حال اجرا به عنوان به زودی آن را بی خطر است و ممکن است به انجام این کار رهبران دموکرات گفت: نگرانی های بالای خود بود و پرداختن به تهدید این بیماری همه گیر.

“ما در اینجا ما در حال آماده به کار. ما آماده برای کمک به Minnesotans و ما آماده برای کمک به فرماندار” مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک گفت. “ما می توانیم مراقبت از اقتصاد زمانی که ما از طریق بحران بهداشت و حاضر است.”

نمایندگان مجلس به بازگشت به پایتخت مارس 14 به تصویب دور دیگری از COVID-19 پاسخ قوانین و گفت: آنها می تواند تایید یکی دیگر از بسته کمک هر چه زودتر اگر طرح های پیشنهادی می تواند تولید حمایت هر دو حزب.

فرماندار در یکشنبه فدرال درخواست امداد و کمک های مالی برای کمک به دولت در پاسخ به COVID-19 را گسترش و تاثیر اقتصادی در دولت است. هشت نفر از دولت نمایندگان کنگره روز یکشنبه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب یک فاجعه اعلامیه برای دولت و پتانسیل همه گیر امداد.

در حالی که این بیماری همه گیر ارائه بی سابقه چالش Walz گفت Minnesotans پیدا کرده بود راه به کمک یک دیگر در میان طبیعی است. و او گفت: دولت قوی بود انعطاف پذیر و ایالات متحده در تلاش خود را برای نبرد COVID-19.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>