طولانی هدف Kayla Oldenburg به بومانت CIF-SS Division فوتبال دختران عنوان

 • Beaumont مربی خولیو ریس دارای پلاک جشن با تیم خود را پس از شکست چارتر اوک 1-0 در CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • Beaumont را چوپان بائسا تلاش می کند تا به پاک کردن توپ به عنوان او تحت فشار توسط چارتر اوک است سامانتا Vallejo در طول CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • چارتر اوک را ونسا Reynoso کنترل توپ در مقابل Beaumont را هایلی جونز در طول CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • Beaumont را Kayla اولدنبورگ این جشن برگزاری پچ پس از شکست چارتر اوک 1-0 در CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • چارتر اوک را کایلی کلاین کنترل توپ تحت فشار Beaumont در لورن Bermudez در طول CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • Beaumont را Corin جونز و هایلی جونز ژست برای عکس برگزاری خود تکه های پس از شکست چارتر اوک 1-0 در CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • Beaumont تیم به شمار برای یک عکس پس از شکست چارتر اوک 1-0 در CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • Beaumont را Kayla Oldenburg کنترل توپ در مقابل منشور بلوط را مادلین Traylor در طول CIF جنوبی بخش بخش 5 دختران مسابقات قهرمانی فوتبال در بومانت در جمعه ، 28 سال 2020. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

BEAUMONT >> Julio ریس ساخته شده وعده. Kayla Oldenburg ساخته شده آن را به حقیقت می پیوندند.پس او مربی دستورالعمل Oldenburg دیدم توضیحات خود را به زندگی می آیند در مقابل او.

نتیجه perfect kick کامل گزاف گویی و یک لحظه ای که انجام Beaumont به یک 1-0 پیروزی بر منشور بلوط در جمعه CIF-SS Division 5 دختران بازی مسابقات قهرمانی فوتبال.

این عنوان برای اولین بار برای خانمها بالغ (16-9-3) که تا به حال از دست دادن رکورد فصل گذشته و آمد از بازگشت به عقب و زیان در اواخر فصل به طور منظم در این سال برای یک خطر ناک سوار را از طریق پلی آف.

“من آنها را پرسید که” آیا شما بچه ها باور ما می تواند برنده لیگ؟’ “ریس گفت. “این اتفاق نمی افتد. پرسیدم اگر آنها بر این باور بودند که می تواند برنده CIF است. آنها گفت: “آره.’ سپس هر زمان که من آنها را دیدم, من می خواهم بپرسم آیا شما هنوز هم بر این باورند “و آنها می خواهم من فوق العاده با صدای بلند” بله!’ ”

که باور بود در اولدنبورگ این را در ذهن زمانی که او به انتظارنشسته بودند تا ضربه آزاد از 50 متری در 54 دقیقه است. تا آن زمان ساله بود, تولید شده تقریبا بدون جرم صرف نیمه اول بر روی پاشنه خود را.

چه چیز دیگری بود اولدنبورگ این تفکر ؟

“این نیاز به رفتن در” او گفت: با خنده. “واقعا این بود و یا شکستن. آن را ممکن است یک فرصت داریم.”

این یک هدف تصور در یک تمرین درست و تمرین و بیش از بیش. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک رسیدن به شلیک به نمره از 50 متری اما برای Oldenburg آن را “یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

“من شده است با هدف قرار دادن شات که هر روز در تمرین,” او گفت:. “(ریس) به من گفتند برای پست دور. ایده او این بود که اگر شما گزاف گویی آن را منحرف حافظ است.”

ریس گفت: با در Cougars شارژ بالا سمت چپ و Oldenburg با استفاده از قدرتمند او راست پا به جای توپ به سمت راست او وعده داده شده وجود دارد خواهد بود یک نتیجه نهایی.

Oldenburg لگد شده اند ممکن است به یاد ماندنی ترین لحظه اما نه تنها. با Beaumont تحت محاصره برای بسیاری از بازی junior دروازه بان نیکول ملینا یک عامل بزرگ. او ساخته شده یک زن و شوهر از نقطه خالی موجب صرفه جویی و استفاده از سرعت خود را به بیرون آمدن و توقف دو روش خطرناک.

در حالی که وجود شادی در بومانت طرف وجود دارد سرخوردگی و اشک به صورت چارتر اوک (14-4-2). شارژر کنترل بازی در طول نیمه اول, اما نمی تواند استفاده.

“راه این بود که من فکر کردم ما می تواند حداقل یکی از شبکه” مربی دیانا ریورا گفت. “دانستن است که ما باید از این تیم به آن انجام می شود و چقدر سخت این دختران کار می کرد که چه چیزی باعث این واقعا سخت است.

“اما این یک گام بزرگ رو به جلو برای برنامه. من به آنها گفتم آنها ساخته شده تاریخ, مهم نیست که چگونه این معلوم شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>