ساحل طولانی اپرا ‘پارک مرکزی 5’ برنده جایزه پولیتزر در موسیقی

آهنگساز مشهور آنتونی دیویس برنده جایزه پولیتزر در موسیقی برای مدت طولانی در ساحل, اپرا سفارش “پارک مرکزی 5” که الهام گرفته شده بود بدنام تجاوز و حمله مورد.

“من کاملا هیجان زده. آن را بسیار لذت بخش برای ما شده اند به بخشی از مراسم افتتاحیه و برای دیدن آنتونی دیویس برنده این جایزه است. او بسیار شایسته او یک آهنگساز گفت:” جنیفر ریورا مدیر عامل و مدیر اجرایی طولانی در ساحل, اپرا.

اپرا که تا به حال خود را برتر جهان در وارنر بزرگ تئاتر در سن پدرو در ژوئن 2019 است بر اساس بدنام مورد از پنج آفریقایی-آمریکایی و لاتینی, نوجوانان بودند که به دروغ متهم و محکوم به آزار و تجاوز به یک زن سفید هل دهنده در شهر نیویورک در سال 1989.

نوجوانان بودند تبرئه توسط شواهد DNA بیش از یک دهه پس از رفتن به زندان برای جرم و جنایت.

این قطعه با اشعار اپرا توسط ریچارد وسلی راه اندازی شد توسط خروجی مدیر هنری Andreas Mitisek به عنوان بخشی از اپرا 2019 فصل که با تمرکز بر روی مسابقه انصاف و عدالت سیستم.

“این است که یک قطعه موسیقی تئاتر است. آن را کاملا به شما حمل و نقل به این وضعیت است. آن را دشوار است به نوشتن اپرا در مورد شرایط واقعی زندگی و آنها را موثر و (دیویس) آیا این شگفت آور,” ریورا گفت.

دیویس که متشکل از هشت اپرا است که یک استاد موسیقی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، او همچنین شناخته شده به سرایندگی سمفونیک و مجلسی کار می کند.

او نمی تواند به نظر رسیده است.

اپرا بود اتصالات قطعه برای ساحل طولانی شرکت به خوبی شناخته شده است برای قرار دادن بر روی نوآورانه و شجاعانه اپرا اغلب در مکان های غیر معمول.

در گذشته این شرکت تولید شده اپرا مانند “فلوجه” یک قطعه در مورد جنگ عراق و اختلال استرس پس از سانحه ارائه شده در گارد ملی ارتش اسلحه خانه در ساحل. این شرکت مجموعه همچنین شامل همکاری با لس آنجلس مبتنی بر تئاتر, گروه تئاتر فرهنگ Clash برای “پری ملکه” یک اقتباس مدرن از شکسپیر “A Midsummer night’s Dream” با یک مجموعه داستان در یک کلوپ شبانه در لاس وگاس.

اما این نشانه اولین بار opera راه اندازی شده توسط این شرکت برنده پولیتزر.

“نام ما را همیشه در ارتباط با این قطعه و ما واقعا هیجان زده در مورد این که ما همیشه به آن باور داشتند و آن چیزی است که هر کس در این تیم تا به حال واقعا باور بود چون این یک بحث کار” ریورا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>