مستند به یاد می شود برای پاک کردن Tawi

یک حقیقت تلخ در مورد طبیعت این است که آن را تهیه آن به خود راه هایی برای تصحیح عدم تعادل. به عبارت دیگر با ادبی ته اگر گفته شده است که هنگامی که درد عبور از آستانه تحمل آن را تبدیل به یک درمان است. در زمان بی حد و حصر شده اند harping بر نیاز به خلاص شدن از شر این Surya Putri از آلاینده آزادسازی زباله و راه های دیگر از muddying آب آن اما این رودخانه بسیار احساسی عزیز ما همچنان آلوده و در نتیجه نقض شده است. مستند ما تکرار شده است و چنین امری اجتناب ناپذیر و غیر قابل اجتناب ضرورت است که بدون آن چه می توانست وضعیت در این کشور در حساب از رمان coronavirus pandemic, شاید, خواهد لرزش حتی تصورات ما. به عبارت دیگر برای شکستن زنجیره ای از گسترش ویروس و مهار آن را به طور موثر مستند اقدامات ثابت کرده اند که از دستاوردهای عظیم در صرفه جویی در زندگی ارزشمند است اما نه بدون پرداخت هزینه های سنگین است که از تاثیر اقتصاد ما به چنین سطح که معمولا فراتر از درک. اما بخشی دیگر از این مستند است که به همان اندازه ارزش ندارد. کریستال آب روشن است آنچه مقدس Ganga جریان است با به طوری که آب آن اعلام شده است در حال حاضر حتی مناسب برای نوشیدن. همین مورد با رودخانه Yamuna که در آن دهه پس از تمیز آب دیده روان است. نیازی به اضافه کردن رودخانه Tawi یکی از آلوده رودخانه جامو و کشمیر اما در حال حاضر این وضعیت در تضاد و کاملا دلگرم کننده.
به دنبال کیفیت جریان آب در رودخانه Tawi در حال حاضر یکی احساس می کند خوشحال در دیدن سطح crystallinity نسبت به قبل از مستند دوره دیدن و حتی که یک نوع از شکنجه های روانی. به عبارت دیگر سلامت این رودخانه بسیار قابل توجهی بهبود یافته فقط با آلاینده ها نمی رک و بی پرده مرخص و به آن با توجه به تحمیل مستند. ما می ترسند, مستند ثابت شده واقعا یک برکت و چیزی کمتر از یک ثروت باد آورده برای محیط زیست – بود آن هوای بدون دود و مواد سمی و مضر و گازهای گلخانه ای می شود و یا آن را آب در بدن آب است که تبدیل به تمیز کردن کریستال و به صورت خالص. ما نمی توانیم استنباط از این رو است که آن دسته از موسسات تجاری می شود مستقیما مقصر است که بیرحمانه خفه کردن و آب گل آلود از Surya Putri انحراف آلاینده ها و ضایعات مواد مستقیم به این رودخانه است. نه تنها کنترل آلودگی هیئت مدیره ملی سبز دادگاه و غیره ابداع راه و روش برای خلاص شدن از شر رودخانه Tawi آلودگی هوا اما حتی تقسیم نیمکت از جامو و کشمیر بالا دادگاه مشاهده شده است به طور جدی و مداوم بدتر از آن آب با کیفیت است.
جامو و Tawi هر چند دو واژه در واقع فقط یک کلمه یک نام – جدا از لحاظ تاریخی و عاطفی از یکدیگر است که نشان دهنده اهمیت و اهمیت این دوست داشتنی grand رودخانه از طریق جامو اما است که نقض و نادیده گرفته و از این رو آلوده به مشمئز کننده سطوح. یک کم BOD و یا بیولوژیکی اکسيژن بودن شاخص کیفیت خوب آب آمده است این روزها در این رودخانه تنها به دلیل تعلیق از تخلیه آلاینده ها و آزادسازی مواد زائد و زباله نیز گستاخ شستن خودرو همراه بانک های آن – همه با توجه به ارز از مستند محدودیت.
آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که نه تنها نسل حاضر است که به طور مستقیم و غیر مستقیم از درد و رنج در حساب از شایع آلودگی اما نسل های آینده بعید به چشم پوشی ما عدم محتاطانه نگرانی برای یکپارچگی جهان طبیعی است که پشتیبانی از تمام زندگی. Tawi است که در کمتر اندازه گیری حمایت از ما زندگی می کند اما به نوبه خود گرفتن شایع سوء استفاده از آبهای آلوده. اجازه دهید آن تضمین می شود که آب نشده از نزدیک به دو دوجین nullahs را به رودخانه است. اجازه دهید وجود داشته باشد یک قانون در مورد اعطای مجازات حبس و جریمه برای آلودگی رودخانه ها و آب بدن و اجرای مفاد این قانون صرفا در شرایطی است که ما باید به سمت چپ با هیچ چیز اما به غم و اندوه و توبه.

مقاله قبلیتروریسم و جاسوسی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>