مستند: DPIIT کنترل اتاق حل و فصل 1,739 مسائل مربوط به تجارت و صنعت تا کنون

دهلی نو Apr 30: اتاق کنترل توسط DPIIT برای نظارت بر مسائل مربوط به تجارت و صنعت حل به عنوان بسیاری از 1,739 مسائل به عنوان در مارس 28, بیانیه رسمی گفت: در روز پنج شنبه.
این بخش برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) تاسیس اتاق کنترل در 26 مارس برای نظارت بر مسائل مربوط به صنعت و تجارت را از جمله مسائل با نگرانی دولت های منطقه و مقامات پلیس و همچنین دیگر سازمان های مربوط.
این مانیتور مسائل در تجارت داخلی تولید و تحویل و حمل کالاهای اساسی و مشکلات مواجه توسط ذینفعان مختلف در طول مستند به حل و فصل زنجیره تامین مسائل.
“از تعداد کل 1,962 نمایش داده شد ثبت نام تا مارس 28 1,739 حل و فصل شده است/حل و فصل. 223 در حال حاضر تحت قطعنامه. از 1,962 نمایش داده شد ثبت نام بیش از 1000 نمایش داده شد دریافت شد از پنج کشور/UTs — دهلی نو, Maharashtra, Uttar Pradesh, هاریانا و گجرات” تجارت و وزارت صنایع در بیانیه ای گفت.
آن اضافه شده است که یک تیم اختصاص داده شده است در محل قرار داده برای نظارت و ردیابی اختیار نمایش داده شد و برای تولید گزارش های روزانه برای کسب اطلاعات از افسران ارشد در گروه.
این تیم همچنین از نزدیک آهنگ مهم نمایش داده شد با فراخوانی مردم شود و دست خود را در ورودی در حالی که در نظر گرفتن این موضوع با نگرانی آژانس است.
“این نیز کمک می کند تا در ساخت یک ارزیابی در مورد اثربخشی سازمان های مختلف درگیر در حل مسائل. این تیم از حرفه ای ها کمک می کند تا افسران ارشد به دانستن تاثیر مداخلات خود را نگه می دارد و در نتیجه همه مطلع از وضعیت وضوح نارضایتی” به آن اضافه شده است.
همچنین گفت که نمایش داده شد دریافت که در اتاق کنترل از طریق تماس های تلفنی و همچنین ایمیل.
هر گونه تولید و حمل و نقل ، توزیع کننده ، عمده فروش و یا تجارت الکترونیکی شرکت رو به سطح زمین مشکلات در حمل و نقل و توزیع کالا و یا بسیج منابع اطلاع رسانی می تواند به این بخش از طریق یک شماره تلفن + 91 11 23062487) و شناسه ایمیل controlroom-dpiit@gov.In. شماره تلفن تابعی است از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر.
“اتاق کنترل دریافت شده نمایش داده شد در مورد سطح زمین و مشکلات و همچنین رویه و سیاست مواجه شده بودن تولید کنندگان حمل و نقل و توزیع کنندگان و عمده فروشان و تجارت الکترونیکی شرکت های” بیانیه ای گفت:.
پس از ثبت نمایش داده شد که DPIIT اتاق کنترل کارکنان به جلو آن را به سطح دولت اتاق کنترل و ارشد وزیر امور خارجه با درخواست برای شروع اقدام لازم و اطمینان حاصل شود که مورد نیاز امداد ارائه شده است به querists در اولین.
آن اضافه شده است که تمام افسران ارشد DPIIT اختصاص داده شده اند خاص متحده که با آنها به طور مداوم ارتباط برقرار کردن و اصرار بر کارمندان دولت به اقدام در مسائل.
در مارس 24, دولت مرکزی اعلام کرده بود در سراسر کشور مستند با توجه به جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس در حالی که قرار دادن در محل مقدمات برای حصول اطمینان از تامین کالاهای اساسی و خدمات در دسترس باقی می ماند به همه شهروندان است. (PTI)

مقاله قبلیگروه اولی هند اعلام کرد خدمات ویژه برای پزشکان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود مقاله رایگان