قفل انبار و بشکه: نیوزیلند ترش هند در داخل سه روز برنده سری 2

New Zealand team posing for a group photograph after clinching a test series by thrashing India in 2nd Test match at Christchurch.
نیوزیلند تیم نما برای یک گروه عکس پس از عقد یک سری تست با خرمن کوبی هند در 2 مسابقه تست در Christchurch.

Christchurch, Mar 2:

یک ستاره نکردم هند بود outplayed با هفت ویکت در داخل سه روز در تست دوم در مقابل نیوزیلند در اینجا با این تیم در خانه ساخت مسخره از مراجعه کنندگان در جهان ندارد.1 وضعیت برای تکمیل به یاد ماندنی سری رفت و برگشت.
نیوزیلند غالب با هفت ویکت تعقیب کردن یک متواضع هدف از 132 فقط در 36 اور بعد از هند نوبت دوم تاشو برای 124 در کمتر از یک ساعت در روز سوم. هند نشسته در بالای جهان آزمون قهرمانی در حال حاضر, شدند, humiliated 0-2 یافت که مایل دوباره زمانی که برابر با کیفیت بالا seamers خارج از کشور.
“ما آن را قبول چشمگیر و اگر ما به پیروزی دور از خانه, ما باید برای انجام این کار است. هیچ عذر و بهانه فقط یادگیری در حال حرکت رو به جلو است. در تست های ما نمی توانند به بازی کریکت ما می خواستیم به” هند کاپیتان Virat Kohli گفت: بعد از بازی.
تام Latham (52 خاموش 74 توپ) و تام Blundell (55 خاموش 113 توپ) خوب حلاجی جلسه به عنوان Mohammed Shami نمی کاسه پست ناهار با توجه به یک توپ ضربه آسیب در حالی که پنبه حلاجی شده.
جامد 120 امتیاز گرفت نیوزیلند شمارش به 180 حتی به عنوان هند ماند در بالا با 360 امتیاز حسن نیت خود را در سری برنده در برابر دون غرب هند تهی آفریقای جنوبی و زیر پر بنگلادش.
احساس خوب عامل 5-0 T20 series پیروزی به نظر می رسید مانند تاریخ باستان به عنوان یک رویا شروع به تبدیل به کابوس برای Kohli را دسته که همیشه گرفته شده بسیار زیاد پراید در انجام به خوبی در خارج از کشور شرایط.
اما با یک نگاه به هند در خارج از کشور عملکرد نشان می دهد که هر زمان که توپ نوسانات و درز شهرت تا پایان ماند. این اتفاق در انگلستان در سال 2014 و 2018 و در حال حاضر نیوزیلند را در معرض آنها را یک بار دیگر.
مقصر اصلی بود و ضربه و Kohli تا به حال هیچ تردیدی در پذیرش آن است.
“ضربه نمی به اندازه کافی برای پرتاب کنندگان را امتحان کنید و حمله. بولینگ خوب بود من فکر می کردم حتی در ولینگتون ما دگرگون هست. گاهی اوقات اگر شما کاسه هست و همه چیز اتفاق نمی افتد و شما باید آن را در خود گام” Kohli گفت.
بیش از این حاشیه شیوه تسلیم خواهد آمد به امد و شد زیاد فعلی تیم هند که برگ های این بخش از جهان با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.
این نه تنها در مورد تکنیک های برخی از بازیکنان در برابر حرکت تحویل بلکه در مورد طرز فکر خود را هنگامی که قرار داده در زیر پمپ.
وجود دارد تنها چهار نیم قرن در چهار نوبت در این مجموعه با تکنیک های برخی از بازیکنان مانند Ajinkya Rahane, Mayank Agarwal در برابر درز و نوسان ترک مقدار زیادی به دلخواه می شود.
کاپیتان Kohli را 38 اجرا می شود در چهار نوبت یکی از بزرگترین موانع برای بازدید کنندگان در این مجموعه است.
Prithvi شاو است که یک کار در حال پیشرفت است وقتی که می آید به تصمیم گیری در مورد تحویل در چهارم بیخ و البته کوتاه که از کیوی استفاده آزادانه به خلاص شدن از شر او را از آنجا شروع تمرین بازی.
Kohli مشکلات در برابر seaming تحویل دوباره و دوباره در طول این سری وجود دارد اما زمان کمی برای بازگشت به تخته رسم با یک بسته بندی شده برنامه برای بخش باقی مانده از سال است.
هند بعد از بازی در seaming شرایط در انگلستان در سال 2021 و از این رو برخی از مسائل فقط ممکن است باقی بماند با هیچ زمان دولت موقت برای یک دوره اصلاح. (PTI)

مقاله قبلی95 از 244 نمایندگان مجلس در کمیته های مجلس وجود ندارد و از تمام جلسات: Naidu
مقاله بعدیتلقین ارزش های اخلاقی در آموزش و پرورش مهم: رئیس جمهور

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>