مردم محلی irked بیش از شرایط بد از Mendhar – Surankote جاده

Mendhar-Surankote road in extremely bad condition causing inconvenience to locals.
Mendhar-Surankote جاده بسیار بد بیماری ایجاد مزاحمت برای مردم محلی است.

Excelsior خبرنگار
MENDHAR, جولای 19: ساکنان Gursai و Harni tehsil از Mendhar هستند آزرده بیش از ویران Mendhar به Surankote جاده است که در قتلگاه پس از مدت زمان طولانی نتیجه باعث ناراحتی بزرگ برای مردم در حالی که دولت به نظر می رسد در خواب عمیق است.
جاده ها کشش از Mendhar به Surankote و دیگر مناطق مجاور است خال خال با چاههای عدم زهکشی مناسب سیستم و گرد و غبار که باعث مشکل بزرگ برای مسافران.
21 – متر بلند Mendhar – Surankote جاده شده است در وضعیت ویران پس از طولانی اما پی در پی Govts نشان داده اند نازدار نگرش به تعمیر این جاده به منظور تسهیل در فضایی حرکت. جاده توسعه خندق و گلدان سوراخ در بسیاری از مکان ساخت این سفر در وسایل نقلیه کارانه و خطرناک به خصوص برای بیماران و زنان باردار است. با توجه به احساساتی وضعیت جاده ها, دانشجویان و کارکنان چهره بسیار زیاد سختی های خود را برای رسیدن به مقصد مربوطه می باشند.
این جاده نه تنها لینک Surankote و Mendhar شهرهای اما نیز فراهم می کند قابلیت اتصال به بیش از 20000 تا 25000 جمعیت موجود در چندین روستا و hamlets در Harni, کارتونی Gursai و Phambra Nad منطقه است. تا به Jarhanwalli گلی از Mendhar است 21 – کیلومتر و از آنجا جلوتر تا به Surankote. خیلی بد است که وضعیت این جاده که حتی سومو/ تاکسی یا اتوبوس مینی اپراتورهای دریغ به رفت و آمد در این جاده است. عمومی است که بدترین آسیب دیده. وسایل نقلیه را سه بار زمان بیشتری برای پوشش فاصله 21 کیلومتر از نرمال است.
چند نفر از مناطق مجاور ادعا کرد که آنها تا به حال به نام بالاتر یو پی اس چند بار با شکایت اما آنها درخواست ملاقات با گوش ناشنوا. با توجه به Waseem Ahmeed یک روستایی از Gursai مسافر وسایل نقلیه بیش از حد دچار خسارت با توجه به شرایط بد جاده ها. “وسایل نقلیه ما را دچار خسارت سنگین با توجه به وضعیت ویران جاده” یک سومو راننده گفت:.
مردم در اعتراض به معاون فرماندار قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برای اطمینان از تعمیر فوری از این جاده و بررسی دلایل عدم blacktop در آن تا تاریخ.

مقاله قبلیمردم محلی را تهدید می کند اعتراض برای تکمیل Katwalt-گوندی جاده
مقاله بعدیثبت نام از دپو پس از حوادث غم انگیز صرف تشریفات در J&K

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>