محلی فیلمسازان برنده جایزه برای فیلم کمدی, ساخت نور از زمان کاغذ توالت کمبود

این شرکت در فیلم “آخر هفته در مورفی” توسط پدر-و-پسر تیم کریس و جاشوا Rosebrough و همکاران خود را در دزدان دریایی محصولات به دست آورده و دو جایزه از جمله انتخاب تماشاگران جایزه در داکوتای فیلم داش جشنواره است.

قراردادن: کریس و جاشوا Rosebrough بحث خود را در مورد برنده جایزه فیلم کوتاه

فیلم خود را تقریبا پنج دقیقه در ظهر نیز برنده جایزه “بهترین استفاده از یک خط از گفت و گو” Rosebrough گفت.

برای واجد شرایط برای رقابت هر فیلم تا به حال عبارتند از خط “چگونه شما انجام این کار ؟” و سرپا نگه داشتن که یک رول کاغذ توالت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Rosebrough گفت: سرپا نگه داشتن انتخاب شد “چرا که هر کس صحبت کردن در مورد کاغذ توالت و فقدان” در نور از وحشت گسترده-خرید ضروری کالا در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

داکوتای فیلم داش رقابت “است در اطراف برای مدتی بوده است,” او گفت:. “آنها دو خط تیره — یکی در بهار و دیگری در پاییز.”

این اولین بار است که Rosebough و تیم خود را وارد این رقابت است.

یک ‘چالش’ رقابت

الزامات اطراف این داکوتای فیلم داش بودند “بسیار چالش برانگیز به دلیل قانون محدودیت هایی که اعمال شدند همه تیم ها با توجه به همه گیر” Rosebrough گفت.

رقابت تیم های مورد نیاز به شلیک خود را از فیلم های کوتاه بر روی هر دو آی فون و یا یک کامپیوتر است.

یکی دیگر از حکومت مجاز و اعضای تیم از جلسه در فرد; آنها نیاز به کار عملا Rosebrough گفت.

فیلم مسابقه دهندگان ساخته شده از مسابقه “به عنوان چالش به عنوان ممکن است,” او گفت:. فیلمسازان داده نمی شد فیلم مورد نیاز تا 10 روز قبل از این فیلم ها شد به علت Rosebrough گفت: “بنابراین هیچ راهی وجود دارد برای شروع تولید جلوتر از زمان به دلیل این که شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند — به علاوه آن را با شکستن قوانین به هر حال.”

“هنگامی که ما با توجه به جزئیات پس از آن اولین چیزی که شما رو به انجام است شکل, خوبه, چه چیزی شما را با آنچه شما کردم. بنابراین شما مجبور به انتخاب یک نوع شما باید برای نوشتن یک اسکریپت.”

پس از اتمام این اسکریپت که “به ما تنها هفت روز به قطعه با هم همه چیز را به قرار دادن یک درجه رنگ در آن به صدا در ما اثر نوشتن یک نمره و این نوع از مسائل است.” “ما تقریبا سوزاندن نفت نیمه شب باقی مانده از این هفته در قرار دادن آن همه با هم.”

آنها به اتمام پروژه در موعد مقرر آوریل 1. کل داکوتای فیلم داش رقابت در این سال تولید شد همه آنلاین و نوشته بودند پخش شده در چهار شنبه, مارس 4.

او پسرش جاشوا و پنج نفر دیگر مشغول به کار در این فیلم Rosebrough گفت.

جاشوا Rosebrough یک فارغ التحصیل مدرسه فیلم در هانتینگتون در دانشگاه ایندیانا نوشت: موسیقی و کارگردانی این فیلم است.

“من مدیر عکاسی” گفت: Chris Rosebrough.

او تولید شرکت همکاران “همه کار عملا” او گفت:. او با این نسخهها کار در یک استودیو در طبقه بالای 100-سال-خانه های قدیمی و جاشوا آثار در زیرزمین خانه اش در گرند فرک.

“این اولین روایت فیلم ما تولید کرده ایم” او گفت:, “اما این برای اولین بار ما تولید کرده ایم برای رقابت در یک نوع سریع, ماراتن, با حداکثر سرعت دویدن-at-the-end نوع رویکرد است.”

حمام اضطراری

داستان در مورد یک شخص که در چنگال بزرگ که از خواب بیدار یک روز صبح رول از رختخواب برای شروع روز خود را و در حالی که خوردن صبحانه متوجه می شود از غرش در ناحیه میانی که مراجعه به حمام است. وجود دارد به اندوه او در می یابد که تک جزئی ورق کاغذ توالت است همه که سمت چپ است.

چون از چیزهای دیگر که اتفاق می افتد “آن را ایجاد یک بیشتر اضطراری برای او بهترین راه من می توانم آن قرار داده است” Rosebrough گفت.

دیو Kary, یک استعداد های محلی که اغلب دیده در آتش سوزی سالن تئاتر محصولات نقش بیچاره — و تنها — شخصیت اصلی.

بخشی از سرگرم کننده از تولید در آمد از این فرصت را به “شکنجه” Kary به عنوان آنها فیلم برداری های مختلف موقعیت های خسته کننده, پدر و پسر Rosebrough اعتراف کرد.

در اصل از جنوب کالیفرنیا کریس Rosebrough مهاجرت به این منطقه شش سال پیش پس از پذیرش معنوی دعوت به کنگسوینگر کلیسای لوتری در اسلو, Minn.

“من می پوشند متعدد کلاه,” او گفت: “اما من هفته کار دزدان دریایی تولیدات یک شرکت رسانه ای در اینجا در شهر ما تمرکز بر روی انواع رسانه ها است که ما قرار داده است.”

به عنوان شرکای Pirate Productions, کریس و جاشوا Rosebrough ایجاد یک شماره از پادکست ها از جمله کسانی که با آموزشی تمرکز و خود را در کانال یوتیوب.

“آنچه ما انجام داده ایم به عنوان یک شرکت تولید هل دادن خودمان را بیشتر به روایت فیلمسازی” گفت: Chris Rosebrough “از آنجا که ما در واقع باید چندین پروژه است که ما می خواهم که قادر به فیلم و انتشار به عنوان کوچک indie در, و به طوری که در حال حرکت به داکوتای فیلم داش ما را به خارج از قلمرو یوتیوب و بیشتر به سنتی فیلمسازی داستان گفتن mode.”

پس یوشع فیلم مدرسه فارغ التحصیل گفت: “ما دائما در حال هل دادن خودمان به نوع گسترش آنچه که ما در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>