محلی ایمان رهبران محتاط اما خوش بینانه به عنوان coronavirus بحران محدوده عبادت-به-طور معمول

“حتی به عنوان من در دوره نقاهت فکر می کردم که من رو برای دریافت در تماس با مردم,’ بنابراین من شروع به ساخت برخی از تماس های تلفنی به کسانی که در جماعت.”

او گفت: یکی از اعضای کلیسای او Bethany رایگان لوتری او را شگفت زده کرد رسیدن توسط گوشی برای بررسی در او. یکشنبه ریگان بود و احساس خوبی به اندازه کافی به سنگ فرش با هم اولین livestreamed “خدمات کلیسا” برای او عبادت بودند که مانند دیگران محدود به صفحه اصلی.

انجام ابتدایی سرویس آنلاین از اتاق نشیمن خود را — با یک صلیب قاب تصویر عیسی و نیمکت قابل رویت در پشت سر او — قبل از راه اندازی به نماز و کتاب خوانش ریگان عذرخواهی برای هر گونه اشتباه. “ما نمی توانیم به عقب و ویرایش هر چیزی اما… ما انجام بهترین ما می توانیم.”

Thomas Reagan. Special to The Forum

توماس ریگان. ویژه به فروم

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

زودتر او صحبت کرد و از غرابت و مرگ ناگهانی را در مورد به نوبه خود شبان در حال گرفتن به تجدید نظر در راه عبادت.

“ما خیلی آشنا با روال ما,” او گفت:. “مثل یک رویای حقیقی در راه است.”

کلیسا تاسیس در سال 1881 وزیران به 40 تا 50 نفر در هفته و به ندرت لغو خدمات او گفت: حتی در طوفانهای برف. اما ریگان گفت: او در مورد ترس که برخی در امریکا در حال پاسخ — stoked در بخشی از زمان جنگ اصطلاحات استفاده می شود.

“ترس می تواند به ما کمک کند محتاط اما آن را مفید نیست اگر آن را می سازد ما را دیوانه و یا unloving,” ریگان گفت: ارائه 1 یوحنا 4:18 عنوان یک پادزهر: “هیچ ترس در عشق اما عشق کامل کست از ترس.”

مرتبط با: Salonen: حیوانات خانگی, لباس خواب تبدیل شدن به بخشی از اتاق نشیمن کلیسا

این کشیش پل Levtin پاستور در غرق کلیسا که اجاره فضا در فارگو برای آخر هفته آن خدمات از پسران و دختران باشگاه 2500 18 سنت S. گفت: او را نیز به دنبال ندارد “را که از ترس گرفتار است خیلی از فرهنگ ما است.”

“ما به عنوان مسیحیان باید یک امید بزرگ است. این است که نه تنها ما و زندگی ما یک زندگی بهتر در آینده” Levtin گفت. “در این راستا من شادی و خدا را شکر اما من نه تعجب در دیدن همه هرج و مرج در سراسر کشور است.”

Pastor Paul Levtin and his wife, Hayley, in Newport Beach, Calif., in July 2018. Special to The Forum

کشیش پل Levtin و همسرش, هیلی در نیوپورت بیچ کالیفرنیا در ماه جولای سال 2018 است. ویژه به فروم

او می خواهم امیدوار خدمات است که به طور کلی شامل عمدتا جوانتر جماعت از حدود 30 نفر اتفاق می افتد به طور معمول این آخر هفته گذشته اما در نهایت صاحب این ساختمان گفت: هیچ به تجمعات حداقل برای چند هفته. پس Levtin همچنین راه اندازی یک افتتاحیه livestreamed خدمات در اتاق نشیمن خود را خواهر راشل و هم اتاقی او لورا Dahlstrom که جمع آوری شده با گیتار و ویولن سل برای ارائه یک موسیقی تجربه عبادت.

قبل از آن او می گفت بحران است کشف “بسیاری از بت های ما در زندگی ما” مانند زمانی که “پدر و مادر دریچه است که بچه های خود را نمی توانید به این یا آن رقابت های ورزشی.”

“این آشکار است که قلب ما بیش از حد متصل به برخی از چیزهایی که” او گفت:.

Levtin گفت: آن را یک “بیدارباش برای همه ما است. خدا شاهد است از همه چیز و هر چقدر من تلاش برای کنترل همه چیز گاهی اوقات او طول می کشد چیزهایی که دور از ما به طوری که ما ممکن است تبدیل شدن به بیشتر وابسته به او است.”

Rollie جانسون دراز کشیش در کلیسای لوتری در فارگو گفت: در هفته منتهی به جمعه بدون فرد در خدمات کلیسا همه تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ, آیا, اتاق کار, کارگران بعد از ارائه دهندگان مراقبت یا شبان.

“مردم hunkering کردن در جلسات, درخواست, ‘چگونه ما انجام آنچه ما انجام بهترین در این شرایط؟'”

Rollie Johnson. Tara Scherling / Special to The Forum

Rollie جانسون. تارا Scherling / ویژه به فروم

با پسر خود را در حال حاضر در خانه از مدرسه جانسون گفت که او با بهره گیری از این فرصت را به بازی یک کمی بسکتبال با او.

“این مهم است که مردم به ورزش حتی اگر آن را فقط به انجام پریدن جک,” او گفت و اشاره کرد که اضطراب بیماری همه گیر است که در حال حاضر وجود دارد در جامعه ما تنها به افزایش در غیر این صورت.

جانسون گفت: او heartened توسط برخی از نقاط روشن در آشفتگی او به عنوان روزجهانی مردم در همه جا “تکیه به خدا” بیشتر و به اشتراک گذاری الهام بخش پست در رسانه های اجتماعی برای تشویق هر یک از دیگر.

حتی به عنوان او آماده برای کلیسا آنلاین اولین روزهای پرهیز و روزه خدمات جانسون گفت: “طرح مراقبت” برای رسیدن به تعطیل فهم و دیگران در نیاز رو به جلو حرکت شد.

“هر کس در این سیاره است که فقط در ساخت این عنوان ما,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را آهسته مردم باعث آنها را به تأمل و رسم آنها را به خدا از آنجا که کجا می خواهید بروید؟”

بایگانی: جزئیات بیشتر از Roxane B. Salonen ایمان مکالمات

در فارگو کلیسای جامع سنت مری در صبح روز یکشنبه اسقف جان Folda ارائه شده به جرم بزرگ خالی پناهگاه.

Diocese of Fargo Bishop John Folda. Special to The Forum

اسقف نشین از فارگو اسقف جان Folda. ویژه به فروم

محله های کشیش نشین در اطراف اسقف تماشای جریان خدمات در یوتیوب از خانه می تواند فقط زل زل نگاه کردن اما نه شریک شدن در عشای ربانی. Folda گفت: او را درک احساس بهت و حیرت بسیاری از کاتولیک ها در این زمان, اما تشبیه بحران کنونی به نشت گاز که ضرورت به طور موقت تخلیه یک ساختمان را تحت تاثیر قرار.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از این خطر به مؤمنان و در این مورد به خطر می تواند در درون خودمان” Folda گفت و اشاره کرد که ما نگه داشتن فاصله برای یک دوره کوتاه از زمان معقول است, اما آن را “نمیبرد اوراق قرضه ما به مسیح و کلیسای او.”

Folda گفت: مردم هنوز هم می توانید ترتیب برای آشتی و شریک شدن در یک “روحانی ربانی” درخواست از خدا به نزدیکی آنها را در روح خود با استفاده از نماز پیشنهادات ارسال شده در سایت وابسته به قلمرو اسقف در صورت نیاز. علاوه بر این کلیساها باز باقی می ماند.

“ما در حال از بین بردن عشای ربانی از کلیساهای ما ما نه قفل درب,” او گفت:. “ما فقط نیاز به مطمئن شوید که ما در حال اجتناب از وضعیت جمعیت از مردم است.”

او را تشویق روزانه کتاب مقدس و معنوی خواندن و ارادت معنوی برای روزی. Folda گفت: هر چند وجود دارد هیچ جایگزینی برای حضور واقعی عشای ربانی مردم در حال حاضر می تواند بیشتر تراز وسط قرار دارد با کسانی که در سراسر جهان محروم از آیینهای کلیسا به طور منظم با توجه به آزار و اذیت و یا عدم کشیش.

“من فکر می کنم این راه را برای ما به نوعی در همبستگی با آنها به تجربه چیزی از گرسنگی آنها تجربه تمام وقت,” او گفت:. “می تواند وجود داشته باشد یک فضل است که می آید با استفاده از این.”

Salonen, همسر و مادر و پنج با این نسخهها کار به عنوان یک نویسنده مستقل و سخنران در فارگو. ایمیل خود را در [email protected] و پیدا کردن بیشتر از کار خود را در صلح باغ گذشت http://roxanesalonen.com/.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>