کسب و کار محلی ارائه ‘تاریخ’ بسته به تکرار رستوران تجربه ناهار خوری در خانه

Holth سازمان چنگال بزرگ شب تاریخ بسته در دسترس است در روز شنبه, مه 2 به عنوان یک راه برای کمک به کسب و کار در پی خاموش کردن که به دنبال شیوع کروناویروس.

“ما شنیده از مردم که در حال از دست رفته خود را به مکان های مورد علاقه,” او گفت:. “ما می خواستیم به مردم نزدیک ترین چیزی که برای یک شب تاریخ.”

سفارشات به صورت بسته خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پنج شنبه, آوریل 30 با مراجعه به وب سایت www.datenightgf.com.

این بسته شامل دو سالاد, دو entrees دو بطری شراب, دو, دسر, نیم پوند از قهوه تازه و یک دسته گل چیده شده در یک گلدان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سالاد زوج با یک شراب سفید هستند حسن نیت ارائه میدهد از تست قورباغه; entrees زوج با یک شراب قرمز هستند توسط آسمان, ناهارخوری زیبا; دسر های ارائه شده توسط چنگال بزرگ باشگاه های کشور; و قهوه است که از گردن کلفت قهوه دم شرکت.

Sadie را مدل گل و رویداد یک ظاهر طراحی شده را ارائه و دسته گل است.

هزینه $150.

این موارد در دسترس خواهد بود برای انتخاب از 4:30 تا 6:30 p. m. روز شنبه منظقه در عقیق حوادث, مرکز 920 N. سوم سنت

در عقیق مشتریان با شما تماس گرفته و به نام خود و در کادر خواهد بود به ارمغان آورده و قرار داده شده در این خودرو آماده را به خانه و لذت بردن از.

در وب سایت www.datenightgf.comمشتریان ممکن است را انتخاب کنید همچنین به کمک مالی است که خواهد شد مورد استفاده برای تغذیه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در Altru نظام سلامت است.

“ما می خواهیم سفارش غذا از رستوران محلی است که توسط نهفته COVID-19 بحران” Holth گفت: از این وجوه است.

تاریخ شب مفهوم زمانی آغاز شد که Sadie گاردنر صاحب Sadie را مدل گل و رویداد یک ظاهر طراحی شده, تماس Holth و پرسش در مورد همکاری گفت: Holth که به سرعت در هیئت مدیره.

“این یک فرصت منحصر به فرد برای کار با کسب و کارهای دیگر نهفته COVID-19” او گفت:. “این واقعا سرگرم کننده همکاری با کسب و کار است.”

و او در بر داشت که ساکنان محلی مشتاق هستند برای این شانس را به لذت بردن از مواد غذایی از رستوران های مورد علاقه خود را بیش از یک آرام شام برای دو نفر در خانه های خود.

“ما تا به حال یک پاسخ خوب تا کنون” Holth گفت. “ما هنوز بسته های چپ را به فروش برساند.”

چنگال بزرگ تاریخ است که در یک زمان تنها ارائه, اما Holth است نه حاکم کردن یکی دیگر از چنین رویداد ها در آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>