لوید Omdahl: همه پناهندگان می خواهید یک خانه

هنگامی که ما نمی باید شجاعت به اعتراف ما متعصبی ما را از این مسیر غیر مستقیم با این ادعا ما اعتراض ها بر اساس هزینه ها و شایعات ما شنیدن از دیگر متعصب ناظران. این چیزی است که اتفاق می افتد در داکوتای شمالی در اسکان مجدد پناهندگان برنامه.

اولین شایعه بی اساس من شنیده بودم از کسی که اصرار داشت که مسلمانان شاغل در ثبت پول نقد نمی روند گوشت خوک. در یک فروشگاه در هفته گذشته l منتظر کارمند مسلمان به پرتاب من گوشت خوک لغو احکام صادره ی روی زمین در انزجار. هیچ چیز اتفاق افتاده است.

پناهنده شده اند متهم به امتناع از یادگیری زبان انگلیسی یک گام مهم در فرهنگ. اما کلاس های زبان انگلیسی ارائه شده و پناهندگان می دانم که آن را در آمریکا آنها را مجبور به گذشته مانع زبان.

این شایعه کمی مرا به یاد قومی جیب در داکوتای شمالی برگزار شد که به زبان مادری خود زمانی که آنها به ایالات متحده. بیش از چند خیابان اصلی زد آلمانی و نروژی به خوبی به دهه 60. و خیابان های پیسک hummed با چک.

سپس کسانی هستند آبنوس مردم رانندگی و اتومبیل بهتر از برخی از خانه ما مردمی است. واضح است که این پناهندگان در حال گرفتن رایگان ماشین از دولت است. یک دقیقه صبر کنید!

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پناهندگان مسئول حمل و نقل خود را و برخی خوشحال فروشنده در یک محلی نمایندگی خودرو “شرط بندی در می آیند” است که این دوستان در حال رفتن به محل کار و پرداخت هزینه برای وسایل نقلیه خود را.

شاید ما دیدن نادر پناهندگان با خودرو مناسب و معقول اما ما نمی بینیم دیگران راه رفتن را از طریق طوفان های زمستانی و یا دوچرخه سواری در خیابان لغزنده.

پس از آن وجود دارد شایعه است که بسیاری از این پناهندگان باید جنایی پس زمینه و این امر می تواند بهترین به خرید چندین اسلحه بیشتر اگر یک حرکت در کنار درب. این ماهواره شایعه ناشی از واشنگتن ادعا کرد با سیاست مقامات که هیچ آمار به این اتهامات با حقایق.

فرآیند غربالگری طول می کشد مراقبت از اکثریت قریب به اتفاق مهاجران آینده نگر که قصد آسیب برساند.

برای اولین بار سازمان ملل به بررسی آینده نگر پناهندگان قبل از تبدیل آنها به کشور برای اسکان مجدد. اولیه امنیت بررسی انجام شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده و به دنبال آن در شخص مصاحبه, U. S. Department of Homeland Security.

در همین حال سازمان های کار در خارج از کشور برای هماهنگ کردن غربالگری پزشکی و فرهنگی گرایش. پس از آن وزارت امنیت داخلی انجام یکی دیگر از امنیت غربالگری. اگر مردم خطرناک لغزش از طریق خود ما مقامات دولتی به سرزنش.

با این سیستم غربالگری ممکن است که به عنوان بسیاری از بد پناهندگان دریافت از طریق به عنوان قات پزشکان و دانشمندان جعلی و shyster وکلا از طریق فرآیندهای غربالگری.

لوید Omdahl سابق استاد در UND دولت و معاون فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>