قابل زندگی لوکس در جنوب ساری قرعه کشی خانه


این قرعه کشی در زیبا مورگان نهر “روستایی مدرن” عمارت با تمام آخرین مجلل با تکنولوژی بالا طراحی شده است. برایان Giebelhaus

پاشیده از خاک سرخ و زرد و دنج چوبی جزئیات اضافه کردن گرما به یک خانه با تمام زنگ ها و سوت

این زرق و برق دار از 6000-plus-square-پا معاصر, صفحه اصلی, یکی از هشت جایزه بزرگ گزینه های در B. C. بیمارستان کودکان “انتخاب” قرعه کشی نشسته است در روز روشن و 9,100 فوت مربع زیادی در مورگان کریک منطقه جنوب ساری. A $2.9 میلیون جایزه بسته که شامل $25,000 نقدی این خانه رویایی است که فقط یک درایو سریع به بزرگراه 99 و در عین حال احساس می کند سال نوری دور از آن همه است. این فریب در برش لبه, لوکس, اما احساس می کند به اندازه کافی بی خیال با خوشحالی به جای هر شخصیت به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی وجود دارد.

سازنده ویک Sanghera قرمز, درخت, خلاق, خانه های (redtreehomes.ca) با فروتنی آن را به عنوان توصیف “روستایی مدرن” احتمالا به دلیل تمام چوب طبیعی در داخل و خارج. اما چوب عمدتا گردو صاف و براق با پاک معماری خطوط و جزئیات توسط طراح الکساندرا Hristova که مطلب پیچیده تر از روستایی. “آن گرم و دعوت های لوکس,” توضیح می دهد دکوراتور دبی التیام (sunraedesign.ca) است. “بالا پایان اما کاملا قابل زیستن.”

Sanghera که ساخته شده هشت B. C. قرعه کشی خانه های خود را شناخته شده است showstopper بر ویژگی های. این خانه دارای چندین مانند چشمگیر سالن انتظار دیوار از ماله-تمام فلزی کاشی سیاه گرمی قاب های گسترده گردو پانل و احتیاج روشنایی LED.

در sleekest رتبه دهی از چوب panelled آشپزخانه او بسته بندی شده در یک مجموعه کامل از ساخته شده است در لوازم گرگ از جمله قهوه ساز, بخار, فر, مایکروویو, stovetop و wi-fi متصل فر. پشت هوش قابها هستند ساخته شده است در ماشین ظرفشویی, Sub-Zero يخچال و فريزر.

به اتاق پانسمان بزرگ در اتاق خواب استاد سفارشی با بیش از حد بالا طراحی سیستم از برزیل. و میدوی تا بلوط سفید راه پله که در جبهه ها به طور چشمگیری رویشان بلند, انباشته, ویندوز, نشسته افسانه باز فلکس منطقه خود ، تجسم آن را به عنوان یک urbane زیر شیروانی قرار دادن فضای التیام مجهز آن به عنوان یک اتاق بازی محور با اعمال root-توپ-بر اساس میز گرد و tufted چرم صندلی از La-Z-Boy گالری مبلمان های منبع برای کل دکوراسیون خانه است.

طبقه پایین وجود دارد glassed در اتاق شراب سلامتی, suite, سفارشی ساخته شده, استخر, جدول, با خاک سرخ نوعی فلانل رومیزی به منظور افزایش خانه سیاه و سفید و خاکستری رنگ و جادار سرگرمی منطقه با منحنی خاکستری مبل های دو صفحه نمایش تلویزیون و ظریف بار منطقه است. الهام گرفته از زرق و برق دوران 1970 او تبدیل نوار به یک مینی-باشگاه فضایی کامل با کوکتل جداول سفید چرم banquette و مخملی مکعب صندلی.

و, البته, وجود دارد, تمام زنگ ها و سوت شما انتظار می رود از B. C. قرعه کشی جایزه صفحه اصلی: ensuites galore, گرمایش تابشی, هوای آزاد, سرگرمی, فضاهای یک ادویه آشپزخانه, کنترل, 4 تکنولوژی و بزرگ محله.

بازدید از صفحه اصلی قرعه کشی روزانه از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در 3428 155 مکان خیابان جنوبی Surrey.bcchildren.com

دریافت روند

“رنگ شده است و آینده را برای مدتی و در حال حاضر آن را در همه جا می گوید:” دکوراتور دبی, زخم التیام یابد, که در روند اخرایی-و-گرم-رنگ خاکستری طرح کاملا slays.
برایان Giebelhaus

زندگی در رنگ

“رنگ شده است و آینده را برای مدتی و در حال حاضر آن را در همه جا می گوید:” دکوراتور دبی, زخم التیام یابد, که در روند اخرایی-و-گرم-رنگ خاکستری طرح کاملا slays. این نوآورانه دسته کوچک موسیقی جاز است که به اندازه کافی غنی برای رسیدگی به پارچه های سنگین و با نشاط به اندازه کافی برای بافت سبکتر نیز هست. این یک برنده-برنده: greys هماهنگ با آفتابی جسارت خردل زرد اخرایی, آرام آن را به صورت یک, معاصر, سرد, در حالی که خاکستری را در شخصیت و قدرت از, نشاط بخشی, خاک سرخ.


برای اضافه کردن عمق و درام به فضای خود را خندق قدیمی خود را شیشه و فولاد و به جنگل به جای.

برایان Giebelhaus

به جنگل

چوب بی انتها است. متنوع و سازگار با هر نوع فضای جنگل را در یک آلی گرما که غیر ممکن است تکراری. هر نوع چوب خود را نگاه متمایز و قدرت است. “این روند در حال حاضر در حال حرکت است به گرمتر جنگل می گوید:” زخم التیام یابد. “بالا و با استفاده از شین گردو حاوی معاصر شیک است که مخلوط به خوبی با دیگر جنگل.” برای اضافه کردن عمق و درام به فضای خود را خندق قدیمی خود را شیشه و فولاد و به جنگل به جای.


اگر شما طلا هنوز خورشید آن زمان برای خداحافظی به 1980s.

برایان Giebelhaus

مات جدید طلا

به عنوان التیام گفت: ما در سال 2018, “طلا روند دوباره اما با یک نگاه کاملا متفاوت. در حال حاضر آن را واقعا antiqued طلا—نه قهوه ای یا برنز اما تیره و مات طلا که تم به دور از نوعی نگاه براق.” آن را هنوز هم در روند در سال 2020 به ویژه هنگامی که آن را عمیق تر و تیره تر و مات طلا مخلوط با سیاه رنگ است که همیشه یک لنگر برای دکور شیک. اگر شما طلا هنوز خورشید آن زمان برای خداحافظی به 1980s.


در معرض آجر خود را در دیواره های داخلی ایجاد می کند غنی بافت پس زمینه به منظور افزایش نگاه از براق چوب مبلمان قطعات.

برایان Giebelhaus

آجر دیگری در دیوار

“آجر است اغلب دیده می شود در B. C., اما آن را ساخت باز گشت بزرگ در حال حاضر می گوید:” زخم التیام یابد. این یک مشترک مواد و مصالح ساختمانی در اروپای مرکزی و شرقی کانادا که در آن بسیاری از فضای داخلی را در معرض دیوارهای آجری. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای هر گونه در معرض آجر خود را در دیوارهای داخلی شما باید غنی بافت پس زمینه به منظور افزایش نگاه از براق چوب مبلمان قطعات. یا برای زینت دادن با هنر تکه و با استفاده از به عنوان یک گالری دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>