کمی coronavirus برای کمک به صاحبان اموال

قسط دوم از 2019-2020 ملک لایحه مالیات بر علت بود در روز جمعه و ما امیدواریم که اکثریت کالیفرنیا صاحبان اموال قادر به پرداخت آن بدون مشکلات اقتصادی. متاسفانه برای بسیاری از مالکان کسب و کارهای کوچک و آن را بیش از فقط یک سختی. آنها به سادگی نمی باید پول نقد و در حال حاضر آنها در نظر گرفته بزهکار.

برای این تاسف امور ما می توانیم با تشکر از هر دو دولت و مقامات محلی است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تا به حال قدرت به صدور یک فرمان اجرایی به تاخیر مهلت یا مستقیم شهرستانهای استان به چشم پوشیدن از مجازات و علاقه اما پس از فشار از دولت های محلی و انجمن های او کاهش یافته است به انجام این کار.

انجمن کالیفرنیا از شهرستان خزانه و مالیات جمع اذعان می کند که اعضای آن را به اختیار به تعلیق مجازات و علاقه برای پرداخت اواخر از مالیات بر املاک. اما اینکه آنها را به انجام این کار مشخص خواهد شد تنها در یک “مورد به مورد” پایه و اساس.

در Orange County Tax Collector شاری L. Freidenrich گفت: لس آنجلس تایمز “ما خواهد بود از نزدیک بررسی هر درخواست در مورد اساس است که ما دریافت می کنیم از مالکان کسب و کارهای کوچک و دیگر صاحبان املاک است که باید قابل توجهی نشان داد مشکلات اقتصادی با توجه به COVID-19.”

آنچه به منزله “قابل توجه نشان داد مشکلات اقتصادی” است کسی حدس می زنم به این دلیل که واژه است و در واقع تعریف شده در قانون کالیفرنیا.

این امر می تواند بسیار مفید است اگر قوه مقننه عطف به ماسبق waives جریمه و مجازات برای کسانی که مشاغل از دست رفته و حقوق و دستمزد با توجه به کوروناویروس. اما در عین حال از آنجا که مقامات محلی عمل نیست و صاحبان املاک باقی مانده در برزخ در زمانی که آنها نیاز به شفافیت و قابل پیش بینی.

متاسفانه صاحبان ملک موضوع را به هوی و هوس خود را در شهرستان خزانه دار-جمع آوری مالیات که سیاست در اواخر پرداخت ممکن است بسیار متفاوت از آن اعمال شده توسط مقامات مالیاتی در سایر استان ها حتی اگر آنها مجاز توسط قانون به ارائه کمک.

برخی از شهرستان خزانه دار-جمع آوری مالیات را به طور موثر تمدید مهلت ارسال آثار به سادگی با بسته شدن دفتر خود را. طبق قانون اگر در اتاق بسته است مهلت برای پرداخت مالیات است روز کسب و کار بعدی که در اتاق باز است.

سان فرانسیسکو شهرستان خزانه دار-جمع آوری مالیات جثه کیسنرس تمدید مهلت پرداخت مالیات توسط بسته شدن TTC دفتر از طریق آوریل 1. San Mateo County Treasurer-جمع آوری مالیات Sandie Arnott نیز تحت فشار قرار دادند به پرداخت مالیات با توجه به تاریخ مارس 4. وجود مقدار کمی از طنز که دو مترقی شهرستانهای پا کرده اند تا به صفحه برای مالیات دهندگان در حالی که شهرستان هستند که به عنوان طرفدار مالیات دهندگان شده اند سرکش.

خزانه دار-جمع آوری مالیات که نگهداری دفاتر خود را باز ممکن است از دست رفته شانس خود را به دنبال رهبری از سن متعو و سان فرانسیسکو شهرستانهای استان است. اما آنها بیش از حد دیر به تعلیق مجازات و علاقه برای پرداخت مالیات بر دارایی ساخته شده پس از 10 آوریل مهلت کالیفرنیا که دچار پیش بینی نشده آسیب های اقتصادی ناشی از ایالت مستند.

هوارد جارویس انجمن مالیات ایجاد کرده است یک منبع در دسترس عموم فراهم می کند که اطلاعات تماس خزانه دار-جمع آوری مالیات در تمام 58 شهرستانهای استان است. مالیات دهندگان که نیاز به کمک یا سوالی را تشویق به بازدید از www.hjta.org و با کلیک بر روی بنر در بالای صفحه اصلی.

تقریبا تمام خزانه دار-جمع آوری مالیات در کالیفرنیا انتخاب شده توسط رای دهندگان. ما گمان می کنند رای دهندگان را پاداش کسانی که به مقامات نشان می دهد که انعطاف پذیری بی سابقه ای در این شرایط. کسانی که اصلا نباید انتظار زیادی از همدردی اگر آنها پرداخت سیاسی قیمت خود را در انتخابات بعدی.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>