شیرها رعد و برق اعتصاب غرق Gophers در جاده آخر

Gophers در زمان منجر به نهایی دوره تنها برای دیدن آن لغزش دور در یک فلش به عنوان شیرها را باز کرد تا برتری چهار نقطه در مسابقه برای عنوان ده. سامی واکر و جکسون لاکومب تا به حال دوره اول اهداف Gophers (14-12-6 به طور کلی 9-7-6-4 بزرگ ده) که 39 صرفه جویی از جک لافونتن اما کاهش یافت و به 2-12-1 در 15 بازی گذشته خود را مقابل پن استیت.

“این ناامید کننده از دست دادن. شما می خواهید به عقب بردن ساعت در بازی ما تا به حال سه یا چهار طلایی شانس در دوره دوم زمانی که ما می تواند قرار داده ایم آنها را در پشت سه” Gophers مربی باب Motzko گفت. “سپس ما اجازه دهید آنها را در پشت سر ما defensemen دو بار برای دو هدف. قادر به کشش سرب و ساخت دو خودنمایی اشتباهات مانند آن بسیار پرهزینه است.”

این بود آخر فصل به طور منظم بازی برای شیرها (20-10-4, 12-8-4-1) که باید صبر کنید و امید برای میشیگان به ضرب و شتم Gophers حداقل یک بار در آخر هفته آینده در مینیاپولیس. دو بار در این فصل Penn State غلبه کسری بودجه دو هدف به ضرب و شتم Gophers و آنها برنده فصل سری. هنوز هم پس از Gophers تسلیم 14 گل در یک جفت از ضرر و زیان به شیرها در ماه نوامبر Motzko دیدم برخی از چیزهای خوب این آخر هفته.

“این تنها ما از دست دادن سوم پس از کریسمس, بنابراین من می بینم بسیاری از پیشرفت,” او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در زمان باز کردن جن بود کاهش یافته است, مینه سوتا, نمودار خط بود که دست از قبل از بازی تا به حال کمی به هیچ شباهتی به combos مهارت های را بر روی یخ به عنوان Motzko پژوهشگر به چیزهایی که به امید پیدا کردن جرقه تیم او فاقد چهار 3-3 کراوات.

این کار تقریبا بلافاصله به عنوان Gophers را باز کرد به ثمر رساند کمتر از سه دقیقه در. واکر بازی در همان خط اول برایس Brodzinski فقط برای سومین بار در این فصل pounced در یک شنبه پس از شیرها دروازه بان Peyton جونز متوقف دوربرد Brodzinski شات.

Penn State شناخته شده برای عکسبرداری pucks همیشه و از هر کجا بود تا در باز 20 دقیقه اما لافونتن همه متوقف 15 عکس و اضافی به هدف حمایت قبل از این دوره به پایان رسید. این بار ناتان برک سخت کار می کرد زیر خط هدف در پشت جونز برای به دست آوردن جن به جلو خالص که در آن لاکومب رنده شده آن را در یک 2-0 منجر شود. این دومین دانشگاهی هدف برای لاکومب.

“من فقط آن را انداخت در خالص و (جونز) اتفاق افتاده است وجود دارد. این یک بازی بزرگ او را”برک گفت. “هر کس را خرید اما ما باید بهتر شود. 2-1 رهبری ما باید به یاد بگیرند که به بازی.”

دوره دوم یکی از فرصت های از دست رفته برای Gophers که تا به حال آخر هفته اول دو قدرت پخش و موفق به سرمایه گذاری. یک Lions گردش در خط آبی نیز به بازدید کنندگان 2-روی-0 شکستن اما Brodzinski شات رفت گسترده ای از net.

به جای آن Lions برش سرب در نصف زمانی که لافونتن متوقف point-blank اما Barratt سون در دوباره بجای اول برگشتن. خارج شات 14-4 در دوره Gophers هنوز در زمان منجر به نهایی 20 دقیقه.

اما Pavlychev به ثمر رساند در یک 2-در-1 شکستن برای مساوی بازی با 11 دقیقه به بازی و سپس راه اندازی یک Kevin دیوار هدف در شیفت های بعدی برای این بازی برنده.

جونز به پایان رسید و با 21 صرفه جویی برای شیرها.

خلاصه بازی

مینه سوتا 2-0-0-2

Penn State 0-1-2-3

دوره اول — 1. حداقل سامی واکر 11 (برایس Brodzinski, Blake مک لافلین), 2:57. 2. حداقل Jackson جونز 2 (Nathan برک Brannon McManus), 18:45. مجازات — هیچ کدام.

دوره دوم — 3. PSU اوان Barratt 12 (لیام Folkes کول Hults), 12:18. مجازات — بارت PSU (کاهش), 4:28; James Gobetz, PSU (elbowing), 8:01.

دوره سوم — 4. PSU نیکیتا Pavlychev 7 (تایلر Gratton کریس Myllari), 9:00. 5. PSU, Kevin دیوار 2 (Pavlychev میسون اسنل), 9:31. مجازات — جک Perbix حداقل (برگزاری), 5:37; دیوار PSU (tripping), 12:08.

عکس در هدف — حداقل 9-4-10-23; PSU 15-14-13-42. Goalies — جک لافونتن حداقل (42 عکس-39 موجب صرفه جویی); Peyton جونز PSU (23-21). قدرت پخش — حداقل 0-از-2; PSU 0-از-1. داوران — برت شوا شان فرناندز. صف نگهدار — فریزر McIntyre, برایان Oliver. Att. — 6,328.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>