شیرها hunkering را به آب و coronavirus طوفان مانند بقیه از ما

این Leos مادر در چگونه آنها را تحت تاثیر قرار خواهد شد از لحاظ اقتصادی و یا اگر آنها را مجبور به اخراج کارکنان هر که این تغییرات از بازی در سال 2020 رویم دور از هر روز.

ریک LeLacheur ندارد زیادی برای گفتن در این روز است.

چون واقعا بسیار وجود دارد او می تواند می گویند.

B. C. شیرها رئیس جمهور است و مانند بقیه جهان و ورزش, سرگرمی, شاخه, به عنوان نبرد برای جلوگیری از همه گیر COVID-19 ویروس همچنان مختل — و ادعا می کنند — زندگی در سراسر جهان است.

ونکوور مبتنی بر تیم و لامپ کم مصرف به عنوان یک کل است که در برزخ گیر کرده, در حال انتظار برای دیدن چگونه زندگی آشکار در این واقعیت جدید.

“بدون شک” LeLacheur گفت: این سخت ترین چیزی که اون رو به عنوان یک مدیر اجرایی است. “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما دیده می شود چیزی شبیه به این قبل از.”

لیگ را لغو کرده است همه آن ورزشکار ترکیبی به تعویق افتاد و آن جهانی پیش نویس تا مارس 30. که به احتمال زیاد انجام می شود از راه دور به عنوان اصلی لامپ کم مصرف پیش نویس میله میله برای مارس 30. Rookie اردوگاه در افق (13 مه) با اردوگاه اصلی — شیرها قرار بود در کملوپس — تنظیم برای مارس 17, سه هفته قبل از شروع فصل به طور منظم.

اما شانس لامپ کم مصرف شروع و پس از آن نزدیک به صفر است. بازی کوتاه نجومی که آیا آن را از هشت یا 10 یا 12 بازی ها روی میز است.

این ساسکاچوان Roughriders قرار است به میزبانی Nov. 22 خاکستری جام در موزاییک ورزشگاه اما ونکوور است که شناور به عنوان ممکن است در ماه دسامبر جایگزین.

با شیرها LeLacheur نبود قادر به صحبت می کنند به برنامه های احتمالی این تیم یا هر گونه تاثیر در این تیم رنج می برند ممکن است از نظر مالی و یا کارکنان عاقلانه تعویق انداختن نظر به لیگ برتر ،

“این سخت است واقعا سخت به می گویند هر چیزی از آنچه ما انجام می دهیم” گفت: LeLacheur که می گوید او 62 غیر از بازی کردن کارکنان.

“ما همه کار از خانه در تلاش برای مراقبت از سلامت کارکنان و بازیکنان ما اولین و مهمترین. تا به امروز همه را مشغول به کار در خانه و تلاش برای انجام بهترین آنها می تواند مانند هر کس دیگری.

“ما هیچ تفاوتی ندارد از هر کسب و کار دیگر در B. C. در حال حاضر. ما از غیر ضروری کسب و کار به عنوان بسیاری از کسب و کار هستند و هیچ کس مطمئن است که در آن این است که به ما. ما فقط پس از آنچه دولت دستورالعمل هستند و هر کجا که ما می توانیم کار از خانه که بدان معنی است که همه مردم ما در حال کار از خانه. و هیچ کس نمی داند که در آن این است که برای رفتن. حداقل من مطمئن نیست.”

تا کنون تنها یک لامپ کم مصرف, عضو — B. C. linebackers مربی تراویس براون — دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و او دوره نقاهت در خانه در آخرین گزارش. اجتماعی فاصله و انزوا به نظر می رسد به کمک “صاف منحنی” از موارد در B. C. اما محلی شیوع نیست بزرگترین چالش پیش روی لامپ کم مصرف — آن را به ایالات متحده

مرز بین کانادا و ایالات متحده آمریکا همچنان بسته و آمریکایی ها با تاخیر پاسخ به COVID-19 همه گیر است که کشور در یک مسیر به مراتب بیشتر از هر نوع دیگر. ایالات متحده بیش از 100,000 موارد بسیاری در جهان — با اوج نمی رود برای چند هفته است.

این لامپ کم مصرف اجازه می دهد تا تیم را تا 20 آمریکایی ها در آن فهرست اسامی و اکثریت قریب به اتفاق آنها زندگی می کنند در ایالات متحده در خارج از فصل. شیرها کارفرمایی مایک رایلی زندگی در سیاتل; گیرنده Bryan برنهام در Tulsa, اوکلاهما; پشت دفاعی T. J. Lee زندگی در بلین.

پس از همه گیر بسته شده است مرزهای غیر ضروری ترافیک شده اند وجود دارد چند خریدهای لامپ کم مصرف در میان تیم های. تنها هفت بازیکن اضافه شده به فهرست اسامی لیگ گسترده ای از مارس 18 دو نفر از آنها در B. C. — لافایت کالج offensive lineman جیک Marotti و linebacker Quinlen دین.

Marotti کردم خال خال در کالج زمین کوچک مدرسه ویترین در فورت ورث تگزاس در اوایل ژانویه و جالب اینجاست که این COVID-19 shutdown از NFL ترکیبی است که به 6 پا-6, 295-کوبنده را در امضای B. C اما او همچنان در خانه در امبریج Pa. قادر به پیوستن به تیم جدید خود را.

سابق شیر و جدید CFLPA رئیس جمهور جزایر Elimimian خود هشدار داده است که اعضای آنها باید آماده برای فصل آینده به عنوان اگر آن است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در یک ” امید برای بهترین و آماده شدن برای بدترین,’ نامه ای به بازیکنان این هفته است.

“همانطور که من نشستن در اینجا به شما نوشتن از آریزونا همه چیز در حال تعطیل — از مدارس به مراکز برای رستوران ها و سالن های ورزشی. ما در یک جهان متفاوت است به حداقل می گویند. مانند بسیاری از شما من تا به حال به دوباره تنظیم برنامه های من و به نظر می رسد به عنوان اگر تنها چیزی که مسلم است در حال حاضر عدم قطعیت” او نوشت. “من می خواهم شما بدانید که من شده اند در ارتباط منظم با لامپ کم مصرف را امتحان کنید و دریافت پاسخ به پرسش های ما تمام شده است. … من می شود بی مبالات اگر من به شما بگویم همه چیز به آماده شدن برای بدترین.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>