Linfield مسیحی فوتبال دختران برنده بخش 7 عنوان اضافه کاری در اعتصاب توسط دنی ویلیامز

TEMECULA — دانشجوی سال دوم دنی ویلیامز به خاک سپرده شد یک ضربه آزاد دقیقه نه اضافه کاری شنبه شب به کمک Linfield مسیحی فوتبال دختران تیم تکمیل می آیند-از-پشت 3-2 پیروزی بر بازدید از سانتا کلارا و ادعای CIF جنوبی بخش بخش 7 قهرمانی.

برنده اولین CIF-SS فوتبال دختران عنوان در مدرسه تاریخ است.

“این غیر واقعی است من حتی نمی تواند آن را باور” ویلیامز گفت. “من تا به حال هیچ ایده که ما می آمد از این راه دور چه رسد به نفع خود تمام چیزی که آن را فقط یک احساس شگفت انگیز.”

شیر اهدا شد ضربه آزاد در بالای جعبه پس از سانتا کلارا حافظ قضاوت نادرست او در زمینه موقعیت و رفتار توپ فقط در خارج از جعبه.

Linfield سر مربی آنجلا هرناندز گفت که او تا به حال هیچ شک و تردید در مورد ارسال دوم به نقطه.

“من تا به حال اعتماد به نفس در من می دانستم که اگر او را نگه داشته و او تمرکز او می تواند آن را انجام دهد” هرناندز گفت.

سانتا کلارا Mead Ordaz مجبور شیران را به بازی از پشت در اواخر نیمه اول خوب در چشمگیر ضربه آزاد از 35 متری اما Linfield مسیحی دوباره در استراحت کردم و یک اکولایزر از ایمان Hastey 15 دقیقه به نیمه دوم.

“در نتیجهی زمانی که ما یک هدف تمام دختران فقط با هم آمد و گفت که ما تا به حال به این باز گشت” ویلیامز گفت. “ما می خواستیم به بیرون می آیند و آنها را نشان می دهد که ما می خواستیم این بیشتر است.”

جشن کوتاه بود هر چند که یک دقیقه بعد بلا گارسیا جمع آوری یک توپ در جعبه و لعنتی این صفحه قرار داده و به پرستاران تا 2-1.

“چیزی که من بیشتر تحت تاثیر قرار از این تیم در این فصل بود و توانایی خود را به باقی می ماند تشکیل” هرناندز گفت. “آنها تعهد به کار سخت نیست و هیچ شکایت و یا قطع سر خود را.”

انتهایی با یک هدف با کمتر از 10 دقیقه به بازی شیر نمی تسلیم و ادامه داد: برای ایجاد فرصت های توهین آمیز که در نهایت پرداخت کردن در 75 دقیقه از بازی زمانی که الکسیس جونز تضعیف یک شات گذشته حافظ از خط پایان.

ویلیامز گفت: این تیم با اعتماد به نفس بود به عنوان زمان اضافی.

“ما تا به حال فشار بر ما امشب” ویلیامز گفت. “کل مدرسه در اینجا بود و پشت سر ما و ما می دانستیم که رفتن به وقت اضافی که تا زمانی که ما در آنجا ماند جمع آوری شده و بیمار که آن را تنها یک موضوع از زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>