لیندا سیلاس: چرا ما عدم محافظت از بیماران از COVID-19?


ملی عمومی سازمان بهداشت و درمان در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا و بریتانیا را به نام برای تماس قطرات و هوابرد اقدامات احتیاطی برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران deeming این بیماری از یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران به یکی بیش از حد بسیاری از. انور AMRO / خبرگزاری گتی ایماژ

نظر: اگر ما نمی دانیم دقیقا چگونه یک ویروس گسترش می یابد و ما نباید منتظر علوم برای حل و فصل شود برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در خارج از آسیا در کانادا در این کشور سخت ترین ضربه از کوروناویروس سارس. در پایان سال 2003 اپیدمی جهانی وجود دارد 438 موارد سارس در کانادا و در نتیجه 44 مرگ و میر. اکثر موارد متمرکز بودند در تورنتو آمده بودند و همه مرگ و میر. بیش از 100 مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار شد و سه کشته از جمله دو نفر از پرستاران.

انتاریو مستقل کمیسیون برای بررسی معرفی و گسترش سارس شناسایی یک کلید درس: در شرایطی علمی اطمینان در مورد چگونه یک بیماری عفونی منتقل شده است مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود.

عدالت مورچه کمپبل که در خدمت به عنوان کمیسیون صندلی توضیح داد که این پیشگیرانه اصل اماکن تاکید بر ایمنی به جای علم است. به عبارت دیگر اگر ما نمی دانیم دقیقا چگونه یک ویروس گسترش می یابد و ما نباید منتظر علوم برای حل و فصل شود برای محافظت از کارگران مراقبت های بهداشتی.

با وجود این درس مهم از شیوع بیماری سارس در دولت کانادا در حال حاضر به نظر می رسد محتوای منتظر شواهد قطعی در مورد چگونگی 2019 رمان coronavirus (COVID-19) منتقل می شود قبل از در نظر گرفتن گام های لازم برای محافظت از خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.


یک پرستار چک یک مرد متوسط در ورودی تیجوانا عمومی بیمارستان در مکزیک در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. کانادا پرستاران اصرار دولت به دستور مستحکم تر N95 ماسک برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از coronavirus.

GUILLERMO آریاس / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان استان بریس برای وقوع احتمالی COVID-19 پرستاران اتحادیه های کارگری در حال صحبت کردن در مورد تهدید به مراقبت های بهداشتی کارگران است. قابل توجه آژانس بهداشت عمومی کانادا شکست خورده است به درستی آماده سازی کارگران در خط مقدم مراقبت حاد تنظیمات و مشرف به پاک کردن درس های آموخته شده از تجربه قبلی ما با بیماری های همه گیر.

آژانس فدرال ایجاد شده در پی شیوع بیماری سارس به ارائه رهبری ملی و وضوح در طول بهداشت عمومی بحران. اما آن را هرگز در آغوش این دستور. در سال 2003 همه گیر مقدم کارگران دریافت پیام های متناقض و اغلب اشتباه در مورد چگونه برای محافظت از خود و بیماران خود را.

تاریخچه ممکن است تکرار اگر آژانس بهداشت عمومی کانادا همچنان به ارائه ضعیف رهبری است. به طور خاص, آن را ناامید کننده است که آژانس بهداشت عمومی کانادا موفق به توصیه حاد-امکانات مراقبت به اتخاذ احتیاطی اصل — کلید درس از سارس.

در همین حال رئیس سازمان بهداشت و درمان در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا و بریتانیا را به نام برای تماس قطرات و هوابرد اقدامات احتیاطی برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران deeming این بیماری از یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران به یکی بیش از حد بسیاری از.

در پاسخ به COVID-19 این سازمان در حال معرفی یک N-95 تنفسی است که سفارشی نصب به مراقبت های بهداشتی کارگران صورت برای جلوگیری از هر گونه نشت. استان انتاریو که تجربه بدترین سارس نیز انتخاب به دستور N-95 ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در نور از زمان قطعیت علمی در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود.

در مقابل آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه فولاد ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران — یک دستگاه طراحی شده برای محافظت از بیمار از پوشنده لباس تنفسی مسائل معکوس.

کانادا می توانید و باید انجام دهید بهتر است. آژانس موقعیت کاملا به سادگی به کناره گیری از رهبری است. محافظت نشده مراقبت های بهداشتی کارگران به راحتی می توانید انتقال ویروس ها در سراسر حاد-امکانات مراقبت. شواهد اخیر منتشر شده در مجله لانست کارشناسی, مجله پزشکی توصیه می کند “تهاجمی” برای حفاظت از کارگران بهداشت و درمان مراقبت از فرض و تایید موارد COVID-19. این مطالعه اشاره کرد که حتی یک غیر علامتی فرد می تواند گسترش COVID-19 “با راندمان بالا”; ماسک صورت و دیگر اشکال متعارف حفاظت با توجه به مقاله “ارائه حفاظت کافی.”

به عنوان پرستاران ما می دانیم که ایمنی بیمار شروع می شود با ایمنی کارگر. اگر ما مراقبت از سلامت کارگران در حال امن و سپس بیماران ما امن هستند.

کانادا فدراسیون پرستاران اتحادیه های کارگری خواسته است تا آژانس بهداشت عمومی کانادا و سلامت وزیر کانادا به عمل از فراوانی از احتیاط و دقت در نظر گرفتن درس های آموخته شده از شیوع بیماری سارس. کانادا باید به دنبال اقدامات احتیاطی گرفته شده در ایالات متحده آمریکا اتحادیه اروپا و انگلستان و همچنین در استان انتاریو است.

ما می توانیم و باید انجام بهترین های ما برای محافظت از ما مراقبت از سلامت کارگران و با پسوند ما آسیب پذیر جمعیت های بیمار.

لیندا سیلاس یک پرستار و رئیس فدراسیون کانادا از پرستاران اتحادیه ها به نمایندگی از حدود 200000 پرستاران و دانشجويان پرستاری در سراسر کشور است.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>