LG باعث می شود دولت پاسخگو

به شکل عملی به تصمیم گیری در مورد دوره بررسی توسعه های مختلف کار می کند Lt فرماندار Girish چاندرا Murmu خود را آغاز کرده است منطقه عاقلانه بررسی آثار است . آن است که سالم و توسعه با هدف پرورش اداری مسئولیت نگران ماموران در ارتباط با این آثار و جذب در آنها روح بودن بیشتر مردم پسند است . آن را نیز تشویق می کند تحرک بیشتر در مقامات به حرکت مورد از دفاتر خود را به بازدید از سایت پروژه ها و سهام را از همه تحولات است. زمانی که قدرت در بالا مانند در لحظه مورد معاون فرماندار اعلام کرد که او می تواند شخصا مراجعه tehsil و سطح بلوک در مدت کوتاهی در این ارتباط است که منتقل به اندازه کافی پیام که روز از وضعیت موجود-حول و حوش اینرسی و torpidity به طور کلی موجود در دفاتر رفته بود . این ستوان فرماندار باید به عنوان چنین فرصتی برای دیدن خود را به آنچه که عمل شده بود در مورد مسائل مطرح شده توسط مردم در بازگشت به روستا برنامه نیز در رابطه با امداد رسانی عمومی مرکزی وزرا و نارضایتی های مطرح شده پس از آن توسط مردم است.
بزرگترین علت اعتراض عمومی و پرستاری معرض بی عدالتی در ادارات است stonewalling نگرش اکثریت مقامات به مسائل مردم است . اولا مفهوم approachability و جلسه عمومی برای شنیدن نارضایتی خود است که به شدت نادیده گرفته شده است . ثانیا قرمز-نوار و زمانی که یک کار خاص و مسئله را حل و فصل شود ساخته شده است شناخته شده است به یک متقاضی’. ثالثا حتی فوری و آثار مربوط به امکانات اولیه هستند و نه دارای اولویت به منظور پرداخت ترجیح توجه و آخرین اما نه کم و پاسخگویی است که هیچ جا دیده می شود به عنوان هدف و جدول زمانی گرا کار فرهنگ از دست رفته است.
قابل توجه است که تمرکز شده است در سه مورد مسائل عمده که شامل دو پشت به ایجاد برنامه های انجام شده توسط دولت بود که به آن متصل مفهوم مراجعه مردم نگران در مراحل درب های توسعه برنامه است که در آن یک تیم به عنوان بسیاری از 34 اتحادیه وزیران بازدید در نوبت های مختلف در مکان های دور در ژانویه 18 تا 24 و شکایات دریافت شده توسط راج بهون و مشخص شده به ادارات مربوطه آن. به عبارت دیگر اهداف مجموعه , چشم انداز روشن است و تنها یک استراتژی مناسب برای فرموله شده برای به انجام رساندن نتایج مورد نظر از این رو تصمیم به بررسی رشد و نمو این نسخهها کار در منطقه tehsil و بلوک سطوح. در این ارتباط معاون کمیسیون شده اند به طور خاص خواسته برای دیدار با رؤسای صاحب بلوک شوراهای انکشافی (BDCs). ما امیدواریم که فراتر از صدور دستورالعمل همان خواهد ایستاده آزمون percolating در سطح زمین نیز به دنبال جدیت نشان داده شده توسط ستوان فرماندار را UT دولت فعال تر ,پاسخگو و حساس به مشکلات مردم و ساز و در نتیجه پوست به حل و فصل آنها.
پس ما در مناطق روستایی و دور افتاده هستند بیشتر مستعد ابتلا به کمبود آب آشامیدنی و نامنظم منبع تغذیه بدون وقفه , استرس گذاشته شده است در پرداختن به مشکلات اصلی به طور کلی در مواجهه با مردم است. بازگشت به روستا برنامه ابتکار از مردم محور طبیعت “تجربه” دو بار ممکن است به ارمغان آورده اند حدود صد درصد نتایج مورد انتظار بود اما رمان و نوآورانه اداری گام است که آیا ارسال درس های اداری سران , مقامات منطقه ای و غیره زمان آن رسیده است که زمانی که آنها نیاز به اردوگاه در روستاها و صرف چند روز برای دیدن برای خود شرایط را بیش از وجود دارد ارتباط برقرار کردن با مردم و در صورت امکان حل مشکلات را در نقطه . در حال حاضر, تازه ابتکار به عنوان یکی از زیر مرجع با هدف تحکیم و تجربه به دست آورد و دو بار قبل از گام گذاشتن بر , شاید برای درجه سوم از ” بازگشت به روستا’programme. انتخابات به منطقه برنامه ریزی و توسعه تابلوهای بیش از حد هستند پیشنهاد می شود برگزار شد پس از انتخابات به 12650 صندلی Panchayats.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>