رفتن به نوشته‌ها

ال جی راه اندازی ماموریت آلی Dev Ladakh گلخانه ای پروژه

Ladakh LG R K Mathur along with other dignitaries launching Mission Organic Development Initiative at Leh.
Ladakh LG R K ماتور همراه با دیگر بزرگان راه اندازی ماموریت آلی توسعه ابتکار در له.

Excelsior خبرنگار

له جولای 4: Lt فرماندار R K ماتور امروز e-راه اندازی ماموریت آلی توسعه ابتکار (مودی) لاداخ و لاداخ گلخانه ای پروژه در راج Niwas (Ladakh) با foresighted جاه طلبی از فرمان لاداخ در یک مسیر پایدار.
به عنوان آغاز شده توسط LAHDC له در سال 2019 پروژه مودی است که یک توسعه خاص پروژه در بودجه تومان 500 کرور روپیه به معرفی کشاورزی ارگانیک به جریان اصلی تولید محصولات کشاورزی و سیستم پیشنهاد شده است به اجرا در سه فاز در بلوک های مختلف از له و کارگیل مناطق.
در مرحله اول 66 روستاهای له و کارگیل منطقه تبدیل خواهد شد به آلی روستاها تا پایان سال مالی 2020 در حالی که 85 روستا را در دستیابی به صدور گواهینامه توسط 2023. مرحله نهایی مودی شامل تبدیل 90 روستاها به عنوان آلی توسط 2025.
صحبت به مناسبت ماتور گفت: “با تبدیل لاداخ به آلی دولت ما قادر خواهد بود برای رسیدن به نخست وزیر مودی چشم انداز کربن خنثی Ladakh.” او اضافه کرد که برقراری مناسب زنجیره تامین و زیرساخت ها به روند و بازار این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است.
در ضمن ال جی نیز راه اندازی Ladakh گلخانه ای پروژه با هدف بهبود گیاهی در دسترس بودن در Ladakh از طریق زمستان گلخانه کشاورزی است. یک نتیجه از شش سال تحقیق و توسعه گلخانه ای با استفاده از پلی کربنات به عنوان مواد پوشش توسعه داده شده توسط دفاع موسسه ارتفاع بالا پژوهشی (DIHAR).
LG پیشنهاد ساخت گلخانه در روستای خوشه بنابراین به عنوان برای حمایت از زنجیره ارزش و مشتق تجاری استفاده به عنوان گلخانه می توان کشت سال دور. این پروژه شده است اختصاص بودجه از تومان 76.44 کرور و با هدف قرار دادن نصب و راه اندازی 1676 گلخانه در طول دو سال در له و کارگیل مناطق. LAHDC له و کارگیل را انتخاب کنید ذینفع برای اجرای هر دو پروژه است.
پیش از این ال جی نامیده می شد توسط CEC له, Gyal P Wangyal و CEC کرگیل فیروز احمد خان. آنها در مورد نقش و عملکرد شوراهای له و کارگیل با LG. ماتور, به مناسبت, گذاشته, تاکید بر افزایش توانایی های این دو شورا به طور کامل با استفاده از بودجه خود را و ارائه مزایای بیشتری به مردم Ladakh.
دیگر مقامات حاضر در e-افتتاح شد MP Ladakh Jamyang تسرینگ Namgyal مشاور LG Umang Narula کمیسر وزیر Rigzin Samphel بخشی کمیسر Saugat Biswas, مدیر DIHAR O P Chaurasia مدیر جهاد کشاورزی تنویر سینگ ارشد باغبانی افسر Tsewang Phuntsog ارشد کشاورزی افسر Tashi Tsetan و دانشمند ارشد (DIHAR) تسرینگ Stobdan.

مقاله قبلیPM Sindhu Pujan احیا حافظه هند مرز طبیعی: Tarun ویجی
مقاله بعدیمراحل را برای جلوگیری از سوء استفاده از آب آشامیدنی: DDC

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول