49 PDD پروژه های اختصاص داده شده به مردم

Excelsior خبرنگار
جامو جولای 27: در یک افزایش عمده بخش گردشگری در جامو منطقه معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu امروز افتتاح نگذشته کابل خودرو پروژه بین Bahu و Mahamaya معابد در حضور Baseer Ahmad Khan, مشاور Shamsher سینگ Manhas, MP, Jugal Kishore Sharma, MP و BVR Subrahmanyam ارشد ،

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
این Lt فرماندار و دکتر Smita Murmu در زمان قبل از ازدواج سوار ماشین کابل پس از مراسم تحلیف تابع. او مورد ستایش قرار داد این پروژه و امیدوار است که این سرویس را تبدیل به یک برجسته عمده جامو شهرستان. در نقطه دستورالعمل صادر شده توسط Lt فرماندار برای حفظ این سرویس رایگان برای عموم مردم برای 15 روز اول عملیات. او همچنین خواستار احداث یک منطقه بازی برای کودکان و نوجوانان و حفظ ویژه اعطایی نرخ برای دانش آموزان و شهروندان ارشد.
مدیر عامل شرکت کابل خودرو مجید KA Drabu جریان Lt فرماندار در مورد جزئیات بیشتر در مورد این پروژه است. از افتتاح بخش ساخته شده است در هزینه از Rs. 33.65 cr و میزبان امکاناتی از قبیل رستوران گردشگاهها چمن جنسیتی مبتنی بر مکان و امکانات پارک در Mahamaya کافی فضای پارکینگ در Bahu چوبی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع ، این Lt فرماندار کارگردانی ماموران بلافاصله به تدوین و فرموله کردن یک SOP برای دوره ای تعمیر و نگهداری از ماشین آلات.
Operationalisation جامو تله کابین های افزایش گردشگری زیارتی به عنوان آن را متصل به سه عمده معابد جامو شهرستان ؛ Jamvant Gufa (Peerkho معبد), Mahamaya معبد و Bahu فورت معبد و ارائه تفریحی تسهیلات به Jammuites بود که مدت ها در انتظار آرمان های مردم است.
در میان دیگران حاضر در مراسم تحلیف شامل شهردار JMC, Chander موهان شارما; بخشی کمیسر جامو Sanjeev Verma; معاون شهردار JMC, Poornima Sharma; اعضای کمیته فنی و افسران ارشد عمران مدیریت و پلیس.
در ضمن Murmu اختصاص داده شده به مکان های مختلف توسعه زیرساخت پروژه های برق بخش توسعه اعدام مرکزی و تحت حمایت طرح های مانند DDUGJY, IPDS, PMDP شهری & PMDP روستایی در حضور Baseer Ahmad Khan, مشاور, Rohit Kansal, اصلی, کار, قدرت, گروه توسعه; Yasha مودگل مدیر عامل JPDCL; ارشد مهندسین و دیگر افسران ارشد.
از افتتاح پروژه در درجه اول شامل ظرفیت علاوه بر این در 33/11 کیلو ولت سطح راه از ساخت و ساز جدید 33/11 کیلو ولت زیر ایستگاه افزایش ظرفیت موجود 33/11 کیلو ولت ایستگاه فرعی یا از طریق نصب و راه اندازی اضافی ترانسفورماتور قدرت و یا با تقویت های موجود در ترانسفورماتور قدرت.
در ابتدا Lt فرماندار اختصاصی به عمومی کابل کشی زیرزمینی کار در Patnitop نقطه توریستی. E-افتتاح پروژه انجام شد و از راج بهون و به طور همزمان در Patnitop در حضور معاون کمیسر یودهمپور مامورین از ناحیه دولت و JPDCL به اجرای آژانس پروژه. کار اعدام شد در هزینه Rs 12.58 Cr تحت PMDP روستایی پروژه که شامل تقویت موجود 33/11 کیلو ولت آمپر ایستگاه فرعی Patnitop از 3.15 به 6.3 مگا ولت آمپر در نتیجه افزایش ظرفیت آن توسط 3.15 مگا ولت آمپر تبدیل از سربار 11 KV & LT شبکه به کابل کشی زیرزمینی در نقطه توریستی و نصب و راه اندازی از آخرین فن آوری حلقه اصلی واحد 11 کیلوولت شبکه برق قابل اطمینان تامین نصب و راه اندازی بسته های زیر ایستگاه & LT فیدر ستون برای ارائه خدمات اتصال به مصرف کنندگان است.
این پروژه باید بهبود تغذیه به تاسیسات در Patnitop نقطه توریستی مانند دولت, موسسات, هتل ها, PDA, MES, VIP پارک اصلی میدو پارک پاندورا chowk و پارک کودکان و غیره. آن را نیز باید ارائه قابل اعتماد قدرت عرضه به مصرف کنندگان در تمام شرایط آب و هوایی به خصوص در زمستان هنگامی که این منطقه برف.
علاوه بر این Murmu اختصاص داده شده به مکان جدید 2×10 مگا ولت آمپر ایستگاه فرعی ساخته شده در Birpur (مجتمع صنعتی باری Brahmana) در هزینه Rs 4.6 Cr توسط RECPDCL تحت PMDP شهری است. با علاوه بر این از 20 مگا ولت آمپر ظرفیت در منطقه صنعتی بسیاری از واحدهای صنعتی باید سود برده و در همان زمان موجود 33/11 کیلو ولت ایستگاه فرعی تبدیل شده است که غیرمنتظره, باید رها از بار اضافی است.
ده اضافی ترانسفورماتور قدرت از ظرفیت های مختلف در 10 مکان از 10 مگا ولت آمپر مانند هر Kartholi بیشتر کایلاش Bari Brahmana, Sidhra, Sunderpur جدید دبیرخانه Suhagpur, Jourian, Mareen و کترا نیز افتتاح و اختصاص داده شده به مردم توسط Lt فرماندار. همه این اضافی ترانسفورماتور نصب شده اند در هزینه Rs 18.38 Cr. و افزایش ظرفیت در 33/11 کیلو ولت سطح شده است 100 مگا ولت آمپر. آن را باید به نفع جمعیت حدود 18000 نفر در مناطق جامو کتهوا و Reasi.
این Lt فرماندار همچنین اختصاص داده شده به ظرفیت افزایش 37 زیر ایستگاه راه افزایش قدرت موجود ترانسفورماتور با ظرفیت بالاتر ترانسفورماتور در نتیجه ظرفیت علاوه بر این از 45.6 مگا ولت آمپر در هزینه Rs 130.2 Cr. آن را باید سود حدود 9500 مصرف کنندگان جامو سامبا, Kathua Reasi, Doda و Poonch مناطق.
بیشتر Lt فرماندار گذاشته پایه و اساس سنگ هفت پروژه های جدید در Rajouri, Poonch و جامو مناطق که در حال ساخت و ساز از 33/11 کیلو ولت جدید زیر ایستگاه در Manorgala تاتا Pani و Shahdara Sharief از Rajouri منطقه هری Marhote و Kunian از Poonch منطقه Katal باطل و RBI Chowk جامو منطقه. این هفت پستهای در حال اجرا در هزینه Rs 17.3 Cr که باید اضافه 38.9 مگا ولت آمپر در 33/11 کیلو ولت سطح و باید سود حدود 6500 تاسیسات داخلی و تجاری.
به طور کلی 49 تکمیل پروژه افتتاح شد در هزینه Rs 81.15 Cr.باید به وجود یک ظرفیت علاوه بر این از 250 مگاوات و بهبود تغذیه به 31000 داخلی و تجاری مصرف کنندگان 300 صنعتی واحد 40 روستا, 200, تجاری, هتل ها, 60, دولت, موسسات مختلف و نقاط توریستی. این پروژه ها که سنگ تهداب گذاشته شد امروز باید تکمیل شود بیش از یک دوره شش ماه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net