ال جی اعلام کرد راه اندازی Macadamisation برنامه Rs 200 Cr اختصاص داده شده به PWD به عنوان 1st tranche همه عادلانه آب و هوا جاده ها به macadamised

سرینگر در 23 ژوئیه: در یک حرکت قابل توجهی با هدف بهبود شرایط جاده و عمده در امداد رسانی به مردم, معاون فرماندار, G, C Murmu اعلام کرد راه اندازی یک Macadamisation برنامه برای جاده های سراسر, UT جامو و کشمیر.

اعلام می آید در این زمینه از نارضایتی مربوط به فقیر وضعیت جاده ها و مشکلات متصل به آن ارائه شده قبل از این معاون فرماندار در تور او به عنوان بخشی از توسعه برنامه. پس از بحث مفصل با مشاوران معاون فرماندار تصویب یک برنامه به صورت 100% macadamisation از همه جاده ها در J&K از جمله 11,000 کیلومتر از نمایشگاه آب و هوا جاده ها.

یک کمیته متشکل از کمیسر مالی (سرمایه گذاری) اصلی وزیر (PW(R&B)) منشی (برنامه ریزی) و دبیر (توسعه روستایی) است تشکیل شده است که تهیه یک نقشه راه و برنامه تامین مالی برای اطمینان 100% macadamisation از همه جاده ها در جامو و کشمیر در یک زمان محدود به شیوه ای. کمیته کارگردانی شده است به ارائه گزارش خود با 10.08.2020.

در همین حال معاون فرماندار اعلام کرد انتشار Rs 200 کرور به بخش خدمات عمومی به عنوان اولین tranche به طوری که macadamisation کار در اولویت جاده ها می توانید شروع.

اولویت بندی جاده ها برای macadamisation کار انجام خواهد شد توسط یک کمیته در سطح منطقه به ریاست معاون کمیسر با اجرایی مهندس PWD و ACD به عنوان اعضای آن است. اولویت بندی معیارهای شامل خواهد شد هنگامی که یک جاده گذشته بود macadamized که آیا آن بخشی از نارضایتی های ارائه شده قبل از معاون فرماندار در طول توسعه تورهای با کیفیت در حال حاضر جاده ها و سایر عوامل مشابه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>