کاهو و اسفناج و لوبیا حداقل داد و بیداد کن سبزیجات به رشد


کلید موفقیت باغ سبزی است که از خاک است. گتی ایماژ

هنگامی که کاشت مواد غذایی باغ تصمیم بگیرید که چه سبزیجات را در واقع مصرف می شود و لذت می بردند.

Q. داشتن گرفته شده توجه داشته باشید از افزایش هزینه سبزیجات تازه خانواده من تصمیم به شروع یک غذا باغ در بهار امسال. ما دقیقا مطمئن نیستید که چگونه برای شروع. چند اشاره گر خواهد بود.

A. کامل سوال به صورت رسمی اولین روز از بهار.

پیدا کردن یک محل قابل استفاده است که در معرض آفتاب کامل برای حداقل شش ساعت در روز است. اگر هیچ فضای جداگانه ای برای سبزی طرح به دنبال نقاط در باغ زینتی برای اتصالات مواد غذایی در گیاهان. یکی دیگر از گزینه است برای حذف یک بخش از چمن برای استفاده به عنوان یک سبزی طرح. اگر این گزینه امکان پذیر نیست سعی کنید برای یک باغ جامعه, طرح و یا برنامه ریزی برای یک ظرف باغ. بسیاری از سبزیجات و گیاهان (گل و) رشد خوبی در ظروف.

بعدی یک خانواده همایش به مرتب کردن همه تنظیمات. تصمیم بگیرید که چه سبزیجات را در واقع مصرف می شود و لذت می بردند. هر کس می شود به محل مورد علاقه های شما در فهرست.

آگاهی از خطر مسمومیت است. حفظ دامنه پروژه ساده است. مصرف بیش از حد برای شروع می تواند منجر به دلسردی. چوب به تعداد محدودی از بهترین عاشق گیاهان است که بسیار آسان به رشد می کنند. کاهو و اسفناج و لوبیا و هویج در میان کم ترین مراقبت و حداقل داد و بیداد کن سبزیجات. برای افزودن رنگ در سبزی توطئه و ظروف برخی از آسان در حال رشد گل شیرین قدومه, گل های جعفری و گل لادن.

بزرگ کلید موفقیت خواهد بود خاک است. همراه با کافی نور خورشید و رطوبت و با کیفیت بالا در خاک بسیار مهم است برای تولید قوی و سالم و خوشمزه مواد غذایی در گیاهان. برای رضایت واقعی در این ارزشمند ترین پروژه بخش عمده ای از یک باغبان زمان بهتر است صرف ایجاد یک شکننده و حاصلخیز هوموس خاک غنی که تخلیه کارآمد از رطوبت بیش از حد.

غنی سازی با توطئه های خریداری شده و یا خانه ساخته شده کمپوست. در اغلب خاکها بهره مند خواهند شد همچنین از آهک به جز در مناطق که در آن سیب زمینی و توت فرنگی رشد خواهد کرد. در ظروف اضافه کردن برخی از سترون صعود خاک به تجاری مخلوط همراه با یک تغذیه خریداری کمپوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>