نامه به استان, مه 6 2020: معلمان در جوامع روستایی نیاز به مناسب اتصال به اینترنت


ساکنان رایدر دریاچه هستند خواستار استانی دولت به نوسازی اینترنت در جامعه خود را. vexworldwide / PNG

“من نمی باید یک اتصال به اینترنت است که اجازه می دهد تا به من برای تدریس خوب” می نویسد خیریه Stobbe از رایدر دریاچه.

من یک معلم مهد کودک زندگی می کند که در رایدر دریاچه در جنوب چیللیوکک. من اتصال با کلاس من در حال حاضر در تیم مایکروسافت.

اما در جایی که من زندگی می کنند این به این معنی من کلیک کنید در داخل و خارج به عنوان من سعی می کنم به منجر شود. اینترنت کار نمی کند. هفته گذشته آن را آنقدر بد است که این معلم موسیقی را به حال بیش از کلاس من.

من نیاز دانش آموزان من. آنها عشق من. ما باید ارتباط عمیق و من قادر به سرب و عادی ما احساسات مذاکرات و یا خواندن رمان را به پایان برساند قبل از آن مدرسه به پایان می رسد و یا تدریس ریاضی و یا انجام برخی از نقشه های سرگرم کننده.

من نمی باید یک اتصال به اینترنت است که اجازه می دهد تا من به آموزش هست. این هفته من را مجبور به رانندگی در جایی و نشستن در ماشین من در سفارش به رهبری گروه. این است که خسته کننده و ناخوشایند است که تمام منابع من در خانه هستند.

ما نیاز به اینترنت در رایدر دریاچه است که کار می کند و که همه ما می تواند استطاعت. من می خواهم به درخواست دولت برای کمک به جوامع روستایی به دست آوردن خوب و مقرون به صرفه اینترنت در طول COVID-19 بحران در رایدر دریاچه.

موسسه خیریه Stobbe رایدر دریاچه

پرچم قرمز برای آمریکا گروه بهداشت

نویسنده کنت لارنس موجب اقتدار هیدروکسی کلروکین به عنوان نوش دارو حل COVID-19 ویروس با استناد به آن توصیه شده توسط معتبر صدایی انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان.

پس از انجام یک جستجوی اینترنتی ساده در این گروه بسیاری از پرچم های قرمز آمد ساخته شده است که من سوال گروه های آموزشی ، این مدافع طیف گسترده ای از بی اعتبار فرضیه است و در گسترده واريانس با موظف سیاست های بهداشت در آمریکا

برای مثال این گروه مخالف تمام اشکال جهانی مراقبت های بهداشتی و بیمه. آن را باور نمی HIV باعث ایدز است. آن معتقد است که وجود ارتباط بین سرطان سینه و سقط جنین. و آن را پشتیبانی این تصور که واکسن ترویج اوتیسم.

در حال حاضر آنها در حال دفاع از اثبات نشده هیدروکسی کلروکین فرضیه است که به طور جدی مورد سوال توسط بیشتر جامعه پزشکی.

بر اساس سابقه من خواهد بود بسیار بد از هر توصیه های این گروه می سازد.

پل Spiette, Port Coquitlam

آهسته و ثابت مسیر بهبودی

آن است که بسیار واضح است که کنت لارنس از ساری شده است تماشای بیش از حد تلویزیون آمریکایی. همه درد و رنج در طول این زمان, اما این به آن معنا ندارد به “پایان مستند” قبل از موعد مقرر.

ما دولت های استانی و فدرال و همچنین به عنوان پزشکان ما در هزینه در حال انجام یک کار بزرگ نگه داشتن ما اطلاع در مورد وضعیت. به عنوان قدیمی گفت می رود “آهسته و پیوسته برنده مسابقه است.” مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای.

دیوید رید, Burnaby

مجازات نمی مطیع قانون صاحبان اسلحه

ممنوعیت تفنگ خوب است. اما بی احترامی که جاستین ترودو نشان داد برای مطیع قانون صاحبان اسلحه شگفت انگیز است.

پوشش رسانه ای شکست بیش از آخر هفته که نشان داد که وجود دارد بیشتر ممنوعیت آینده. حقایق باقی می ماند و هیچ یک از این سیاست های لیبرال خواهد هر چیزی را برای جلوگیری از قاچاق اسلحه در مرز و یا نگه داشتن اسلحه از دست جنایتکاران.

مجازات مطیع قانون صاحبان اسلحه است که پاسخ ندارد.

دین Clark لنگلی


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>