نامه به استان, آوریل 4 سال 2020: لیبرالها هنوز پشت در انتخابات وعده


جاستین ترودو لیبرال در روز جمعه اعلام کرد که دولت فدرال ممنوعیت حمله-سلاح های سبک. بلر شیروانی / ایسنا

نامه به سردبیر

جاستین ترودو در نهایت ارائه در وعده های انتخاباتی به ممنوعیت سلاح های حمله. و او راست است, شما لازم نیست که یک حمله سلاح برای پایین آوردن یک آهو.

جایی که او در اشتباه است که ممنوعیت سلاح گرم به جای پرداختن به مشکل واقعی اجازه می دهد غیر قانونی سلاح گرم برای ورود به کانادا عملا سازمان ملل متحد محدود شده است.

این به این معنا نیز ما در نهایت خواهد شد که دیگر ایده او به ما وعده داده در آن انتخابات یک رای گیری که رای دهندگان حزب رای و نامزد رای در همان رای گیری انتخاب است که به طور کامل مستقل از یکدیگر به عنوان اگر شما دو برگه جداگانه?

اندی Thomsen, کلونا

همه بیماران باید به دنبال مراقبت

Re: ‘سیستم مراقبت های بهداشتی فرستاده او را به خانه به مرگ’

من بسیار متاسفم برای شنیدن در مورد مرگ کریس Walcroft. من یک جراح در برخورد با فوری فولاد بیماران در طول این بحران است. من او را نمی دانم و نمی انجام عمل جراحی او لغو شد.

درک من از دیالیز است که “رگ دسترسی” که به آنها اشاره در داستان نمی تواند برای چند هفته و یک روش می تواند انجام شود بدون عمل جراحی اگر بیماران نیاز به دیالیز فوری.

دوباره من بسیار متاسفم برای این از دست دادن. اما این تیم در بیمارستان من در حال کار اضافه کاری برای اطمینان از بیماران در حال گرفتن مناسب و به موقع مراقبت و احساس این بود التهابی تیتر نشان میدهد که بیماران در حال مرگ بی ارزش.

من می خواهم به استرس است که بیماران مبتلا فوری پزشکی مسائل مربوط به COVID-19 هنوز هم باید به دنبال فوری یا مراقبت اورژانس در صورت لزوم. ما اتاق اورژانس وجود دارد به مقابله با تمام بیماران. بيماران مشکوک به داشتن COVID-19 هستند جدا شده و دور از دیگران بلافاصله.

ما نمی خواهیم مردم با دیگر مسائل جدی پزشکی دچار عوارض شدید یا مرگ به خاطر آنها وحشت زده به ER.

دکتر Coreen Dyck, Abbotsford

ما بازگشت به کشور ما

ما رهبران فعلی استراتژی برای مبارزه با COVID-19 ویروس به دستمزد بیهوده مبارزه برای جلوگیری از گسترش این ویروس توسط قفل کردن اقتصاد در نتیجه از بین بردن کشور ما و نقض قانون اساسی ما تضمین آزادی در این فرآیند است.

این استراتژی است که بر اساس آن در حال حاضر-نامعتبر باور است که وجود دارد هیچ خطر و موثر برای درمان COVID-19. آن بیهوده است زیرا آنتی بادی آزمایش در چندین ایالت آمریکا نشان داده است که تعداد افراد آلوده است چند برابر بیشتر از آمار رسمی به ما داده شده را از طریق رسانه ها وجود دارد بدون توقف آن است.

با توجه به این که انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان در حال حاضر اعلام شده است که امن دوز هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین را درمان 91 درصد از COVID-19 بیماران به نظر می رسد منطقی به همه بازگشت به حالت عادی اقتصادی و اجتماعی فعالیت و درمان بیماران به جای اینکه به ما اجازه می دهد تا رهبران فعلی به ادامه له اقتصاد ما و جامعه ما از آزادی های ما بدون هیچ دلیل خوب است.

بنابراین آنچه از آنها انتظار دارند ؟ به اندازه کافی در حال حاضر! پایان مستند و ما را به بازگشت به کشور ما است.

Kenneth لارنس سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>