نامه به استان, مه 1 سال 2020: یک داروساز در پاسخ به دارو و کمبود عرضه


یک داروساز در پاسخ با توجه به محدود عرضه مواد مخدر. Hollie Adams / گتی ایماژ

داروساز جولیا چان در پاسخ به نامه ها با توجه به محدود عرضه مواد مخدر.

به عنوان یک داروساز کار بیش از 40 ساعت در هفته در یک جامعه داروسازی در سرزمین اصلی پایین تر من احساس می کنم مجبور به پاسخ دادن به نامه ها با توجه به محدود عرضه مواد مخدر. چه شده است به اندازه کافی تاکید کرد که این کمبود در حال وقوع در سطح تولید کنندگان و عمده فروشان که در نوبه خود است توصیه شده توسط دولت را بسیار عاقلانه تخصیص منابع به جامعه داروخانه ها.

همه جامعه داروخانه ها در حال ساخت یک تلاش بزرگ به نظم در سطح حداکثر سهام است که ما می توانیم به منظور به طور کامل نیازهای بیماران ما اما ما اغلب دریافت یا بسیار محدود عرضه از دستور دارو و یا هیچ در تمام دلیل عمده فروشان مجبور به اجرای محدود سهام تخصیص به هر داروخانه به طوری که در تمام داروخانه ها می توانید دریافت حداقل برخی از سهام.

کانادا انجمن دارویی شده است در بحث و گفتگو با شرکت های بیمه خصوصی و همچنین سلامت استان وزارتخانه به تامین مالی برای کمک به بیماران پرداخت اضافی توزیع هزینه ها در طول این زمان از 30 روز نسخه محدودیت. به اعتقاد من بسیار مهم است که اعضای عمومی باید با اضافه کردن صدای خود را به که از CPHA به منظور به دست آوردن است که کمک های مالی.

داروخانه جایی که من کار بسیار سخت کار کارکنان که به طور مداوم دسترسی به سه نوع عمده وب سایت ها به منظور تهیه محصول به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود. این اغلب شامل تنظیم زنگ برای بیدار کردن چندین بار در طول شب به منظور سهام از جمله تعطیلات آخر هفته به علاوه ما معمول روزانه سفارش. من هم باید اشاره کنم که سطح بعضی داروها همیشه نوسان وجود دارد ممکن است معقول مقدار از سهام موجود در یک روز خاص اما یک هفته بعد که همان محصول ممکن است در تامین کوتاه مدت. ما همچنین در حال کار خستگی ناپذیر برای دسترسی به منابع از فولاد ماسک ضد عفونی کننده دست, دستکش, مالش الکل را به تلاش برای دیدار با تقاضا برای این محصولات است. علاوه بر این ما داروخانه صاحب نظر گرفتن یک ضربه مالی با ارائه تحویل رایگان به تمام بیمارانی که نیاز به آن را به طوری که آنها نیاز نیست خود را به خطر اندازد آمدن به محل ما هر 30 روز.

ممکن است همه ما ایمن ماندن و خروج از این بحران به عنوان بهتر و قوی تر شهروندان است.

جولیا چان, جامعه, داروساز, Richmond,

داوطلب شناخت

با بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی که وابسته به کمک های مالی و کمک از آن زمان که کمک های ساخته شده توسط داوطلبان به طور رسمی به رسمیت شناخته شده توسط دولت است. بدون کمک هزاران نفر از مردم خود را با دادن زمان و نیروی کار بسیاری از این سازمان های شایسته نمی خواهد بود قادر به ارائه لازم و ارزشمند است که از خدمات حیاتی به کیفیت زندگی در این کشور است.

آن است که معقول و منطقی به رسمیت شناختن فعالیت های داوطلبانه با ارائه کسر مالیات بر اساس ساعت کار انجام شده در ثبت نام, سازمان های خیریه?

پل Spiette, Port Coquitlam

با تشکر از شما به رهبران ما

با تشکر از شما برای برتر جان هرگن و نخست وزیر جاستین ترودو برای رهبری خود را در این سخت ترین زمان است. ما خوش شانس به آنها را در رأس. وقت آن است که برای احزاب مخالف برای پایان دادن به carping آمده و پردازنده.

ریکی Boothman ویکتوریا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>