نامه به استان 5 مارس سال 2020: COVID-19 — ما نیاز حرارتی اسکنر در YVR


مسافران در ونکوور فرودگاه بین المللی ورود. مایک بل / PNG

“چرا ما نمی تنظیم حرارتی پوست-متوسط اسکنر در فرودگاه ونکوور برای اولین بار از لایه ای از مهار?” می پرسد دکتر کنت علم.

در وضعیت فعلی که اعلام شده جهانی گسترش COVID-19 ویروس, چرا ما نیست تنظیم حرارتی پوست-متوسط اسکنر در فرودگاه ونکوور برای اولین بار از لایه ای از مهار این ویروس ؟

حرارتی اسکنر بودند (و هنوز هستند) مورد استفاده برای غربالگری توده در فرودگاه ها و بنادر. آنها نشان می دهد که درجه حرارت پوست از مسافران ورودی. پوست درجه حرارت نشان داده شده است رنگ رمزی به طوری که افسر بهداشت می تواند از فرد به کنار در حالی که اطلاعات بیشتر گرفته شده است و همچنین دقیق تر گوش درجه حرارت و غیره.

همانطور که با همه جرم-روش های غربالگری این اسکنر تولید و منفی کاذب (که در آن فرد آلوده هنوز در حال توسعه به تب مرحله) و مثبت کاذب (غیر COVID-19 ویروس ها) اما هدف این است که برای ایجاد یک لایه حفاظتی برای کشور ما به خصوص ونکوور, دروازه ورود به بسیاری از ورود بین المللی. آنها به طور گسترده ای استفاده می شود در طول سارس ابولا و طول A(H5N1) بسیار پاتوژن آنفولانزای مرغی ترساندن شروع در سال 2003.

یک مطالعه توسط Kyung Sook چو و Jangho Yoon در کره جنوبی در “تب غربالگری و تشخیص تب ورود در فرودگاه بین المللی در کره جنوبی: ارتباط میان خود گزارش تب حرارتی مادون قرمز دوربین اسکن و Tympanic متوسط” نشان داده است که ارزش این لایه از غربالگری. داده های بازیابی شد از ورود’ سلامت اعلامیه فرم ها و پرسشنامه ها به صورت تب و ورود در فرودگاه بین المللی جمع آوری شده توسط یک ملی قرنطینه ایستگاه در طول سال 2012. خود گزارش سلامت اعلام اشکال بودند 355,887 ورود (61 درصد از کل مهاجران). از این 608 علامتی ورود (0.2 درصد) از جمله شش تب ورود تجزيه و تحليل شدند.

نتایج نشان می دهد که شيوع تب در یک فرودگاه بین المللی در کره جنوبی شد 0.002 درصد است. گزارش خود از تب به طور معنیداری ارتباط مثبت با tympanic متوسط (کمتر از یک در هزار احتمال اشتباه بودن). تفاوت بین دوربین حرارتی متوسط (36.83°C) و tympanic (و یا گوش) متوسط (38.14°C) معنادار نبود.

خود را قطعی نشان میدهد که یک روش برای توده تشخیص تب مانند خود اظهاری و حرارتی-دوربین اسکن ممکن است به عنوان یک ابزار موثر برای تشخیص تب و ورود در قرنطینه.

دکتر کنت علم بالینی استاد دانشکده جمعیت و بهداشت عمومی, UBC

تغییر RCMP اتلاف پول

تغییر RCMP هیچ چیز انجام خواهد شد اما هزینه میلیون ها دلار. اگر شما می خواهید بهتر policing, استخدام بیشتر افسران. شما در حال 500 کوتاه در حال حاضر.

مهم تر را دستبند خاموش موجود در نیروی پلیس. جنایتکاران می تواند انجام آنچه آنها می خواهند اما پلیس باید به دنبال قوانین سفت و سخت. این مبارزه ناعادلانه است.

سفت کردن مجازات در جرایم پس از بازداشت جنایتکاران نیست پشت در خیابان به زودی پس از. و همچنین چگونه است که فروش فنتانيل محصولات اقدام به قتل ؟

جنایتکاران محلی به ما میخندند چون ما همسترینگ ما ،

به جای تعویض کل نیروی انتظامی, چرا قرار نیست با هم یک جداگانه نیروی کار است که کار را برای حمله به این جنایتکاران ، آنها را خسته از توجه و ترک خود را.

بریت گراهام, Campbell River


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>