نامه به استان 4 مارس سال 2020: با تشکر از شما برای ارج نهادن به روت (Rootitoot) McCusker


اموزش (Rootitoot) McCusker ساخته شده است یک لحظه آنلاین گلدان جامعه از نزدیک به 100,000. جزوه / برایان Wilkowski / PNG

“با تشکر از شما برای نوشتن در مورد زن ما همه رشد به عشق به عنوان یک خواهر مادر بت” می نویسد: نانسی Collins

Re: اگهی: Rootitoot از Campbell River, B. C., زنی که شد یک لحظه گلدان تاثیر گذار

با تشکر از شما برای نوشتن در مورد این زن همه ما بزرگ شد به عشق به عنوان یک خواهر مادر مادر بزرگ و بت کسی که ما خیلی دوست دارم برای تبدیل شدن به, که به نظر می رسید به رهبری یک زندگی ساده.

ما نمی دانیم اما ما او را می دانستند و ما نمی توانیم به نگرانی در مورد چگونه او احساس درباره ما چون ما می دانستیم که او را دوست داشت و هر یک از ما! ما گنج هر کلمه ای که می نوشت چون ما آموخته بیشتر در مورد او و رغبت reliving چه کمی ما gleaned از ساعت poring از طریق نظرات به و از او on Facebook. و روزی ما را به فکر می کنم در مورد او بدون اشک اشک در چشمان ما و آرزوی او می تواند رفته اند در میان ما نیست اما قدردانی از چه زمان ما تا به حال با او. با تشکر از شما برای کمک به ما می دانیم و به یاد داشته باشید یک بانوی همه ما واقعا دوست دارم.

نانسی Collins, تعجب, آریزونا

ارائه بودجه تا نیت خوب به واقعیت تبدیل’

Re: چشم انداز جدید برای قرن راس خانه در ونکوور به معنی خانه برای مردم به حاشیه رانده شده

“عملیاتی منبع مالی هنوز نهایی نشده” برای مسکن برای مردم به حاشیه رانده شده. چگونه درست. چرا از آن است که ظاهرا چند توجه کنید که چگونه بسیاری از بی خانمان ها تعیین کرده اند تا زندگی خود را در سرزمین سیمور خیابان و در حال حاضر در خالی خروجی خرده فروشی درگاه در سمت جنوب از خیابان رابسون? اتحاد ونکوور تبدیل شدن به یک شهر بدون اخلاق ،

برخی از این پناهگاه های موقت حتی verandas و نرده ها. چه شده است ما رای دادند-در مقامات دولتی است که غرور خود را در جدید بتن بالا افزایش می یابد مقابله با فوق العاده-گران قیمت آثار هنری قبل از اینکه بی خانمان بودجه?

که می تواند بسیار احمقانه به پیشنهاد یکی دیگر از بازی های المپیک پس از وعده های مدارس و خانه های برای کسانی که اخراج برای سال 2010 بازی های المپیک است که هرگز برآورده?

زمان برای متوقف ساختن وعده و به جای ارائه کمک های مالی به سرعت به طوری که “نیت خوب تبدیل شدن به واقعیت است.”

Lavinia Treliving ونکوور

تنها در سرزمین عجایب

کانادایی ها که دنبال ندارد و هرگن آقای کنی و ترودو پایین سوراخ خرگوش را در درک که سقوط از تک Frontier پیشنهاد مثبت است نشانه این است که “بازار آزاد” است عملکرد به عنوان آن را باید. شرکت های سرمایه گذاران و سهامداران دیر آمدن به تحقق بخشیدن به آن است که در هر کس بهترین بهره است که بسیاری از جهان ذخایر کربن — از جمله آلبرتا cenovus — چپ در زمین است.

تنها در سرزمین عجایب خواهد سیاستمداران استخدام گسترده مالیات دهندگان یارانه به درون واژگون سازی بازار و ترویج uneconomical آب و هوا-از بین بردن سوخت های فسیلی پروژه 16 میلیارد دلار برای خرید و گسترش ترانس کوه خط لوله به علاوه 6 میلیارد دلار برای ساخت ساحلی GasLink.

حقیقت این است که خط لوله به پایان نمی در یک ترمینال.

هر خط لوله توسط یک مجرا به آسمان در نهایت آزادسازی کربن خود را به یک خطرناکی بیش از حد گرم جو است. تنها با تغییر روش هایی که ما تولید و مصرف انرژی می تواند ما امیدواریم که برای جلوگیری از فاجعه آب و هوا.

مایک بخش دانکن


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>