نامه به استان, مارس 31 2020: بیایید به همه یاران طول COVID-19 همه گیر


فرد راجرز میزبان کودکان مجموعه تلویزیونی “آقای راجرز محله.” گتی ایماژ / گتی ایماژ

“آقای راجرز یک بار گفت که در زمان به چالش کشیدن ما می توانید به راحتی در به دنبال یاران” می نویسد: Jamie King.

آقای راجرز یک بار گفت که در زمان به چالش کشیدن ما می توانید به راحتی در به دنبال یاران.

این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه بسیاری از یاران وجود دارد در طول این COVID-19 بحران است. پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی در خط مقدم. فروشنده محلی تحویل رانندگان و دیگر خدمات ضروری کارکنان انجام بخشی خود را برای امن نگه داشتن ما. در زمان عدم اطمینان ما نیز باید نگاه به کسانی که هدایت کار یاران. هر روز دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس در حال نظارت بر طرح است که ببینید ما از طریق این بحران است. به عنوان کسی که کار و آینده در سمت چپ کاملا نامشخص در این لحظه من خود را پیدا روزانه جلسات لحظات وضوح.

بیایید به همه یاران. در خانه ماندن و متوقف کردن گسترش COVID-19.

جیمی کینگ, ونکوور

داستان های مثبت بیشتری مورد نیاز

من مطمئن هستم که وجود دارد بیشتر داستان های مثبت وجود دارد … لطفا تنظیم تعادل خود را. ما در حال حاضر به عنوان مطلع الکترونیکی که ما نیاز به. ما در حال حاضر به عنوان ترسم که ما باید به عنوان به خوبی.

لطفا به ما بیشتر خبر خوب داستان. با تشکر از شما.

جف Laurie, لنگلی

اجباری پزشکی غربالگری

به عنوان جهان فرود عمیق تر به پرتگاه COVID-19 ما خودمان را پیدا کنید در یک جهان همیشه در حال تغییر. ما می دانیم که این بیماری همه گیر ویرانگر خواهد شروع به فروکش و یا زمانی که از آن خواهد شد که آن را تکمیل گسترش دوره. بدون شک همه ما فکر مربوط به انشعابات و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی روزمره ما به عنوان ما ظهور در طرف دیگر. مسافرت هوایی مرتبط است به جهان شبیه هیچ دیگر حالت از حمل و نقل و همانطور که ما در حال حاضر متاسفانه آگاه تبدیل به یک مجرا برای تروریسم مانند ما در 9/11 حملات در نیویورک است.

پس از 9/11, فرودگاه امنیت قابل توجهی افزایش یافته شدن ضروری حفاظت در به حداقل رساندن خطر فعالیت های تروریستی در طول سفر هوایی. شاید اجباری پزشکی غربالگری باید گنجانیده شده همراه با چک های امنیتی به عنوان یک جهان گسترده ای استاندارد در نتیجه به حداقل رساندن خطر برای سلامتی ما به عنوان به خوبی به عنوان ما ایمنی است. من به چین سفر کرده به صورت هفتگی در طول شیوع بیماری سارس در آن زمان غربالگری پزشکی در محل. با تجهیزات مورد نیاز برای غربالگری پزشکی در دسترس به صنعت حمل و نقل هوایی می تواند گنجانیده شده در طول COVID-19 دوره بهبود و تبدیل شدن به یک روش استاندارد به عنوان با چک امنیتی. هزینه های اضافی از غربالگری می تواند یکپارچه کرایه و فرودگاه هزینه ها به عنوان هزینه های متحمل شده با نقاط چک امنیتی. هیچ کس می خواهد برای دیدن هزینه های بالاتر اما چگونه ما آگاهانه آویزان, pricetag در سلامتی ما و امنیت ؟ و ما باید این واقعیت را بپذیرند که ناراحتی تبدیل شده است و باقی خواهد ماند و بخشی از سفر هوایی, اما من یکی را تحمل ناراحتی دانستن است که ضروری است برای ما رفاه و ایمنی.

وجود خواهد داشت بسیاری از تغییرات که ما رو از این هراسان همه گیر و اجازه دهید امید است که کل جهان را آموخته اند یک معامله بزرگ در این بحران و در انجام این کار ما را در جهان به مکانی بهتر برای همه را در آغوش.

Billee McConachie سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>